Arama

Webcam Sorunları - Sayfa 21

Güncelleme: 27 Ekim 2014 Gösterim: 237.241 Cevap: 301
fatihhhhhh - avatarı
fatihhhhhh
Ziyaretçi
13 Haziran 2010       Mesaj #201
fatihhhhhh - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar Arkadaşlar; KESİN ÇÖZÜM BENDE ŞİMDİDEN RİCA EDERİM Msn Happy)

Sponsorlu Bağlantılar
Windows Live Messenger Güncel Sürümünde Kamera Resmine Tıkladığımızda Görüntülü Aramayı Başlatıyordu Ve Kamera Göster Seçeneği Bulunmamaktadır. Ve Bu Sorun Çözmek İçin 3 Gündür Uğraşıyorum Ve Sonunda Sorunu Çözebildim Bir Sitede Bulduğum Windows Live Messenger 14.0.8089.726 Sürümünde Hiç Bir Problem Olmadan Görüntülü Arama Ve Sadece Kamerayı Açma Seçeneği Bulunmaktadır Ve Kurdum Ve Sorunsuz Çalışmaktadır Şimdi .
Öncelik Olarak Bilgisayarımızda Bulunan Windows Live Messengeri Kaldıracağız
Bilgisayarımdan C:\Program Files\Windows Live\Installer/wlarp.exe Çalıştırarak Var Olan Windows Live Messengeri Kaldırıyoruz. Ben Bu Yöntemle Kaldırdım Eğer Kaldıramıyanlar
Zapmessengeri Kullanarak Kaldıra Bilirler.

Zapmessenger Linki Arkadaşımız Anlatmış Nasıl Kaldırılacağı Hakkında .
ZapMessenger
hatredb - avatarı
hatredb
Ziyaretçi
14 Haziran 2010       Mesaj #202
hatredb - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim webcamım çalışıyor. Ama msnde ya da başka web cam kullanılan sitelerde web cam açmaya çalışınca masaüstüm gözüküyor. Yani sanki bilgisayarın içinde kamera var ve masaüstümü çekiyor gibi. O an masaüstümde ne yaparsam onu görüyor. Ama webcamı kameralar ve tarayıcılar kısmından ya da kameranın üstünde ki tuşa basıp açınca normal çalışıyor. Messengerı filan kaldırdım, kurdum ama düzelmedi. Problem bilgisayardan kaynaklanıyor sanırım. Sahte webcam programlarını kurmuştum önceden ama onları da kaldırdım hem zaten onlar kuruluyken de msn de normal açabiliyordum. Lütfen yardımcı olur musunuz ?

Sponsorlu Bağlantılar
Nette çok aradım ama sanırım ilk benim başıma geliyor Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2010       Mesaj #203
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarım sony vaıo 2 gün öncesine kadar çalışan kameram bugün çalışmadı kamera açılıor ama sadece ekranı karartı gösterior fotoğraf çekip baika işlemler yapabiliorum ama görüntü çıkmıor lütfeeeen yardım edin format atılmadan nasıl sorun çözülebilir ?????????
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Haziran 2010       Mesaj #204
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Web kameranızla ilgili tüm sürücüleri, yazılımları ve kayıt girdilerini temizleyip Windows'u yeniden başlattıktan sonra güncel sürücüsünü yüklemeyi deneyin. Her kameranın sorunu ortak olmayabilir, üretici sitesinin destek bölümlerine göz atın.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
hayallet - avatarı
hayallet
Ziyaretçi
19 Haziran 2010       Mesaj #205
hayallet - avatarı
Ziyaretçi
toshiba laptop'da cam sorunumuz var.

Aradabir kuzenim msnden cam açabiliyoruz ama sonradan yollanmıyor cam Msn Confused
tam olarak algılayamadık sorunun neden olduğunu yardımcı olursanız sevinirim

şimdiden teşekkürler
yuzarsif38 - avatarı
yuzarsif38
Ziyaretçi
21 Haziran 2010       Mesaj #206
yuzarsif38 - avatarı
Ziyaretçi
30cael2

Resimde de görüldüğü gibi " Görüntülü Aramayı başlat veya bitir " yazan yerde " Kamera göster " de çıkıyordu. Ben eskisi gibi çıkmasını istiyorum. Ne yapabilirim ???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2010       Mesaj #207
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen yardım edin msn de cam şu hatayı veriyo ( Messenger şu anda kullanilamiyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x8ac70013) ).......... görüntü arama gönderiyorum bu hatayı gösteriyo karşımdakide bana görüntülü arama gönderse msj gelmiyo

ya nedır bunun caresıı Msn ConfusedSS
rody - avatarı
rody
Ziyaretçi
23 Haziran 2010       Mesaj #208
rody - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benım msnde 4 gundur soyle bır sorunum var; onceden webcamerasnı gonder dıe dawet cıkardı sagdakı goruntu resmımızın orda artık sadece goruntulu arama gonder olark cıkıyor bunun dısında cameramı kullanamıyorum lutfen yardımcı olurmusunuz ? msnı sıldım en bastan yukledımm yıne aynı sorun devam edıyor???
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Haziran 2010       Mesaj #209
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
rody - avatarı
rody
Ziyaretçi
23 Haziran 2010       Mesaj #210
rody - avatarı
Ziyaretçi
ordanda baktım ancak sorunu halledemıyorum maalesef