Arama

Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe) - Sayfa 3

Güncelleme: 1 Temmuz 2014 Gösterim: 281.341 Cevap: 151
cerkes - avatarı
cerkes
Ziyaretçi
3 Ağustos 2007       Mesaj #21
cerkes - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
garfieldd016 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar size bir sorum var denedim mail attım bana onlar yanıtlamam için sorular yollamışlar onuda yazdım but reply yaptığımda böyle bir adres yok diyor ve mail gitmiyor.Support a yollaadım ses çıkmadı passporta yolladım ondanda bişey yok yardımcı olurmusunuz ??? NEREYE GÖNDERMEM LAZIM O MAİLİ

arkadasım aynı sorunu bende yasadım ama cozumu buldum. gonderecegimiz maildeki buyuk harfleri kucuk harfli yazıp yollarsan oluyor.(orda '' I'' harfi yerine ''i'' yazılacak)
Sponsorlu Bağlantılar
ailkem - avatarı
ailkem
Ziyaretçi
3 Ağustos 2007       Mesaj #22
ailkem - avatarı
Ziyaretçi
Anlatılan yöntem ile 3 gün içerisnde arkadaşımın çalınan mailini geri aldık size yolladıkları 16 tane soruyu mümkün olduğunca doğru cevaplarsanız size şifrenizi sıfırlamanız için mail yolluyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Asla uğraşmayın geri alamazsınız diyenlere hackerlar istedikleri kadar uğraşsın ki bu çalan bilgileri tamamen değiştirmişti hacked by nefret diye numaralandırmıştı da

Önlem almak şayet çalınırsa geri almak istiyenler girip bilgilerini düzenli bir şekilde değiştirip bir kağıda kaydetsinler 16 soruya karşılık verilecek cevap listesi oluşturup saklasınlar
cerkes - avatarı
cerkes
Ziyaretçi
4 Ağustos 2007       Mesaj #23
cerkes - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ailkem adlı kullanıcıdan alıntı

Anlatılan yöntem ile 3 gün içerisnde arkadaşımın çalınan mailini geri aldık size yolladıkları 16 tane soruyu mümkün olduğunca doğru cevaplarsanız size şifrenizi sıfırlamanız için mail yolluyorlar.

Asla uğraşmayın geri alamazsınız diyenlere hackerlar istedikleri kadar uğraşsın ki bu çalan bilgileri tamamen değiştirmişti hacked by nefret diye numaralandırmıştı da

Önlem almak şayet çalınırsa geri almak istiyenler girip bilgilerini düzenli bir şekilde değiştirip bir kağıda kaydetsinler 16 soruya karşılık verilecek cevap listesi oluşturup saklasınlar

haklısın kardes dedigin gibi olsa sorunsuz geri alınabilir ama herkesin boyle bi sey yapacagını sanmıyorum. aklımız ancak calınınca basımıza geliyor. neyse umarım herkes yapar.
bu arada yontemler işe yarıyor. tek yapmamız gereken 2-3 gun beklemek ve bilgileri dogru yazmak. herkese kolay gelsinMsn Happy
hipnotika - avatarı
hipnotika
Ziyaretçi
12 Ağustos 2007       Mesaj #24
hipnotika - avatarı
Ziyaretçi
ben geri aldim arkadaslar işe yarıyor eger ilk 15 maddelik mailinize cevap gelmezse aynisini tekrar yollayın oluyor yani deneyin sık sık
sen_ben - avatarı
sen_ben
Ziyaretçi
21 Ağustos 2007       Mesaj #25
sen_ben - avatarı
Ziyaretçi
ya rıca etsem bırı bana yardımcı olsa bırı benım adresımı kırmıs kullanıyo hıcbır sey yapamıyorum ne yapabılırım

keşke cevap verebılme lutfunda bır kısı bulunabılseydı
Son düzenleyen ahmetgns; 21 Ağustos 2007 18:31 Sebep: Cevap alabilmek için sabırlı olunuz.
byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2007       Mesaj #26
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye
merblar msnim calındı fakat msnim ücretsiz ve güvenliğinden ben sorumluyum sikayette bulunamıyorum.peki bu msn geri alınmaz mı tüm bilgilerim parola sıfırlama gizli soru dahil tüm bilgiler değiştirildi.nolcak simdi.biz ayazdamı kaldık simdi Msn Happy biri bana bi akıl versin
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
24 Ağustos 2007       Mesaj #27
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
scelimx adlı kullanıcıdan alıntı

merblar msnim calındı fakat msnim ücretsiz ve güvenliğinden ben sorumluyum sikayette bulunamıyorum.peki bu msn geri alınmaz mı tüm bilgilerim parola sıfırlama gizli soru dahil tüm bilgiler değiştirildi.nolcak simdi.biz ayazdamı kaldık simdi Msn Happy biri bana bi akıl versin

hayır tabiki, db de eski bilgileriniz bulunmakta. tarih ve diğer bilgileri doğru verirseniz şifrenizi geri alabilme ihtimaliniz olur.

Alıntı
sen_ben adlı kullanıcıdan alıntı

ya rıca etsem bırı bana yardımcı olsa bırı benım adresımı kırmıs kullanıyo hıcbır sey yapamıyorum ne yapabılırım

keşke cevap verebılme lutfunda bır kısı bulunabılseydı

üzgünüm. sen_ben, mesajınızı görmedik. Bunu kendinize yapılmış bir hareket olarak algılamayın. Ancak Resimdeki anlatımları uygulamanız gerekmekte. kişisel olarak yardımcı olamıyoruz.
byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2007       Mesaj #28
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı

hayır tabiki, db de eski bilgileriniz bulunmakta. tarih ve diğer bilgileri doğru verirseniz şifrenizi geri alabilme ihtimaliniz olur.

üzgünüm. sen_ben, mesajınızı görmedik. Bunu kendinize yapılmış bir hareket olarak algılamayın. Ancak Resimdeki anlatımları uygulamanız gerekmekte. kişisel olarak yardımcı olamıyoruz.

peki deneyelim dövmüyorlarya olmazsa burdayım yine...
_KaRaNTiNa_ - avatarı
_KaRaNTiNa_
Ziyaretçi
2 Kasım 2007       Mesaj #29
_KaRaNTiNa_ - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar daha önce bu konuyu açmıştım ama aradım göremedim belki gözümdende kaçmış olabilir gözümden kaçtıysa özür dilerin.
Msnim hacklendi ama dosya yoluyla değil gizli sorudan başka yol kalmıyo bi şekilde hacklenmiş işte. Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe) yöntemi yaptım ama şifre geri gelmedi Msn Happy .Arkadaşlar eğer başka bi yol biliyosanız bana yardımcı olabilirmisiniz.şimdiden teşekkür ederm.
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
2 Kasım 2007       Mesaj #30
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
_KaRaNTiNa_ adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar daha önce bu konuyu açmıştım ama aradım göremedim belki gözümdende kaçmış olabilir gözümden kaçtıysa özür dilerin.
Msnim hacklendi ama dosya yoluyla değil gizli sorudan başka yol kalmıyo bi şekilde hacklenmiş işte. Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe) yöntemi yaptım ama şifre geri gelmedi Msn Happy .Arkadaşlar eğer başka bi yol biliyosanız bana yardımcı olabilirmisiniz.şimdiden teşekkür ederm.

Maalesef farklı bir yöntem sunamıyoruz.