Arama

Webcam Sorunları - Sayfa 13

Güncelleme: 27 Ekim 2014 Gösterim: 237.309 Cevap: 301
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2009       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede var yaa arkadaşlar ben cam açamıyoum karşı taraf açıyo ben yolluyorum davet ama sonra tekrar iptal etmişim gibi kapanıyo cam a4tech bütün güncellemerini driverlarını yükledim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ekim 2009       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
internet explorer özellikleri>gelişmiş sekmesinden internet explorer ayarlarını sıfırla.. hem msngr üzerinden mail sayfanı eskisi gibi açabilecek, hemde açılış sayfan ilk günki gibi hızında olucak! zamanında blogların birinde rastladığım bi paylaşımdı hala dua ediyorumMsn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
postmasterC99 - avatarı
postmasterC99
Ziyaretçi
24 Ekim 2009       Mesaj #123
postmasterC99 - avatarı
Ziyaretçi
arkdaşlar birine webcam açmak istediğimde benim görüntü bende görünüyor ama karşı tarafa x olarak görünüyor karşıdakini görüyorum.
msn 9 kullanan bir arakdaşımla denediğimde onuda göremiyorum oda beni göremiyor ama bendede ondada kendi görüntümüz var ne yapabilirim ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2009       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kamera bilgisayarımda yüklü fakat msn de gözükmüyo nedni nedeir ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2009       Mesaj #125
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msnde web cam çalıştırıyorum ve web camera başka bir program kullanıor fakat öyle bir program kullanmıoom arka planda herhalde bir program kullanıor onu nasıl yapıcam bi yardımcı olursanız sevinirim we cam modeli casper
Hi-LaL - avatarı
Hi-LaL
Ziyaretçi
30 Ekim 2009       Mesaj #126
Hi-LaL - avatarı
Ziyaretçi
WLM 9 da aşağıda bahsedilen webcam sorununu yaşayanlar için buradan da mesajımı yineliyorum...Bilgilerinize...

Alıntı

Msn de görüntülü konuşma yaparken karşı tarafı görebiliyorum ama kendimi göremiyorum.Camda herhangi bi sorun yok ama karşı taraf beni görebiliyor.
Msn i kaldırıp tekrar yükledim ama sorun hallolmadı.Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. . . Msn Happy
İlginize şimdiden teşekkürler. . .

Alıntı
Hi-LaL adlı kullanıcıdan alıntı

Araştırdığım kadarıyla bu soruna sık sık takılıp çıkarılan webcam ler ya da eski sürüm üstüne kurulan yeni sürüm neden olabilmekteymiş.

Live Messenger 9 da sık karşılaşılan sorunlardan da biriymiş malesef. Ki ben de son bir haftadır aynı sorunla mücadele etmek zorunda kaldım ve aşağıda yazdığım yöntemle şimdilik bu problemden kurtuldum diyebilirim. Bir de siz deneyin, bakalım işe yarayacak mı?

1- MSN ana penceresinde menude bulunan ARAÇLAR >>> SES GÖRÜNTÜ KURULUMU na girin.

livemessenger9webcam2

2- Hoparlör/Mikrofon veya Hoparlör ayarlarını yaptıktan sonra "İleri" seçeneği ile webkamerası ayarları aşamasına ulaştığınızda, "DEVRE DIŞI BIRAK" şeklinde değiştirip " SON" diyin.

livemessenger9webcam3

3- Daha sonra tekrar ana penceredeki menu çubuğundan ARAÇLAR >> SEÇENEKLER >> KİŞİSEL adımları ile "Web kameramın olduğunu başkalarının görmesine izin ver" seçeneğinin aktif olduğundan emin olun. Değilse kutuyu işaretleyin ve "uygula" diyip kapatın.

4- Tekrar menu çubuğundan Araçlar >> Ses ve Görüntü Kurulumuna girin. Mikrofon /hoparlör ayarlarını geçtikten sonra bu sefer kullandığınız web kameranızı seçip "SON" diyin.

5- Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra listenizdeki herhangi bir çevrimiçi kişinin penceresini açıp kendi webcam simgenize tıklayın ve "Web kameramı göster" seçeneğinin aktif olup olmadığından emin olun. Aktif ise onu tıklayarak görüntünüzün açılıp açılmadığını kontrol edebilirsiniz.

livemessenger9webcam4

Zaten bu sorunu yaşarken dikkat ettiyseniz "Web cameramı göster" seçeneğiniz aktif değildir. Eğer ki aktif hale getirebilirseniz sorunu hallettiniz anlamına gelir Msn Happy. Umarım bu bilgiler işinize yarar. Kolay gelsin. Hi-LaL

Son düzenleyen Hi-LaL; 1 Kasım 2009 22:21
02quR - avatarı
02quR
Ziyaretçi
1 Kasım 2009       Mesaj #127
02quR - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Msn de WebCam Attığımda Veya Araçlar - Ses Veya Görüntü Ayarlarına Girdiğim Zaman "Ses Ve Görüntü Kurulumunu Şu Anda Çalıştıramıyoruz" Bu Şekilde Bi Hata Veriyor Lütfen Yardım Alttadaki Fotodada Göründüğü Gibi....

Imageshack - adszkj
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2009       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben msn 9 kullanıyorum kamerayı pc defoto çekerken kullana biliyorum fakat msn de görüntülü arama yaparken ben karşıdakine görünemiyorum ve sesim gitmiyooo yok mu buna bir çözüm arkadaşlar!!!!
merve- - avatarı
merve-
Ziyaretçi
10 Kasım 2009       Mesaj #129
merve- - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben zorunlu geçişten sonra msnimi 8.5 e çevirdim sizin verdiğiniz yama ile sonra kamera çalışmamaya başladı açılınca anında kapanıyor msnden mi acaba yoksa daha önce sorunum yoktu yardımcı olursanız sevinirm tşkler...ayrıca vista kullanıyorum..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2009       Mesaj #130
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

cam açınca msn kapanıyor

cam açınca msn kapanyor ve alttaki sorun çıkıyor yardım ederseniz çok sevinirim
Sorunlu Olay Adı: APPCRASH
Uygulama Adı: msnmsgr.exe
Uygulama Sürümü: 14.0.8089.726