Arama

MSN Messenger'da İletileri (Log) Kaydetme - Sayfa 3

Güncelleme: 8 Ağustos 2012 Gösterim: 167.623 Cevap: 118
kartal1111 - avatarı
kartal1111
Ziyaretçi
6 Mayıs 2008       Mesaj #21
kartal1111 - avatarı
Ziyaretçi
hayırlı günler .ben msn de konuştugum kişilerle konuştugum yazilari pc ye degilde kendi sistemime msn ye nasil kaydedebilirim.böyle bişe mumkunmu
Sponsorlu Bağlantılar
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
6 Mayıs 2008       Mesaj #22
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kartal1111 adlı kullanıcıdan alıntı

hayırlı günler .ben msn de konuştugum kişilerle konuştugum yazilari pc ye degilde kendi sistemime msn ye nasil kaydedebilirim.böyle bişe mumkunmu

Yani diyorsunuz ki sohbet kayıtları hesap içerisinde tutulsun ve oturumu hangi bilgisayarda açarsam açayım orada görebileyim ve yine yazışmalarım oraya kaydolsun. Eğer bunu demek istiyorsanız. Bu mümkün değil.
Sponsorlu Bağlantılar

Ben şahsen denemedim ancak Messenger Plus dan deneyip de http adresi vererek herhangi bir yere kaydolmasını deneme gibi bişey yapabilirsin. Olacağına pek ihtimal vermiyorum ancak olsa bile yine de başka bir bilgisayarda oturum açtığınızda yine bu günlükleri göremeyeceksiniz.

Kısacası MSN hesabının kendi üzerine günlük kaydetme özelliği bulunmuyor

ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
6 Mayıs 2008       Mesaj #23
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Elif BAYKAN adlı kullanıcıdan alıntı

BUNDAN 3 YIL KADAR ÖNCE YAPMIŞ OLDUĞUM MSN YAZIŞMALARIMA ULAŞMAM MÜMKÜN MÜDÜR ACABA? MAHKEME DELİL OLARAK KULLANILABİLECEK BAZI BİLGİLERE ULAŞMAM GEREKİYOR. KENDİ BİLGİSAYARIMA FORMAT ATILDI TABİ...
AMA YİNE MSN ŞİRKETİ OLARAK BU TÜR BİLGİLERİN SAKLANDIĞI VEYA DEPOLANDIĞI BİR YER VAR MIDIR.
BU KONUDA ACİL YARDIMA İHTİYAÇ DUYMAKTAYIM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
ELİF BAYKAN
PEYZAJ YÜKSEK MİMARI

MSN Şirketi bu konuşmaları kaydetmiyor. Formattan sonra bile bilgisayarınızın sabit diskinde bu konuşmaların dosyaları kalmış olabilirdi ama 3 senede bütün konuşmaların üzerine zaten yazılmış olması pek muhtemel.
Alıntı
kartal1111 adlı kullanıcıdan alıntı

hellboy'un anlattığı yazdığı şu konuya bakın: https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/132382-online-msn-loglarini-saklamak.html

Şu Messenger Plus! Live scriptine de bakabilirsiniz: Messenger Plus! Live - Script - Online Chat Logger
leylakosar - avatarı
leylakosar
Ziyaretçi
11 Mayıs 2008       Mesaj #24
leylakosar - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben başkasının msn de konuştuğu logları görmek istiyorum aynı bilgisayarı kullanıyoruz ama şifresini bilmiyorum onun konuştuğu logları görebilirmiyim ? bunun için proğram felanmı indirmem gerekiyor.sitenize bu sebeple girdim ama nasıl proğram indirildiğini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

merhaba ben bir başkasının msn de konuştuğu logları görmek istyiorum aynı bilgisayarı kullanıyoruz bu mümkünmü? msn şifresini bilmiyorum..yani şifresini bilmeden o kişinin msn de konuştuğu logları görmem mümkünmü?.bunun proğram felanmı indirmek gerekiyor.sitenize bu sebeple girdim proğram indirme ile ilgili bir şey göremedim..yardımcı olursanız sevinirim.
Son düzenleyen leylakosar; 11 Mayıs 2008 14:24 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
11 Mayıs 2008       Mesaj #25
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
leylakosar adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba ben başkasının msn de konuştuğu logları görmek istiyorum aynı bilgisayarı kullanıyoruz ama şifresini bilmiyorum onun konuştuğu logları görebilirmiyim ? bunun için proğram felanmı indirmem gerekiyor.sitenize bu sebeple girdim ama nasıl proğram indirildiğini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

merhaba ben bir başkasının msn de konuştuğu logları görmek istyiorum aynı bilgisayarı kullanıyoruz bu mümkünmü? msn şifresini bilmiyorum..yani şifresini bilmeden o kişinin msn de konuştuğu logları görmem mümkünmü?.bunun proğram felanmı indirmek gerekiyor.sitenize bu sebeple girdim proğram indirme ile ilgili bir şey göremedim..yardımcı olursanız sevinirim.

Evet istediğiniz şekilde bunu yapmak mümkün. Diğer okuyanlar tarafında yanlış anlaşılma olmasın, başka bilgisayardaki kayıtları almaktan söz etmiyorum. Sadece aynı bilgisayarı bikaç kişi paylaşıyor ve sizden hariç kişilerin konuşmalarını okuyabilmek için onların izinlerinin dışında kayıt edilmesidir bahsettiğim

MessengerLog Pro isimli program böyle bir kaydı tutuyor.

MessengerLog Pro
efizana - avatarı
efizana
Ziyaretçi
21 Ağustos 2008       Mesaj #26
efizana - avatarı
Ziyaretçi
merhaba.ben messengerlog pro programını bilgisayarıma kaydettim ama bunu nasıl kullanacağımı bilmiyorum.benim bilgisayarımdan msn açan birinin iletilerini nasıl,nerden görücem,bu konuda detaylı bir açıklama yapabilirseniz sevinirim.
pagamy - avatarı
pagamy
Ziyaretçi
31 Ağustos 2008       Mesaj #27
pagamy - avatarı
Ziyaretçi
merhaba bende sitenize yeni kayıtlardanım öncelikle siteniz içerik açısından gerçekten çok iyi tebrikler. benim sorunun başka bi bilgisayardaki msn konuşmalarını görebilirmiyim veya anlık göremesem bile bunu kaydeden bi program varmı. biraz araştırdım karşıma msn snifferr die bi program çıktı ama o program aynı ağdaki konuşmaları gösteriyo ben uzaktaki bilgisayardaki konuşmaları istiyorum teşekkürler şimdiden...
bsm33 - avatarı
bsm33
Ziyaretçi
3 Eylül 2008       Mesaj #28
bsm33 - avatarı
Ziyaretçi
ben eskı konusmalarımı bulmak okumak ıstıorum nasıl bulabılırım
bsm33 - avatarı
bsm33
Ziyaretçi
4 Eylül 2008       Mesaj #29
bsm33 - avatarı
Ziyaretçi
ya lutfen yardımcı olurmusunuz msndekı gecmıs konusmalarımı bulabılecegım bı program bılıyormusunuzzzzzz
ares1984 - avatarı
ares1984
Ziyaretçi
21 Eylül 2008       Mesaj #30
ares1984 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hadoken adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar ,

Size hikayeyi anlatayım.Bir bilgisayar var ve bu bilgisayardaki MSN Messenger programını 3 kişi kullanıyor.Bir accountu log tutmaya ayarlandığından biri log tutuyor fakat diğerleri ayarlı olmadığından haliylen log tutulmuyor.

Benim isteğim bütün bilgisayardan girilen tüm accountların günlüklerinin sohbetlerinin bir yerde toplanması , böyle birşey mümkün müdür ?

Öyle bir program kurmak istiyorum izin vereyim vermeyeyim MSN ayarlarından bütün o bilgisayarda açılan accountların günlüklerinin kaydedilmesini istiyorum.

Teşekkürler..

arkadaşım bu dediğin windows live messenger plus eklentisiyle mümkün denemeni tavsiye ederim ben kullanıyorum