Arama

MSN Messenger 7.5 Sürümünden Vazgeçemiyor musunuz? - Sayfa 16

Güncelleme: 11 Ağustos 2012 Gösterim: 273.933 Cevap: 446
loafer girl - avatarı
loafer girl
Ziyaretçi
15 Eylül 2007       Mesaj #151
loafer girl - avatarı
Ziyaretçi
hala aynı hatayıı verıoo hata deılde dosya yı verıooo olmuooMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
frekansnet - avatarı
frekansnet
Ziyaretçi
15 Eylül 2007       Mesaj #152
frekansnet - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben im için live felan farketmiyor du ama bir sorunum var pc mde 2 gundur msn açılmıyor 20 tane pc ye yukledim 19 u çalışıyor fakat benim pc de çalışmıyor hata raporu veriyor devamlı bağlanamıyorum kaldırıp yeniden kurudm olmadı upda te yaptım olmadı sorunu bulamaduım bğr turlu bir bilgisi olan varmı ?.
Sponsorlu Bağlantılar
loafer girl - avatarı
loafer girl
Ziyaretçi
15 Eylül 2007       Mesaj #153
loafer girl - avatarı
Ziyaretçi
yha en son surmu kurdum olduu bı sorun cıkarmıyoo ama ben 7.5 yuklemek ıstııyorum ve olmuooo Msn Sad

yha ark lutfen yardım edın olmuoooMsn Sad
Son düzenleyen loafer girl; 15 Eylül 2007 12:06 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
alicandost - avatarı
alicandost
Ziyaretçi
15 Eylül 2007       Mesaj #154
alicandost - avatarı
Ziyaretçi
tşkler ama maalesef dediğinizi yaptığım halde yeni sürümünü yüklemeniz gerekiyor diye uyarı geliyor
EfSaNe_BaRo - avatarı
EfSaNe_BaRo
Ziyaretçi
15 Eylül 2007       Mesaj #155
EfSaNe_BaRo - avatarı
Ziyaretçi
Neutralizer kardeş dediğin adrese girdim reklama tıkladım ama ordan Mess Patch Light msn 7.5 0324 için diye bir şey indiremedim yazyor bir şeyler ama download yok bir türlü Msn Happy o dosyayı yollar mısın bana lütfen? ayrıca titreşim korumasını kaldırıyormu bu Mess Light? ilk sayfada ki hazırladığınız msnmsgr.exe yi çaktım hedef klasöre şuan about da 8.1 gözüküyor ve sorunsuz çalışıyor güncelleme istemeden ama hiç bir a-patch yada mess patch kuramıyorum tekrar dediğim gibi çift msn kullandığım için 7.5.0324 şuan da masaüstün de duruyor program files da değil yani ne yapmalıyım ? msn adresim Tşk şimdiden...
Son düzenleyen NeutralizeR; 15 Eylül 2007 15:07
ANIAC - avatarı
ANIAC
Ziyaretçi
15 Eylül 2007       Mesaj #156
ANIAC - avatarı
Ziyaretçi
Msn Happy Çok güzel,çok faydalı bir çalışma. Msn Highfive
MSN 7.5 kullanmaya ve eklentilerini çalıştırmayı alışkanlık haline getirmiş olanlar için,hayal kırıklığı olmuştu.Msn DunnoCan sıkıcı günlerden sonra,tekrar güzel günlere geldik... Msn Grin
Yorumları okuduğumda dikkat ettim ,eklentileri çalıştıramayan çok arkadaş olduğunu gördüm.Eski güzel günlere gidebilmek için Lütfen izlerin hepsini silin.Bunun için çalışan sistem ayarınız varsa sistem geri yüklemeyi çalıştırabilirsiniz...
Güncelleme yaptığınız MSN_Lm8.1, 8.5 ve plus Live programların dosyalarını kaldırın.
Denetim masasından/Program ekle kaldırdan MSN_PlusLive'i kaldırın.
C:\Program Files/msnplus,msnpluslive,klasörlerini mutlaka silin.
Denetim masasından/Program ekle kaldırdan MNS live Messenger'i mutlaka kaldırın.
C:\Program Files/windowslivemessenger klasöründen geri kalanları silin.(I) Bu işlemden sonra kırıntıları kaldırmak için size tavsiye edebileceğim ücretsiz bir program var.

"http://www.ccleaner.com/download"
programı kurup çalıştırdıktan sonra.

TekrarMSN 7.5'i kurunuz.

MSN Messenger 7.5.0324 Türkçe

İkinci olarak MSN_Plus kurmaları gerekir.

https://www.msxlabs.org/forum/

MSN plus kullanan arkadaşların Stuffplug-NG,ColourNick,emotitext, gibi eklentileri tekrar yüklemeleri ve yapılandırmaları gerekir.
Bir kez daha teşekkür ediyorum çalışman dolayı... Baby
K0L3Ra - avatarı
K0L3Ra
Ziyaretçi
15 Eylül 2007       Mesaj #157
K0L3Ra - avatarı
Ziyaretçi
ya varya çok teşekkür ediyorum 2 gündür fıttırıyorum ya zorlan 8.1 kullanıyorum iğrenç geliyor bana çok teşekkür ederim şimdi deniyorum umarım olur

ya olmadı hoam ya =/ 31 sıra sayısı diyor baktım bi kaç kişide daha sorun var ama nasıl çözdüldüğüde yazmıyor dlli idirdim oda sonuç vermedi şimdi bide snn verdiğin 7.5 u indiriyim inş olur
Son düzenleyen K0L3Ra; 15 Eylül 2007 15:14 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
15 Eylül 2007       Mesaj #158
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
EfSaNe_BaRo adlı kullanıcıdan alıntı

Neutralizer kardeş dediğin adrese girdim reklama tıkladım ama ordan Mess Patch Light msn 7.5 0324 için diye bir şey indiremedim yazyor bir şeyler ama download yok bir türlü Msn Happy o dosyayı yollar mısın bana lütfen? ayrıca titreşim korumasını kaldırıyormu bu Mess Light? ilk sayfada ki hazırladığınız msnmsgr.exe yi çaktım hedef klasöre şuan about da 8.1 gözüküyor ve sorunsuz çalışıyor güncelleme istemeden ama hiç bir a-patch yada mess patch kuramıyorum tekrar dediğim gibi çift msn kullandığım için 7.5.0324 şuan da masaüstün de duruyor program files da değil yani ne yapmalıyım ? msn adresim Tşk şimdiden...

Aşağıdaki adresi kopyalayıp yeni bir tarayıcı sayfasının adres satırına tıklayın ve enter'layın:

-http://patch.mess.be/light/

Sınırsız titreşim için MDX2TR kullanabilirsiniz.

Mess Patch ya da A-Patch sorun çıkarsa da aşağıdaki yama sorunsuz:
Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - MSN Messenger 7.0 ve 7.5
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
ilker_0021 - avatarı
ilker_0021
Ziyaretçi
15 Eylül 2007       Mesaj #159
ilker_0021 - avatarı
Ziyaretçi
yaw iyiy hpta bu niye çoklu açmıyor
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
15 Eylül 2007       Mesaj #160
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
ilker_0021 adlı kullanıcıdan alıntı

yaw iyiy hpta bu niye çoklu açmıyor

Çoklu oturum özelliği için bir üstteki mesajımı okuyunuz.

StuffPlug-NG de kullanabilirsiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.