Arama

MSN Messenger 7.5 Sürümünden Vazgeçemiyor musunuz? - Sayfa 3

Güncelleme: 11 Ağustos 2012 Gösterim: 273.485 Cevap: 446
maavera - avatarı
maavera
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #21
maavera - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Burdan ilgili dosyayı indirip:
DLL-files.com - msidcrl.dll, free download

Sponsorlu Bağlantılar

C:\WINDOWS\System32 klasörüne kopyalamayı deneyin.

İşe yaramazsa MSN Messenger 7.5'i tekrar kurmayı deneyin:
MSN Messenger 7.5.0324 Türkçe

Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - MSN Messenger 7.0 ve 7.5
https://www.msxlabs.org/forum/coklu-oturum-acma-ve-yamalar/855-oklu-oturum-oklu-oturum-a-ma-a-patch-msn-messenger-6-2-7-0-7-5-a.html
https://www.msxlabs.org/forum/coklu-oturum-acma-ve-yamalar/1508-mess-patch-msn-messenger-7-x-windows-live-messenger.html

Bunlardan birisi işinizi görecektir.

Maalesef bu programlarda version problemi çıkartıyor...

yardımlarınızı bekliyorum.. SAygılar...
Son düzenleyen maavera; 14 Eylül 2007 00:32 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Eylül 2007       Mesaj #22
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
maavera adlı kullanıcıdan alıntı

Maalesef bu programlarda version problemi çıkartıyor...

Sponsorlu Bağlantılar
yardımlarınızı bekliyorum.. SAygılar...

StuffPlug-NG'yi kullanın, çoklu oturum özelliğini aktif edin:
https://www.msxlabs.org/forum/
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Nodex - avatarı
Nodex
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #23
Nodex - avatarı
Ziyaretçi
Ne kadar teşekkür etsem az fakat şöyle bir sorun var plusta

hatagy4

Bu menü ve bir kaç yer daha görüntülenmiyor.Pencereleri tek bir yerde toplama özelliği benim için çok önemli bir özellikti.Yardımcı olursanız çok sevinirim. Msn Happy
mahir_sus - avatarı
mahir_sus
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #24
mahir_sus - avatarı
Ziyaretçi
mrb sayin ustadlarim benim sorunum su ben 7,5 surumunnden baska surumleri sevmiyorum ama 8,5 de olmasi gerekiyor ikisinide kullanabilme gibi bir luksum varmı
simdiden tskler
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Eylül 2007       Mesaj #25
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Maalesef Microsoft böyle bir zorunluluk getirmişken ve biz de bu zorunluluğu ortadan kaldırmaya çalışırken, kusursuz bir çözüm bulmamız epey zor.

Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Program Ekle veya Kaldır > MSN Messenger > Değiştir > Onar

Messenger Plus! v3'ü de yeniden kurun:
https://www.msxlabs.org/forum/

Bu yöntemi deneyin:
Alıntı

Güncelleme 2: Bu kesin çözüm değildir ama sizde işe yarayabilir. C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özellikler'e girin. Uyumluluk sekmesi altındaki ilk kutucuğu işaretleyip Windows 2000'i seçin ve Tamam'a tıklayın. MSN Messenger'ı tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyin. İşe yaramazsa asıl çözüm yöntemini deneyin.

Geriye Windows Live Messenger 8.1 - 8.5 sürümlerinden birine güncellemek ya da Messenger Plus!'ı uyumlu olduğu kadar kullanmak kalıyor... Tabii bir sonraki muhtemel gelişmeye kadar...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Eylül 2007       Mesaj #26
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
mahir_sus adlı kullanıcıdan alıntı

mrb sayin ustadlarim benim sorunum su ben 7,5 surumunnden baska surumleri sevmiyorum ama 8,5 de olmasi gerekiyor ikisinide kullanabilme gibi bir luksum varmı
simdiden tskler

Aşağıdaki konu size fikir verecektir:
Çoklu MSN - Çoklu Oturum Açma (Aynı Anda Windows Live Messenger ve MSN Messenger)
buraqk - avatarı
buraqk
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #27
buraqk - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben söylediğiniz her şeyi yaptım ama plus olmuyo 7.5 tan vaz gecmek istemiyorum nolur yardım
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Eylül 2007       Mesaj #28
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
buraqk adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben söylediğiniz her şeyi yaptım ama plus olmuyo 7.5 tan vaz gecmek istemiyorum nolur yardım

Messenger Plus! v3 sorununu aynen aşağıda anlatıldığı şekilde mi yaptınız? Nerede takıldınız?

Alıntı

Güncelleme: msnmsgr.exe dosyasını değiştirdikten sonra Messenger Plus! v3 ve dolayısıyla StuffPlug-NG, uyumsuzluk sorunu yüzünden çalışmayacaklardır. Fakat bu çalıştıramayacağınız anlamına gelmiyor Msn Happy Ekteki MsgPlusH.zip dosyasını indirin ve içindek çıkan MsgPlusH.dll dosyasını C:\Program Files\MessengerPlus! 3 klasörünün içine kopyalayın, eski dosyanın üzerine yazın. Eğer yazma işlemi başarısız olursa CTRL + ALT + DEL tuşlarına basıp Görev Yöneticisi'ni çalıştırın ve İşlemler listesinden MsgPlus.exe'yi bulup sonlandırın, kopyalama işlemini tekrar deneyin.

Güncelleme 2: Bu kesin çözüm değildir ama sizde işe yarayabilir. C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özellikler'e girin. Uyumluluk sekmesi altındaki ilk kutucuğu işaretleyip Windows 2000'i seçin ve Tamam'a tıklayın. MSN Messenger'ı tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyin. İşe yaramazsa asıl çözüm yöntemini deneyin.
Rica ederiz...Muz

only_1907 - avatarı
only_1907
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #29
only_1907 - avatarı
Ziyaretçi
anlamadımkiiiiHystericHysteric
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Eylül 2007       Mesaj #30
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
only_1907 adlı kullanıcıdan alıntı

anlamadımkiiiiHystericHysteric

Evet, bu da bir başlangıç sayılır.

-Ne yapmaya çalışıyorsunuz?
-Neyi anlayamadınız?