Arama

MSN'de Kişi Listesi Ekleme Sorunu - Sayfa 21

Güncelleme: 7 Eylül 2012 Gösterim: 215.944 Cevap: 221
theseus - avatarı
theseus
Ziyaretçi
19 Mayıs 2011       Mesaj #201
theseus - avatarı
Ziyaretçi
üstte NeutralizeR'in verdiği adrese tıkla orda bu konuyla ilgili başlıklar var oradaki başlıklardaki adımları izle. Link vermek isterdim ama yasak galiba... Windows Live Solution Center bu yazıya tıkla...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mayıs 2011       Mesaj #202
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben msn e eklediğim kişiyi ne zaman eklediimi nasıl öğrenirim diye soracaktım
Sponsorlu Bağlantılar
hayallet - avatarı
hayallet
Ziyaretçi
26 Mayıs 2011       Mesaj #203
hayallet - avatarı
Ziyaretçi
bende halen kişi listeme ekleme yapamıyorum mailimde açık gözküyor ama msnde online gözkmüyor...
birçok msn kullanıyorum onlarada ekleme yapıyorum olmuyor Msn Confused msnin çok olmasından dolayımı acaba ekleme yapamıyorum. Thesus tam olarak nasıl çzüdüğünü söylersen bizde halledelim
handsome_1 - avatarı
handsome_1
Ziyaretçi
14 Temmuz 2011       Mesaj #204
handsome_1 - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar belki işinize yarar diye düşündüm ben denedim ve çözdüm live messengerde kişi beni eklediyinde bana ileti gelmiyordu, ben kişiyi eklediyimde aynı şekilde ona iletim gitmiyormuş şu an kişiyi ekleyebiliyorum ve ileti alabiliyorum bunun çözümüde e-posta gelen sayfaya girin profil ayarlarınızdan gizlilik ayarlarına girin orada 3 tane şık var ortak sınırlı ve özel özeli işaretlemişseniz işareti kaldırın sınırlı olanı işaretleyin altında kaydet var onuda tıklayın sorun halledilmiş olur bu kadar size faydalı olabildiysem ne mutlu bana en güzel yarınlar sizin olsun kalın sağlıcakla bye Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2011       Mesaj #205
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende sınırlı işaretliydi zaten ama sorun hala devam ediyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ağustos 2011       Mesaj #206
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn davetsiz kişi eklenir bilip bilmeden yorum atmayın kişiler kişi listesini masaüstüne kaydet deyip listede oynama yapıp orada neklerseniz ve sonradan bu listeyi kgüncelleyerek devreye sokarsanız davetsiz eklenmiş olur.
ebyadleon - avatarı
ebyadleon
Ziyaretçi
4 Ağustos 2011       Mesaj #207
ebyadleon - avatarı
Ziyaretçi
Msn ye ekli olan kişiyi ne zaman ekleğimi bulamadım. Bulma imkanım varmı yardımcı olabilirmisiniz arkdaşlar.
sahipli41 - avatarı
sahipli41
Ziyaretçi
8 Ağustos 2011       Mesaj #208
sahipli41 - avatarı
Ziyaretçi
İyi akşamlar siteye az önce üye oldum sizlere birşey danışmak istiyorum.

Benim msn adresim annemin msn adresinde ekli olmasına rağmen oturum açtığımızda ben annemi görüyorum annem beni görmüyor. Çünkü artık listesinde yokum. 4-5 kişi bilgisayara reset atıldıktan sonra bu şekilde yok olmuş. Ana listede yokuz ama hotmailden baktığımda kişilerde görünüyoruz yada seçenekler gizlilik yaptığımda silinmeyen tarafta aktif olarak duruyouz ama listede yokuz. Msn Thinking Nasıl yapmam gerektiğini bilemedim yardımcı olursanız sevinirim.

Buarada ben tekrar ekleyemiyorum zaten ekli diyor annemden beni ekleyince davet gönderildi diyor ama bana gelen birşey olmuyor.
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
8 Ağustos 2011       Mesaj #209
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Annenizi silin MSN den , o da sizi silsin ayrıca hotmail kisilerimden de kaldır kutucuğa tık koymayı unutmayınız.
Her iki PC deki oturumlar kapatılıp 1 er kere reset atın.
Yeni oturumlar açılıp taraflardan biri (anne kız) ''Kisi Ekle'' diyerek eklenecek olan MSN adresini yazıp daveti göndersin.
Bunu gören karsı taraf gelen daveti kabul etsin. Bitti. Mutlu son...
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Qumzo - avatarı
Qumzo
Ziyaretçi
11 Eylül 2011       Mesaj #210
Qumzo - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar hotmailin sayfasından tutunda msn ve windows messengerlerın butun surumlerınde denedıgım halde , kişi ekleme problemi halen devam ediyor ... Karsı tarafa davet gidiyor dense de ya ulasmıyor ya da 4-5 kısı ekledıkten sonra dıger daetlerın gonderılmesı askıya alınıyor gıbı gosterılse de kesınlıkle o dıger davetler karsı tarafa asla gıtmıyor.Hadi kısı lıstesı olarak eklemeyı gecelım tek tek eklemekte bıle sorunlar soz konusu...Kalıcı ve gercekten cozum uretmıs arkadaslardan kısı lıstesını ekledıgınde tum taleplerının karsı tarafa gıttgını ıddıa eden ya da etke tek eklemelerınde hep basarılı olmus ust uste ornegın bırcok kısı eklemıs ve hepsınde davetın karsı tarafa gıttgını ıddıa eden arkadasşardan yardım beklıyoruz...Bu konuyu ılk acıldıgı gunden berı takıp edıyorum faket goruyorum kı ıncır cekırdegı kadar yol kat edılmemıssss....Bu sorunun uzerınde ya pek durulmuyor ya da bızde artık sayfa chatlarına yonlenıyoruzMsn Sad