Arama

Facebook Hakkında - Sıkça Sorulan Sorular - Sayfa 4

Güncelleme: 15 Şubat 2015 Gösterim: 68.444 Cevap: 94
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
10 Şubat 2013       Mesaj #31
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Fotoğraf güvenlik kontrolünde kimseyi tanımadığım için hesabıma erişemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar
Bu güvenlik kontrolü, insanları farklı bir bilgisayardan veya ülkeden yapılanlar gibi şüpheli girişlerden korumak için tasarlanmıştır. Arkadaşlarınızı tanımada zorluk yaşıyorsanız, birkaç saat bekleyin ve tekrar deneyin. Bir doğrulama yöntemi seç‎ menüsünden farklı bir güvenlik kontrolü seçme seçeneğiniz de olabilir.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
10 Şubat 2013       Mesaj #32
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Bağlantılara tıkladığımda sürekli siteden çıkarılıyorum

Sponsorlu Bağlantılar
Bu sorunu yaşadığınızı duyduğumuz için üzgünüz. Konuyu daha detaylı inceleyebilmemiz için lütfen detaylı bir rapor gönderin.

Bu sorunu gidermek için daha fazla bilgiye ihtiyacımız olursa, sizinle iletişime geçebileceğimizi unutmayın. Şikayet edilen konuları çözdüğümüzde, ilgili güncellemeleri almak istiyorsanız Bilinen Sorunlar Sayfamıza göz atın.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
10 Şubat 2013       Mesaj #33
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Giriş yaparken neden bilgisayarımı kaydettirmem isteniyor?

Giriş bildirimleri, hesabınıza erişildiğinde uyarılar gönderen, isteğe bağlı bir güvenlik özelliğidir. Giriş bildirimlerini açtığınızda, Facebook'a giriş yapmak için kullandığınız yeni cihazları (örn: bilgisayarlar, cep telefonları) kaydettirmeniz istenecektir. Bu ayarı değiştirmek için:
  1. Hesap Ayarları sayfanıza gidin
  2. Güvenlik sekmesine tıklayın
  3. Giriş Bildirimleri kısmına tıklayın ve ayarlarınızı güncelleyin
  4. Değişikliklerinizi kaydedin
Bu sorununuzu çözmezse, lütfen bize bildirin.
Alıntı
erdibatman adlı kullanıcıdan alıntı

hesap ayarlarından cihaz tanımlama bildirisi var bunu kapatman gerekiyor bunu kapatırsan cihazlarının tanımlamasını istemyecektir artık benimde olmuştu aynı problem 1 ay ugrastım bulamadım sonra 11820 aradım burdan cihazlarımı kapattılar problem düzeldi artık cihaz tanımlama veya farklı bi cihaz girişi istemiyo

Son düzenleyen _Yağmur_; 20 Haziran 2013 13:51
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
10 Şubat 2013       Mesaj #34
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarımda JavaScript etkin ancak Facebook devre dışı olduğunu söylüyor

Yazılımınız, Facebook'u kullanmak için erişebilmeniz gereken siteleri engelliyor olabilir. Virüs koruma programınızın veya tarayıcınızın "güvenli" internet siteleri listesine "http://fbcdn.net/" ve "http://recaptcha.net" internet sitelerini eklediğinizden emin olun.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
10 Şubat 2013       Mesaj #35
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Şifrenin doğru olduğundan emin olduğum halde "şifre yanlış" hata mesajı alıyorum

Caps lock tuşunun kapalı olduğundan lütfen emin olun. Sorun yaşamaya devam ederseniz, şifrenizi güncelleyin.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
10 Şubat 2013       Mesaj #36
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Her giriş yaptığımda şifremi yenilemem gerekiyor

Her giriş yaptığınızda şifrenizi yenilemeniz isteniyorsa, sorununuz internet tarayıcınızla ilgili olabilir:
  1. Farklı bir internet tarayıcısı ile giriş yapmayı deneyin. Aşağıdaki tarayıcıları ücretsiz olarak indirebilirsiniz:
  2. Sorun yaşamaya devam ederseniz, hesabınızdan çıkın ve şifrenizi yenileyin.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
10 Şubat 2013       Mesaj #37
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
"Yeni bir Facebook şifresi istedin" e-postasını aldım ama yeni bir şifre istememiştim

Talep etmediğiniz bir Facebook şifre yenileme e-postası aldıysanız, başka bir kullanıcı kendi hesabına giriş yapmaya çalışırken yanlışlıkla sizin e-posta adresinizi veya kullanıcı adınızı girmiş olabilir. Bu durum genellikle çok fazla kişinin kullandığı bir kullanıcı adınız veya e-posta adresiniz varsa gerçekleşir. E-postada verilen bağlantıya tıklamadığınız sürece herhangi bir işlem yapılmaz ve hesabınız güvenli kalır.

Şifrenizin yenilendiğini onaylayan ikinci bir e-posta alırsanız, lütfen Güvenlik kısmını ziyaret edin ve hesabınızın güvenliğini korumak için gerekli adımları atın.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
10 Şubat 2013       Mesaj #38
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Şifre yenileme sınırına ulaştığımdan, şifremi yenileyemiyorum

Hesabınızın güvenliğini korumak için Facebook bir günde yalnızca belirli bir sayıda yeni şifre isteğinde bulunmanıza izin verir.

Lütfen 24 saat bekleyin ve şifrenizi yenilemeyi tekrar deneyin. Ayrıca, şifre yenileme e-postanızın yanlış yönlendirilmiş olması ihtimaline karşı spam veya istenmeyen posta klasörünüzü kontrol edin.
AtesiN_EfendiSi - avatarı
AtesiN_EfendiSi
Ziyaretçi
20 Mart 2013       Mesaj #39
AtesiN_EfendiSi - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar, sitenizi uzun süredir biliyorum ve ne ararsam buluyorum emeklerinize sağlık. ŞU an benim facebook ile ilgili bir sorunum oluştu. Bu sorun bir aydan fazla süredir başıma bela oldu ve hesabımı kapamak bile istiyorum. Sorunum şöyle;

Tam hatırlamıyorum bir gün bir yerden toplu konuşmaya alındım ama kimin aldığını bilmiyorum. Gelen mesajlara linklere de tıklamam asla. Toplu konuşmada 400 kişiye yakın insan var. Ancak hiçbirşey yazmadan konuşmayı silsem de, konuşmadaki mesajları silsem de, konuşmadan çıksam da, konuşmayı veya içindeki konuşmacıları spam olarak işaretlesem şikayet bile etsem KONUŞMADAN ÇIKAMIYORUM. Herhangi birisi birşey yazsa veya konuşmadan çıksa vs. anında mesaj olarak düşüyor. Günde 50-60 mesaj geliyor ve ayrıca cep telefonundan da facebooka girdiğimden kafayı sıyırtacak bir hal alıyor. Bu toplu konuşmadan nasıl çıkabilirim lütfen bana yardımcı olun. Aşağıya bir konuşmanın içeriğini kopyalıyorum.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

Konuşma başlangıcı: Salı

14:44
Emin Balkan
Mail Delivery Failure
Otomatik mesaj: Emin Balkan bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

15:01
Ali Awshar
Otomatik mesaj: Ali Awshar bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

16:15
Günay Kirtasiye Biga
Otomatik mesaj: Günay Kirtasiye Biga bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

19:12
Erhan Yaylalı
Otomatik mesaj: Erhan Yaylalı bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.
Otomatik mesaj: Erhan Yaylalı bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

19:29
Günay Kirtasiye Biga
Otomatik mesaj: Günay Kirtasiye Biga bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

19:33
Ali Awshar
Otomatik mesaj: Ali Awshar bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

20:09
Erhan Yaylalı

20:11
Erkan Ören
Otomatik mesaj: Erkan Ören bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

20:45
Orhan Aydın
Otomatik mesaj: Orhan Aydın bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.
Otomatik mesaj: Orhan Aydın bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

20:48
Lütfiye Irgan
Otomatik mesaj: Lütfiye Irgan bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

20:48Murat Şanlı konuşmaya "***** koduğumun salakları kaç kere diyeceğiz andavallar silin mesajı direk silin sik beyinli ********ler ebenizi ******* haa" adını verdi.

Orhan Aydın

20:50
Lütfiye Irgan
Otomatik mesaj: Lütfiye Irgan bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

20:54
Murat Şanlı
bazı gerizekalılar hala konuşmadan ayrılıyor arkadaşım sil mesajı sil lütfiye sil

20:55
Adem Demir
Otomatik mesaj: Adem Demir bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

22:03
Genco Sofi
Otomatik mesaj: Genco Sofi bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.
Otomatik mesaj: Genco Sofi bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.
Bugün

09:08
Günay Kirtasiye Biga
beyler bu murat şanlı grup adını değiştirebildiğine göre mutlaka bizimde bu gruptan mesaj aolmamıza sebeb olan birisi .şikayet edin bu kişiyi hatta bu grubu şikayet edin

09:23
Emin Balkan
Otomatik mesaj: Emin Balkan bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

09:24
Jineps Çanta
Otomatik mesaj: Jineps Çanta bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

09:47
Erhan Yaylalı

09:57
Günay Kirtasiye Biga
beyler bu murat şanlı grup adını değiştirebildiğine göre mutlaka bizimde bu gruptan mesaj aolmamıza sebeb olan birisi .şikayet edin bu kişiyi hatta bu grubu şikayet edin

09:58
Erhan Yaylalı
Bugün

16:01
Kemaliye Egin
Otomatik mesaj: Kemaliye Egin bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

16:23
Sinem Demir Civelekoglu
Otomatik mesaj: Sinem Demir Civelekoglu bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
20 Mart 2013       Mesaj #40
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
AtesiN_EfendiSi adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar, sitenizi uzun süredir biliyorum ve ne ararsam buluyorum emeklerinize sağlık. ŞU an benim facebook ile ilgili bir sorunum oluştu. Bu sorun bir aydan fazla süredir başıma bela oldu ve hesabımı kapamak bile istiyorum. Sorunum şöyle;

Tam hatırlamıyorum bir gün bir yerden toplu konuşmaya alındım ama kimin aldığını bilmiyorum. Gelen mesajlara linklere de tıklamam asla. Toplu konuşmada 400 kişiye yakın insan var. Ancak hiçbirşey yazmadan konuşmayı silsem de, konuşmadaki mesajları silsem de, konuşmadan çıksam da, konuşmayı veya içindeki konuşmacıları spam olarak işaretlesem şikayet bile etsem KONUŞMADAN ÇIKAMIYORUM. Herhangi birisi birşey yazsa veya konuşmadan çıksa vs. anında mesaj olarak düşüyor. Günde 50-60 mesaj geliyor ve ayrıca cep telefonundan da facebooka girdiğimden kafayı sıyırtacak bir hal alıyor. Bu toplu konuşmadan nasıl çıkabilirim lütfen bana yardımcı olun. Aşağıya bir konuşmanın içeriğini kopyalıyorum.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

Konuşma başlangıcı: Salı

14:44
Emin Balkan
Mail Delivery Failure

15:01
Ali Awshar

16:15
Günay Kirtasiye Biga

19:12
Erhan Yaylalı

19:29
Günay Kirtasiye Biga

19:33
Ali Awshar

20:09
Erhan Yaylalı

20:11
Erkan Ören
Otomatik mesaj: Erkan Ören bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

20:45
Orhan Aydın

Lütfiye Irgan

20:48Murat Şanlı konuşmaya "***** koduğumun salakları kaç kere diyeceğiz andavallar silin mesajı direk silin sik beyinli ********ler ebenizi ******* haa" adını verdi.

Orhan Aydın

20:50
Lütfiye Irgan

20:54
Murat Şanlı
bazı gerizekalılar hala konuşmadan ayrılıyor arkadaşım sil mesajı sil lütfiye sil

20:55
Adem Demir
Otomatik mesaj: Adem Demir bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

22:03
Genco Sofi
Bugün

09:08
Günay Kirtasiye Biga

09:23
Emin Balkan

09:24
Jineps Çanta
Otomatik mesaj: Jineps Çanta bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

09:47
Erhan Yaylalı

09:57
Günay Kirtasiye Biga

09:58
Erhan Yaylalı
Bugün

16:01
Kemaliye Egin
Otomatik mesaj: Kemaliye Egin bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

16:23
Sinem Demir Civelekoglu
Otomatik mesaj: Sinem Demir Civelekoglu bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

Bir konuşma aboneliğinden çıkmak için: Konuşmayı açın. Eylemler menüsünü açın. "Konuşmadan Ayrıl"ı seçin. Konuşmadaki diğer kişilere ayrıldığınız bildirilecek ve artık konuşmadan mesajlar almayacaksınız. Yalnızca grup konuşmalarından çıkabildiğinizi unutmayın; teke tek yapılan konuşmalardan ayrılamazsınız.