Arama

MSN'de Sizi Kişi Listesinden Silenler ve Engelleyenler (Msn Engelleyenler) - Sayfa 36

Güncelleme: 14 Eylül 2012 Gösterim: 1.225.103 Cevap: 380
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
22 Mayıs 2010       Mesaj #351
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
revnasu adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben engellediğim listeleri silmek istiyorum ama olmuyo yardımcı olurmusunuz

Aleyküm Selam, Nasıl Bir Sorun Yaşadığını Açıklamanız Gerekir, Plus Yüklü mü ? Yüklü ise Toptan Silebilirsin.
Sponsorlu Bağlantılar

kosheee - avatarı
kosheee
Ziyaretçi
22 Mayıs 2010       Mesaj #352
kosheee - avatarı
Ziyaretçi
bu silindiğini öğrenme olaylarıda yalan olmuş.. bi işe yaramıyor bu anlatılanlardan hiçbiri..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Haziran 2010       Mesaj #353
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn plus kullanan arkadaşlar profilde sağ tıklayıp en altta msn plus özellikleri sekmesini tıkladıktan sonra kişi bilgisi sekmesini tıklayıp kişinin listesinden olup olmadığınızı açılan pencerenin altında yazıyor zaten...ben arkadaşımın msn sinden kendimi silmedim engelledim şu dediğimi kendi msnmde yaptım kişinin listesinde değilsiniz yazdı en altta...oysa engellemiştim...
dolunay23 - avatarı
dolunay23
Ziyaretçi
24 Haziran 2010       Mesaj #354
dolunay23 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msnimde olmıyan birinin windows live de aşagıda yer alan yenilikler bölümünde neden ismini görüorum . yani x kişi y kişiyi arkadaş olarak kabul etti dio ama x kişinin msninde ekli deilim .bu nasıl oluyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2010       Mesaj #355
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben bi aptallık yaptım smnengelleyenler die bi siteye girdim msnimi şifres,n yazdımm pişmanım şimdi napmam gerekio acaba msn değişsem yeterli olurmu acaba?
antandros - avatarı
antandros
Ziyaretçi
10 Temmuz 2010       Mesaj #356
antandros - avatarı
Ziyaretçi
Sitenin adresinide yaz istersen güvenli olduğu düşünülen birkaç adres var ama genede heryere yazma. Şifreyi değiştirmen yeterli olur şimdilik.
erdem83 - avatarı
erdem83
Ziyaretçi
25 Temmuz 2010       Mesaj #357
erdem83 - avatarı
Ziyaretçi
beni msnden engelleyip silen birinin aylardır profilimde kişi listesinde liste halindeyken resmi çıkmadığı halde son birkaç gündür listede resmi çıkıyor üstelik son koyduğu resmi fakat profiline girince büyük halde resmi yok ve son zamanlarda yaptığı yenilikler çıkmıyor. bunun nedeni ne olabilir? bu kişi beni listesine geri eklemiş fakat engelimi açmamış olabilir mi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2010       Mesaj #358
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnce bu yönetemlrin hiç biri kesin sonuç deil msn de gizlilik önemli bu bilgileler kolay kolay sızdırılmıyor
kerem2018 - avatarı
kerem2018
Ziyaretçi
20 Eylül 2010       Mesaj #359
kerem2018 - avatarı
Ziyaretçi
Herkese selam arkadaşlar. Msn de ekli olan birkaç isim niçin engellenmiş görünür ? hiçbir engelleme veya girişimde bulunmadığım halde kişi engellenmiş görünüyor. O kişiyi sildim, tekrar ekledim ama yine de engelli görünüyor. çözümü bilen var mı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2010       Mesaj #360
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben msnde beni ildiğne şüphe duyduğum birisi var beni sildiğini söylemişti fakat msnnin alt kısmında onun resmini falan değiştirdiğini görüyorum bu durumda beni silmiş midir engellemişmidir?