Arama

Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili - Sayfa 10

Güncelleme: 1 Mayıs 2013 Gösterim: 170.190 Cevap: 447
Hope401 - avatarı
Hope401
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #91
Hope401 - avatarı
Ziyaretçi
8.0 kullanıyorum ne olacak Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
flashomer - avatarı
flashomer
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #92
flashomer - avatarı
Ziyaretçi
Admin konun perti çıkmış yaw, herşey birbirine girdi.
giren kimse pek bi şey anlayamayacak bence, istersen ben daha düzgün bir şekilde yeni konu açayım, msn in bütün sürümlerindeki msnger.exe leri toplayalım çevirelim ve konuyu öle açalım herkes kendi sürümün ordan indirsin. hem herkesin işine yarar hemde konu dağılmamış olur derim ben ??
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Eylül 2009       Mesaj #93
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
flashomer adlı kullanıcıdan alıntı

Admin konun perti çıkmış yaw, herşey birbirine girdi.
giren kimse pek bi şey anlayamayacak bence, istersen ben daha düzgün bir şekilde yeni konu açayım, msn in bütün sürümlerindeki msnger.exe leri toplayalım çevirelim ve konuyu öle açalım herkes kendi sürümün ordan indirsin. hem herkesin işine yarar hemde konu dağılmamış olur derim ben ??

Konunun ilk mesajında bilinmesi gereken tüm bilgiler ve indirilmesi gereken tüm dosyalar mevcut.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Eylül 2009       Mesaj #94
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Hamlet adlı kullanıcıdan alıntı

xoruncu versiyon yükseltme yaptım 81000306 hatası alıyorum. Bi bulduruverin arkadaşlar neden bu hatayı alıyorum?

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/43791-msn-hata-kodu-81000306-windows-live-messenger-hatasi.html

Alıntı
Hope401 adlı kullanıcıdan alıntı

8.0 kullanıyorum ne olacak Msn Happy

Windows Live Messenger 8.1'e güncellemenizi öneririm.
hebele - avatarı
hebele
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #95
hebele - avatarı
Ziyaretçi
bende de aynı sorun oldu, msni kaldırdım fakat şimdi indiremiyorum da. sizin eklediğiniz dosyalarda full msn var mı?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Eylül 2009       Mesaj #96
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
hebele adlı kullanıcıdan alıntı

bende de aynı sorun oldu, msni kaldırdım fakat şimdi indiremiyorum da. sizin eklediğiniz dosyalarda full msn var mı?

İlk mesajda mevcut.
iyoki - avatarı
iyoki
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #97
iyoki - avatarı
Ziyaretçi
ya ben ilk başta 8.5 yüklü iken uyumlulugu 2000 yaptım ve msne girdim ama msn plus çalışmıyodu sonra Neutlarizer'in dediklerini yaptım o iki rardaki dosyaları msn klasorunun içine attım msn açılmadı sonra başka bi 8.5 indirdim onu tıkladım ve o hiç yüklenmedi yüklenmek için tıkladıgımda msncore.dll hatası verdi tekrar yükleyin diyodu tekrar denedim ama olmadı bi türlü o dll dosyasınıda buldum msn klasörüne attım yine olmadı en sonun da 8.1 yükledim bıktım usandım artık Msn Confused msn sorunsuz çalılıyo şimdi 8.1 ama tek sorunum msn plus olmuyooooo yardımlarınız için saolun
mc_burax - avatarı
mc_burax
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #98
mc_burax - avatarı
Ziyaretçi
Size nasıl teşekkür etsem azdır..Dün geceden beri uğraşıyordum yapamadım..Çok çok teşekkürler size Msn Wink
ercan2044 - avatarı
ercan2044
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #99
ercan2044 - avatarı
Ziyaretçi
Plus sorunsuz calışıyo diyosunuzda bende ve konuya yazan cogu arkadaşta çalışmıyo
by_sonkez - avatarı
by_sonkez
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #100
by_sonkez - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ercan2044 adlı kullanıcıdan alıntı

Plus sorunsuz calışıyo diyosunuzda bende ve konuya yazan cogu arkadaşta çalışmıyo

aynen kardeşim öglenin 12sinden beri ugrasıyorum bizde neden calısmıyor acaba ? ha pcden anlamayan adamda degilim orda yazanları harfi harfine uyguluyorum msn e giriyor 8.1 ile ama plusta tık yok...plus haricinde discovery de olması lazım bu ikisi benim herşeyimdi Msn Disappointed