Arama

Webcam Sorunları - Sayfa 5

Güncelleme: 27 Ekim 2014 Gösterim: 237.313 Cevap: 301
firstlady - avatarı
firstlady
Ziyaretçi
11 Haziran 2008       Mesaj #41
firstlady - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarım webcami algılamıyor gerekli programını yükledim sürekli hata veriyor ne yapabilirim markası olivetti 300S-F aygıt yöneticisinden denedim yine olmadı

Sponsorlu Bağlantılar
bilgeee - avatarı
bilgeee
Ziyaretçi
20 Haziran 2008       Mesaj #42
bilgeee - avatarı
Ziyaretçi
selamm arkadaşlar yeni üyeyim 1 haftadır web cam kurmaya çalışıyorum ama olmadı biraz araştrm ayaptım ama yine beceremedm lütfen yardımcı olun acaba vista kullnadığım için mi kurulmuyor
Sponsorlu Bağlantılar
olcayiptes - avatarı
olcayiptes
Ziyaretçi
24 Haziran 2008       Mesaj #43
olcayiptes - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar. evdekimakinama msn 7.5 kurdum çalışıyor fakat ben buraya gelen webcam davetlerinin otomatik olarak kabul edilmesini istiyorum.. Bana yardımcı olabilecek varmı acaba
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
24 Haziran 2008       Mesaj #44
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
firstlady adlı kullanıcıdan alıntı

bilgisayarım webcami algılamıyor gerekli programını yükledim sürekli hata veriyor ne yapabilirim markası olivetti 300S-F aygıt yöneticisinden denedim yine olmadı

Aygıt Yöneticisi'nden web kameranızı bulun, sağ tıklayın ve "Kaldır" seçeğini kullanın. Olivetti 300S-F için yüklediğiniz tüm programları, sürücüleri Program Ekle/Kaldır ya da kendi kaldırma yazılımlarını kullanarak kaldırın. Olivetti 300S-F sürücüsünü yükleyin. Kameranızın USB kablosunu bilgisayarın USB yuvasından çıkarın ve farklı bir USB yuvasına takın.

Alıntı
bilgeee adlı kullanıcıdan alıntı

selamm arkadaşlar yeni üyeyim 1 haftadır web cam kurmaya çalışıyorum ama olmadı biraz araştrm ayaptım ama yine beceremedm lütfen yardımcı olun acaba vista kullnadığım için mi kurulmuyor

Bir üstteki mesajımda yer alan önerileri siz de deneyebilirsiniz. Web kameranızın markasını modelini belirtmelisiniz. Doğru sürücüyü kurduğunuzdan emin misiniz?

Alıntı
olcayiptes adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar. evdekimakinama msn 7.5 kurdum çalışıyor fakat ben buraya gelen webcam davetlerinin otomatik olarak kabul edilmesini istiyorum.. Bana yardımcı olabilecek varmı acaba

Şu konuyu inceleyin:
https://www.msxlabs.org/forum/messenger-plus/159362-konusmalardaki-davetleri-otomatik-olarak-kabul-edin.html
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
mcgrady599 - avatarı
mcgrady599
Ziyaretçi
25 Haziran 2008       Mesaj #45
mcgrady599 - avatarı
Ziyaretçi
%1 ile %2 hizmetini aynı anda kullanamazsınız.......cam acmak istediğimde bu cıkıo ne yapabiliriim acil yardım saygılar.....Msn Sad
raziye - avatarı
raziye
Ziyaretçi
4 Temmuz 2008       Mesaj #46
raziye - avatarı
Ziyaretçi
slm baktım cevap varmı bilmiyorum benim sorunum msnde cam açınca bilgisayar kapanıyor yardımcı olursanız sevinirim
Magnifique - avatarı
Magnifique
Ziyaretçi
4 Temmuz 2008       Mesaj #47
Magnifique - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
raziye adlı kullanıcıdan alıntı

slm baktım cevap varmı bilmiyorum benim sorunum msnde cam açınca bilgisayar kapanıyor yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba aynı sorun bendede vardı. Yapmanız gereken şu; Kameranızın driverini kurduğunuzda Messengerınıza tanıtmanız gerek.

Şöyle : Messenger>Araçlar>Ses ve Görüntü kurulumu. Benim sorunum böyle çözülmüştü umarım işinize yarar.
onur_aLp_k - avatarı
onur_aLp_k
Ziyaretçi
4 Temmuz 2008       Mesaj #48
onur_aLp_k - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
EnCoY adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar merhaba windows live mesenger 8 kullanıyordum uyarı verdid bir üst sürümü var güncellemek istermisiniz diye ok dedim yükledim ama o andan itibaren msn de kameralı görüşme yapmak istediğim şahısların hiçbirinden cam alamadım yani onlar beni görüyor ben onları göremiyorum bağlanıyor diyor ama bağlanamıyor.Sonra tekrar live mesenger 8 i kurdum yine bir değişiklik olmadı yine aynı bundan nasıl kurtula bilirim acaba ?

yokmu bir çözüm yolu acaba ?

arkadaşım bilgisayarın özellikleri iyi mi???bi söyleyebilirmsn özelliklerini??
Magnifique - avatarı
Magnifique
Ziyaretçi
4 Temmuz 2008       Mesaj #49
Magnifique - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
bilgeee adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba daha önce Xp'mi kullanıyordunuz? Vistaya geçtiğinizdemi bu sorun ortaya çıktı? Eğer kameranızın marka ve modelini yazarsanız yardımcı olabiliriz.
murax_545 - avatarı
murax_545
Ziyaretçi
4 Ağustos 2008       Mesaj #50
murax_545 - avatarı
Ziyaretçi
vista kullanıorm webcam da laptop ımın üzerinde msnde konuşurken ne zaman kameramı başlata bassam msn kapanıyorr bunu nasıl düzeltebilirimm ?????????????