Arama

MSN Hata Kodu 84cc0020 Windows Live Messenger Hatası - Sayfa 10

Güncelleme: 30 Nisan 2012 Gösterim: 192.412 Cevap: 130
erdemkan - avatarı
erdemkan
Ziyaretçi
22 Nisan 2010       Mesaj #91
erdemkan - avatarı
Ziyaretçi
http://www.msneklentisi.com/dosyalar/msneklentisi.commsn8.5turkce.rar

Sponsorlu Bağlantılar
hata verirse www.dlldll.com/dllfiles/sirenacm.dll.zip kurulum sonrası "sirenam.dll" hatası alırsanda www.dlldll.com/dllfiles/sirenacm.dll.zip adresinden dll yi indirip. rar dosyasını içindeki "sirenacm.dll" dosyasını "C:\WINDOWS\system32" içine atarsan sorunun hallocaktır.

NOT:alıntıdır..

arkadaslar en bastaki linki yükleyin kurulumu yapın msne gireceksiniz ben denedim sizin gibi tüm yolları denedim olmamıştı... en bastaki linki yükledim farklı bi sürümü oldu msnin ama en azından acıldı Msn Happy kolay gelsin umarım sorununuz halledilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Nisan 2010       Mesaj #92
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kişi listeniz kullanır durumda değil yazısı çıktığında

Sponsorlu Bağlantılar

C/PROGRAM FİLES/ WİNDOWS LİVE/ İNSTALLER/ WLARP tıkla ve karşına çıkan pencerede onar işaretleyip devam et bittikten sonra pc yeniden başlatın

bizzat denenmiştir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Nisan 2010       Mesaj #93
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar ben bunların hepsini denedim ama hiçbir tepki yok lütfen yardım edermisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2010       Mesaj #94
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
jaws - avatarı
jaws
Ziyaretçi
1 Mayıs 2010       Mesaj #95
jaws - avatarı
Ziyaretçi
oh be teşekkürler sonunda Msn Happy Msn Up
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2010       Mesaj #96
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merabalar ben günlerdir aynı hatayı yaşıyorum internet üzerinde bu sorunla ilgili ne kadar çözüm önerildiyse yaptım olmadı şimdi format attım msn açıldı 1 saatligine bilgisayarı kapattım tekrar açtıgımda gene açılmadı nası birşey bu anlamıyorum format bile çare degilse sisteminde sorun var demektir kimse bunun cevabınıda bilmiyor kişi listesi nasıl bir hata verebilir ki hata koduda 84cc0020 bu yardımı olabilecek birisi varmı acaba yukarıda yazan yollarıda denedim yine aynı farklı ms aldım oda açılmıyo nasıl bişey bu msn bana karşı savaşı açtı acaba....
swet - avatarı
swet
Ziyaretçi
14 Mayıs 2010       Mesaj #97
swet - avatarı
Ziyaretçi
Contcacts ve Local Setting\ Application Data \ Microsoft\ Windows Live Contacts\ bu dediğin dizinleri göremiyorum gizli dosyaları ne kadar göster desemde yok olmuyor?

dostum senin pc de virüs var Avmo virüsü diye bişey bunu için google avmo virüs temizlem programı yaz herhangi birini indir kurulumunu yap program tarama yaptıktan sonra temizlenir pc in sonra gizli klasörleri görebilirsin kolay gelsin
cgr - avatarı
cgr
Ziyaretçi
19 Mayıs 2010       Mesaj #98
cgr - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar 2 gündür aynı hata bendede mevcuttu. Msn 8.5 kullanıyordum 9.0 a yükseltmem için uyarı ekranı cıktı hayır dediğimde msne log in olmadı. Mecburen 9.0 a yükselttiğimde ilk açışımda windows live communicatıon platform sorunuyla karşılaştım. Program files/ windows live/ contacts içindeki dll 'lerden birinin adını değiştirdiğimde platform sorunu ortadan kalktı. Bu seferde kişi listesinize suanda ulaşılamıyor sorunuyla karşılaştım. Hata kodu olarak 84cc0020 yazıyordu. Nette denemediğim hiçbirşey kalmadı. Yabancı bir forumdan okuduğum bilgiyi son çare olarak denedim ve şansıma tuttu.
Çözümü Şu Şekilde Gerçekleştirdim ;

C:\Program Files\Windows Live\Contacts içerisinde bulunan ''wlcomm.exe'' dosyasına sağ

tıklıyoruz ''uyumluluk'' sekmesinden uyumluluk modunu ''windows 95'' olarak ayarlıyoruz.Hemen alt kısımda bulunan görüntü ayarları bölümünde ''görsel temaları devre dışı bırak '' kutucugunu işaretliyoruz ve yaptığımız işlemlere tamam deyip ekranı kapatıyoruz. messenger 9.0 ı tekrar çalıştırdığımızda sorunun ortadan kalkmış olması gerekiyor. Ben bu şekilde hata 84cc0020 belasından kurtuldum. Umarım sizinde işinize yarar..
hazeri - avatarı
hazeri
Ziyaretçi
21 Mayıs 2010       Mesaj #99
hazeri - avatarı
Ziyaretçi
aynı hata bende de var... ya ne kdr gzli dosyaları gster desemde olmuo bea..!! tekrr açtığımda gsterme işartli oluo.. buna bi çözm bulun ltfen Msn Sad
vegatro - avatarı
vegatro
Ziyaretçi
25 Mayıs 2010       Mesaj #100
vegatro - avatarı
Ziyaretçi
Çoooooooooook araştırdım uğraştım bütün yöntemleri denedim olmadı ama sonunda sorunu bu şekilde çözdüm Wiggle:

C:\Program Files\Windows Live\Installer klasöründeki "wlarp" dosyasını çalıştırıyoruz böylece wlm onarım başlatıyor vee MUTLU SON Msn Happy)))))
Bow