Arama

StuffPlug Teknik Destek-Yardım - Sayfa 2

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 67.065 Cevap: 170
blue_day - avatarı
blue_day
Ziyaretçi
26 Nisan 2006       Mesaj #11
blue_day - avatarı
Ziyaretçi
messengerıda plusıda denetim masasından hatta proğram filesın içinden de sildim ama bu stuf silinmedi.çözümü bilen warmı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Nisan 2006       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ER[C]AN adlı kullanıcıdan alıntı

deaktif değil colornick yüklemeden önce çalışıyodu kontrol ettim hala aktif stafplug da hala çalışıyor sadece bana kimin konuşma penceresi açtığını söylemiyor...

https://www.msxlabs.org/forum/

Sponsorlu Bağlantılar
^ Yukardaki sayfada bulunan resimli anlatımlar bakıp ayarlarınızı yapın..

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2006       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
matica adlı kullanıcıdan alıntı

Eklentilerdeki StuffPlug-NG nin yanındaki kutucuğu işaretlesemde işaretlemesemde Yapılandır aktif olmuyor. yanında yüklenmeyen:stuffplug-ng yazıyor. bunu nasıl aktif yapıcam. tek istediğim konuşma penceresi açanları görebilmek. ama olmuyor.

Yukarıdaki Sayfada Ayarlar, Seçenekler & Yardım Bulunmaktadır... O Kısmı İnceleyiniz Lütfen.!

Alıntı
designerboy_1990 adlı kullanıcıdan alıntı

ya resim bende orjinal boyutta gözüküyor fakat.Karşı tarafta küçük gözüküyor.Yani messenger standartlarında.Karşı taraftada bu program yüklü olması gerekir mi?

Bu Program Karşı Tarafta Yüklü İse, Siz Bu Programı Kullanarak İstediğiniz Boyutta Resminizi Gösterebiliriz.! Sizde Normal Görünüyorsa Karşı Tarafta Bir Sorun Olabilir Bir Program Kurmuş Olabilir, Programın Ne İşe Yaradığını Öğrenmek İçin Aşağıdaki Linki İnceleyiniz;

Son düzenleyen Blue Blood; 29 Nisan 2006 21:45 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2006       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
brownsugar adlı kullanıcıdan alıntı

slm stuff plug ı yükledim sayfa açanları görmek için fakat en başta gösteriodu birden göstermemeye başladı ayarlarına da baktım aktif gözüküo ne yapmam lazım?bi de kapatılınca gösterio sadece açanları göstermioo ilginçççç
resim çalmayı da açıklarsanız sevinirim çok mu şey istedimmmMsn Embarrassed

Yukarıdaki Sayfada Ayarlar Seçenekler ve Yardım Kısmını İnceleyiniz.!
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
5 Mayıs 2006       Mesaj #15
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
brownsugar adlı kullanıcıdan alıntı

yapılandır a girdiimi ve kişi konuşma sayfası açtı veya kapadı butonun aktif olduunu sölemiştim sorun başka bi yerden mi acaba die sormuştum foto çalmayı da göremedim maalesef yapılandırdaMsn Sad neyse tşk ederim yine de

Size konuşma penceresi açanlar hakkında uyarı almak istiyorsanız, durumunuz Çevrimiçi ayarlı olmalıdır. StuffPlug-NG sürümü uzun zamandan beri güncellenmiyor ve Messenger'ın yeni sürümlerinde sorunlu çalıştığı zamanlar olabilir. Oturum açtıktan sonra Plus! > Eklentiler bölümünden StuffPlug-NG'nin aktif olduğundan emin olun. Görüntü Resmi Çalma hırsızını nasıl aktif edeceğinizi önceki sayfalarda komut olarak verdik, kontrol ediniz...
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
L.J.Harvis__ - avatarı
L.J.Harvis__
Ziyaretçi
22 Haziran 2006       Mesaj #16
L.J.Harvis__ - avatarı
Ziyaretçi
stuff plug yüklü,büyük görüntü resmi özelliği açık olmasına rağmen hiç bir görüntü resmini kabul etmiyor geçerli resim dosyası değil diyor.uzun zamandır sp kullanıyorum(yine buradan yüklemiştim.ayrıca son sürüm az önce yeniden silip yükledim).format falan da attım ama olmuyor Msn Cry yardımcı olursanız sevinirim.
heoteg - avatarı
heoteg
Ziyaretçi
28 Haziran 2006       Mesaj #17
heoteg - avatarı
Ziyaretçi
mrblar ben bi soru soracam stuffplug yukledim çevrimdışıyken konuşmak istiyorum ama konusamıyorum bi yardım etseniz ? Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2006       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
123MaVi adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba..

bir sorum var ve cevaplarsanız çok sevinirim..

messenger live ve messenger plus live yükledim.. daha sonrada stuffplug'u yükledim.. fakat eklentilerde çıkmıyor.. belki 50 defa denedim sildim tekrar yükledim.. neden çıkmıyor.. Msn Sad

yüklerken msn nen kapalı olması gerekioo ona dikkaet et
123MaVi - avatarı
123MaVi
Ziyaretçi
29 Haziran 2006       Mesaj #19
123MaVi - avatarı
Ziyaretçi
öylede denedim..olmuyo yine.. başka ne yapabilirim ki..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2006       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
123MaVi adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba..

bir sorum var ve cevaplarsanız çok sevinirim..

messenger live ve messenger plus live yükledim.. daha sonrada stuffplug'u yükledim.. fakat eklentilerde çıkmıyor.. belki 50 defa denedim sildim tekrar yükledim.. neden çıkmıyor.. Msn Sad

Live uyumlu StufPlug henüz cıkmadı, ayrıca yeni cıkacak Stuf Plug, Plus!'tan bagımsız olarak tek basına kullanılacak.