Arama

Webcam Sorunları - Sayfa 23

Güncelleme: 27 Ekim 2014 Gösterim: 237.339 Cevap: 301
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Temmuz 2010       Mesaj #221
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
xmen adlı kullanıcıdan alıntı

ben bu denilenleri yaptım ama hala sorun devam ediyor?sürüm: 14.0.8089.726 olduğu halde üstelik?

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

cam simgesine tıkladığımda direk görüntülü konuşma açılıor msn sildim yeniden yükldm ama fayda etmedi bunu nasıl çöze bilirim 9.0 sürüm kullanıorum

Karşı taraftaki kişinin WLM 14.0.8089.726 kullanıp kullanmadığını öğrenin. Eğer son WLM 2009 sürümüne güncellemişlerse, onların da 14.0.8089.726 sürümüne dönmeleri gerekebilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı
stockholm1 adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar

pcmde windows 7 qullanmaktayım ve msn son sürüm yükledm..fakat karşı tarafa cam daveti gönderdiğimde görüntülü olarak gidio..tekli cam daveti gönderemiorum. . .webcam simgesine tıkladığmda seçenekler sunmadan görüntülü gönderiyor..sitede takılınca konuyla ilgili bilgiler vardı fakat hepsini denedm olmadı.. msn yeni sürümü silip yerine windowslive messenger 14.0.8089.726 eski sürümünü yüklemeye çalıştım olmadı.tam yüklenecek derken geri alınıo öğeler. .Yardmlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Burada anlatılan şekilde kaldırıp yeniden kurmayı deneyin:
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Windows Installer'ı güncellemeniz gerekebilir:
Yükleme ayrıntıları: Windows Installer 4.5
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
funda1977 - avatarı
funda1977
Ziyaretçi
10 Temmuz 2010       Mesaj #222
funda1977 - avatarı
Ziyaretçi
benim sorunum 8.1 msn kullanıyorum listemdeki coğu kişi yeni sürüm 09 kullanıyo görüntülü konuşmada hiç bir sorun yoktu 1 hafaya kadar bazı arkadalar pc lerine format attıktan sonra benim web cam onlarda gözükmüyor bende web camları olduğu gözüküyor arama yap dediğimde acılıp hemen kapanıyor kişi yanıt vermiyor yazısı cıkıyo normalde calışıyor cam yeni sürümden başka kişilere acılıyo yeni format atanlara acılmıyor ben 8.1 silip 09 yüklediğimde web cam acılıyo ama ben eski sürüm istiyorum yeni sürüm sevmedim sorun neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler..
Sponsorlu Bağlantılar
funda1977 - avatarı
funda1977
Ziyaretçi
10 Temmuz 2010       Mesaj #223
funda1977 - avatarı
Ziyaretçi
yardımm lütfen arkadaşın pcsi vista yeni sürüm msn kullanıyordu pcye format attıktan sonnra gene yeni sürüm msn yüklendi fakat benim msn 8.1 format öncesi hiç bir sorun yoktu görüntülü konuşmada ne olduysa formattan sonra oldu bu şekilde bir kac arkadaş var sorun yaşadıım normalde başkalarına gayet net acılıyor web cam hiç bir sorun yok benim pc xp 8.1 silip yeni sürüm yüklediğim zaman web cam calışıyor bu kişilere eski sürümden memnunum yeni sürümü sevmedim neden formattan sonra böyle bir sorun olmuş olabilir yardım edin lütfennn sesimi duyan yokmuuuuuuuu ...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
10 Temmuz 2010       Mesaj #224
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
funda1977 adlı kullanıcıdan alıntı

yardımm lütfen arkadaşın pcsi vista yeni sürüm msn kullanıyordu pcye format attıktan sonnra gene yeni sürüm msn yüklendi fakat benim msn 8.1 format öncesi hiç bir sorun yoktu görüntülü konuşmada ne olduysa formattan sonra oldu bu şekilde bir kac arkadaş var sorun yaşadıım normalde başkalarına gayet net acılıyor web cam hiç bir sorun yok benim pc xp 8.1 silip yeni sürüm yüklediğim zaman web cam calışıyor bu kişilere eski sürümden memnunum yeni sürümü sevmedim neden formattan sonra böyle bir sorun olmuş olabilir yardım edin lütfennn sesimi duyan yokmuuuuuuuu ...

Sorunuz cevaplanıyor ancak aynı mesajı yeniden gönderiyorsunuz.

Problem yaşamadan tek taraflı kamera açabilmek için her iki taraf da tam olarak aşağıdaki Messenger sürümünü kurmalıdır:
Windows Live Messenger Güncel Kamera Sorunu ve Çözümü
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
funda1977 - avatarı
funda1977
Ziyaretçi
10 Temmuz 2010       Mesaj #225
funda1977 - avatarı
Ziyaretçi
özür ama kafam durdu anlamıyorum anlamadığım için gene yazıyorum kusura bakmayın şimdi benim 8.1 msn kaldırıp görüşme yapabilinmesi için illa yeni sürümmü olması gerekiyor ben yeni sürüm msn istemiyorum illada 8.1 diyorum yeni sürüm msn si olan herekezle görüşmede sıkıntı yok iki kişi hariç onlarlada pclerine format attıktan sonra sorun cıktı pcden cok fazla anlamayınca böyle anlayana kadar soruyorum ilgilenirseniz sevinirim .
stockholm1 - avatarı
stockholm1
Ziyaretçi
12 Temmuz 2010       Mesaj #226
stockholm1 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Karşı taraftaki kişinin WLM 14.0.8089.726 kullanıp kullanmadığını öğrenin. Eğer son WLM 2009 sürümüne güncellemişlerse, onların da 14.0.8089.726 sürümüne dönmeleri gerekebilir.

Burada anlatılan şekilde kaldırıp yeniden kurmayı deneyin:
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Windows Installer'ı güncellemeniz gerekebilir:
Yükleme ayrıntıları: Windows Installer 4.5

Yardmlarınız içim çoq çoq tşqler sorunum çözüldü Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2010       Mesaj #227
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm benim sorunum oyun oynarken cam açılmıyor
format atıldıktan sonra oldu
karakan21 - avatarı
karakan21
Ziyaretçi
15 Temmuz 2010       Mesaj #228
karakan21 - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR MSN DE KAMERA DAVETİ YOLLUYOR YOLLAR YOLLAMAZ KENDİLİĞİNDEN İPTAL OLUYOR HER ZAMAN DEĞİL KAFASINA GÖRE OLUYOR AYNI SMN DE BİRİNE CAM AÇABİLİRKEN DİĞERİNE AÇAMIYORUM ACABA SORUN KARŞIDAMI DEDİM ARKADAŞIMI FARKLI PC DEN GİRDİRTTİM YİNE AÇILMADI BAŞKA BİR ARKADAŞIMA 2 DK SONRASINA AÇTIM CAM AÇILDI FORMAT ATTIM DÜZELMEDİ MSN SON SÜRÜM KULLANIYORUM ACABA SORUN NEDİR ACİL ARKADAŞLAR
erkan65 - avatarı
erkan65
Ziyaretçi
16 Temmuz 2010       Mesaj #229
erkan65 - avatarı
Ziyaretçi
bende format attırdım web cam kuruldu sadece görüntülü oluyor tek tek yollanmmıyor ne olur yardım edin kafayı yemek üzreyim pc yi de kırmak içten degil... tsk ederim şimdiden
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Temmuz 2010       Mesaj #230
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ben tek tarafli kamera nasil acabilirim..