Arama

MSN'de Sizi Kişi Listesinden Silenler ve Engelleyenler (Msn Engelleyenler) - Sayfa 38

Güncelleme: 14 Eylül 2012 Gösterim: 1.224.946 Cevap: 380
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2011       Mesaj #371
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam. 2011 kullanmıyorum öncelikle belirteyim.
benim sorum şu. listemdeki herkesin üstüne fare okunu getirdiğimde "anlık ileti gönder, e-posta gönder, mobil numarasını girin, profili görüntüle" seçenekleri çıkıyor. bir kişinin ise "profili görüntüle" seçeneği çıkmıyor. bunun çıkmama nedeni ne olabilir?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2011       Mesaj #372
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba,
listemde kimin üzerine tıklasam "profili göster" seçeneği açılıyorken sadece 1 kişiye ait kısımda profili gönder seçeneği açılmıyor. sebebi ne olabilir? 2011 kullanmıyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2011       Mesaj #373
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba

birinin beni engelleyip engellemediğini örenmeye çalışıyorum
engelleyip silmediğini düşünmüyorum, çünkü bunu başka bi hesapla denedim, eğer hem silip hem engelleseydi profili hiç açılmıyprdu
o halde tek bir seçenek: engelledi mi?
engellediğini düşündüğüm tarihten itibaren avatarı bir kaç kez değişti.
ama değiştiği sıralarda hep ç.dışıydı msnde. burda bi ihtimal daha söz konusu olabilir: engelli değilim ama çevrimdışı olarak giriyor msn e
ve msnde oturum açtıkça da avatarı değişiyor.
ama sormak istediğim şu: oturum açarkenki avatar resmi, hotmail profilindeki avatar resmine yerleşiyor. buaraya kadar ok. ama sadece oturum açarken değil, online olduğu süre boyunca da resmini değiştirirse, bu hotmaildeki profil resmine yansır mı? yoksa o resim sadece oturum açılırkenki resmimi yansıtıyor?

yardımcı olmanızı ve olabildiğince acil olarak birinin bana cevap vermesini rica ederim.
şimdiden teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2011       Mesaj #374
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeşim aynen tarif ettiğin sorunu yaşıyoruym. Araştırma yaparken kendimi burada buldum. demekki bu genel birt sorun muş.

yen adres aldım arkadaşlarıomı ekliyorum. ama gi<lilikten üzerlerine sağ tıkladığımda sil butonları aktif. sanki beni silmişler gibi gözüküyor.
halbuki yok böyle bişi. samimi arkadaşlarım. hatta yan yana açıyoruz msn leri..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2011       Mesaj #375
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ama bni slmeyen bri de aktif gözküo ne alaka..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Nisan 2011       Mesaj #376
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar merhaba;

ben kendıme gore sılenlerı anlamak ıcın soyle bırsey buldum. oldukcada denedım bana gore dogru tabı sızde deneyerek farklı sonucları paylasırsanız kesın sonuca ulasmıs oluruz. kendı msn adresıme daha once kullanmıs oldugum adresımı ekledım. ve eskı msn adresımden kendı profılımı goruntuledım. suphelendıgınız kısıye tıklayın. eger sızı sılmemısse ortak arkadas olarak gorunmenız gerekır. yok eger sılmısse gorunmeyeceksınız
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2011       Mesaj #377
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benım msn yenılıkler arkadaşın yenılıklerını gostermıyor sılınmışsen kalkarmı gostermesi silindimmi onu merak edıyorum acıl yardım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2011       Mesaj #378
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben bir şey sormak istiyorum benim msnimde ekli biri vardı bu ikişi ben engelleyip sildim aradan 1 ahfta geçti bu kişi bana slm diye msj attın ben bu kişiyi halbuki ne ekledim ne de kabul ettim boyle bir şey nasıl olabilir ? bunun doğru olduğuna eminim çünkü daha sonra yine sildim ve 1 ay gibi bir süre sonra yine bu kişiyi msnimde açık bir şeklide online gordum...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ekim 2011       Mesaj #379
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
masengerım da ekli değil ama sacma sapan bir adres bana ingilizce yazıyor onu nasıl engellerim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2012       Mesaj #380
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bu konuda sıze katılmıyorum çünkü listedeki herkese sağ tıkladıgımda herkes için sil seçeneği aktif...