Arama

Astroloji - Fallar - İkizler - Sayfa 144

Güncelleme: 10 Aralık 2019 Gösterim: 308.721 Cevap: 1.773
tuğba31 - avatarı
tuğba31
VIP Özel Üye-VIP
30 Temmuz 2013       Mesaj #1431
tuğba31 - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
30 Temmuz 2013 İkizler Burcu Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar
Mevcut maddi sıkıntıya rağmen giriştiğiniz her konuda başarılı olabilirsiniz. Bu sıralar çevrenizde çok duyarlı ve alıngan kimseler olabilir ve siz bu kişileri istemeden kırabilirsiniz. Dostlarınızla birlikte çok eğlenceli bir toplantıya katılabilirsiniz. Bu toplantıda oldukça çekici ve hoş, karşı cinsten birisiyle tanışabilirsiniz.

Cici
tuğba31 - avatarı
tuğba31
VIP Özel Üye-VIP
31 Temmuz 2013       Mesaj #1432
tuğba31 - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
31 Temmuz 2013 İkizler Burcu Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar
Bugün her zamankinden daha duygusal, romantik ve hatta nostaljik olabilirsiniz. Sıcak ve kalıcı bir aşk ilişkisi geliştirmeniz ve ilersi için genel hayatınızla ilgili bazı yeni ümitlere kapılmanıza sebep olacak şeylerle karşılaşmanız olasıdır. Geçmişte yaşadığınız duygusal bir ilişkinizden kaynaklanan ve halen halledemediğiniz bazı sorunlarınızı şu anda yakın ilişkide bulunduğunuz kişiye yansıtıyor olabilirsiniz.

Cici
tuğba31 - avatarı
tuğba31
VIP Özel Üye-VIP
2 Ağustos 2013       Mesaj #1433
tuğba31 - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
1 Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu

Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün Etrafınızdan çabuk etkileniyor ve problemlerinizi yaptığınız işe aksettirebiliyorsunuz Bugün duygusal kırıklıklara açık bir gününüzdesiniz.
Cici
tuğba31 - avatarı
tuğba31
VIP Özel Üye-VIP
2 Ağustos 2013       Mesaj #1434
tuğba31 - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
2 Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu

Pek çok konuda gereken hazırlıkları yapmış durumdasınız. Elde olmayan nedenleri aştığınız bu günü verimli geçirmeye çalışın. Akşam saatlerine kadar eldeki işleri tamamlamak için biraz daha çaba göstermelisiniz. Ay burcunuza geçtiğinde daha kararlı adımlar atabileceksiniz. İş hayatında yükselen tempo yeni kazançlara işaret ederken, harcamalarda artışlar olabilir.
Cici
tuğba31 - avatarı
tuğba31
VIP Özel Üye-VIP
3 Ağustos 2013       Mesaj #1435
tuğba31 - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
3 Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün geçmişte yardımcı olduğunuz kişi ve kişilerden gelecek güzel haberlerle sevineceğinize işaret etmekte. İnsani değerleriniz hiç beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşmanıza sebep olabilir bugün. Çözümsüz çaresiz kaldığınız bir konuda bu insanlardan gelecek destek bir anda her şeyi olumlu yönde değiştirebilir. Bu işinizle ilgili bir konu olabileceği gibi özel yaşamınızla ilgili bir durumda olabilir. Sonuç olarak rahatlayacak ve önünüze çıkan engelleri aşabilmiş olmanın sevincini yaşayacaksınız. Kişisel problemlerinizi aşarak yeni başlangıçlara yürüdüğünüz özel bir gündesiniz.
Cici
AndThe_BlackSky - avatarı
AndThe_BlackSky
VIP VIP Üye
4 Ağustos 2013       Mesaj #1436
AndThe_BlackSky - avatarı
VIP VIP Üye
İkizler Günlük Burç Yorumu 4 Ağustos 2013

Bugünden itibaren kafanızı karıştıran sorunlardan uzaklaşmaya başlıyorsunuz.

Dikkatinizi yakınlarınıza ve kendinize yöneltecek ve karmaşık duygulardan uzaklaşacaksınız. Sürprizler hoşunuza gidecek ve yaratıcılığınız uyanacak. Geleceğe yönelik beklentileriniz ile fazla ilgilenmeyecek ve dikkatinizi sevdiğiniz konulara yönelteceksiniz. Bu arada karar vermeye zorlayan durumlar devam etse bile siz bugün kendinizi daha rahat hissedecek ve karşılaştığınız olayların kaderinizle ilgili olduğunu düşüneceksiniz. Olayların akışı sizi çok farklı yönlere doğru itiyor olabilir. Bugün kendinizi ve çevrenizi zorlamayacak ve içinde bulunduğunuz durumu anlamaya çalışacaksınız.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2013       Mesaj #1437
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu
Gökyüzü duygularınızı harekete geçirdiğinden, değer yargılarınız daha da gelişecek. Her şeyden önemlisi başkaları için yaşamayı bir kenara bırakıp, kendinize değer verecek ve kendi isteklerinizi hayata geçirmek için cesur adımlar atacaksınız. Amaçları, idealleri olan ve doğruları için mücadele eden yapınızı ortaya koyma zamanıdır şimdi. Bugün özel hayatınızdaki gelişmeler oldukça dikkat çekici. Eş ya da sevgilinizle ilgili, gerçeği yansıtmayan bir şeyler duyabilirsiniz. Emin olmadığınız hiçbir konuda yanılgıya düşmemelisiniz. Birlikte olduğunuz insana güveniniz tamsa aşkınıza sahip çıkmalı ve bu haberleri çıkaranlara meydan okumalısınız.

Günün Olumlaması: Düşe kalka yürümeyi öğrendim. Benim doğrularımdan uzak insanları sevdim, seçmeyi ve doğrularıma daha fazla sahip çıkmayı öğrendim. Başkalarının beni yönlendirmesine izin verip, aklımı onların idaresine verdim ve sürekli kaybettim. Şimdi ise yaşadıklarımın özünü, bilgeliğini aldım ve kendimi yeniden keşfettim.
tuğba31 - avatarı
tuğba31
VIP Özel Üye-VIP
6 Ağustos 2013       Mesaj #1438
tuğba31 - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
6 Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu

Zeka ve tecrübenizi kullanmanız gereken bir durumla karşılaşmanız ve halletmeniz mümkündür. Bu gün zihniniz çok aktif ve hemen hemen her şeyi çözümleyebilirsiniz. Kendi yargılarınıza güvenin. Bazı kimselerin durup dururken size sırt çevirdiklerini ve açıkça karşı duruma girdiklerini görerek şaşırabilirsiniz. Bu insanların bildikleri size ait sırlar ya da birlikte yaptığınız işler konusunda son derece dikkatli olmalısınız.
Cici
tuğba31 - avatarı
tuğba31
VIP Özel Üye-VIP
7 Ağustos 2013       Mesaj #1439
tuğba31 - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
7 Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu

Uzun süredir görüşemediğiniz ve haber alamadığınız kişilerden alacağınız pek hoş olmayan, cansıkıcı haberler nedeniyle üzülebilirsiniz. Güçlü ve sürekli destek aldığınız yaşlı bir kimsenin sözleri sayesinde moral kazanacak geleceğe daha güvenle bakabileceksiniz. Astrolojik konumunuz nedeniyle bu aralar gireceğiniz gizli bir ilişki ister uzun, ister kısa süreli olsun, sizi çok mutlu edebilir ve bu kişiyle güzel anlar yaşabilirsiniz. Bu tür karşı cins ilişkileri, flört seviyesinde bile kalsalar size günlük sorunları ve özellikle de kafanızı yoran diğer konuları unutturabilirler. Hoşça vakit geçireceğiniz güzel şeyler paylaşabileceğiniz ortamlarda bulunacaksınız. Yakın bir dostunuzun yardımları sayesinde içinde bulunduğunuzun zor bir durumdan kurtulmayı başaracaksınız.
Cici
tuğba31 - avatarı
tuğba31
VIP Özel Üye-VIP
8 Ağustos 2013       Mesaj #1440
tuğba31 - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
İkizler Günlük Burç Yorumu 8 Ağustos 2013

Bugün evinizle ilgilenebilir ve ev içinde bazı değişiklikler yapabilirsiniz.Dolaplarınızı düzenleyebilir, çekmeceleri yerleştirebilir ve eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz. Evini tamamen değiştirmek isteyenler ise çeşitli arayışlara girebilirler. Yakınlarınız, çocuklar, kardeşleriniz ve sevdikleriniz ile ilgileneceksiniz. Bazı olaylar yüzünden bilinçaltınız uyanabilir ve geçmişte yaşadıklarınızı ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Kaygılardan uzaklaşmak için gayret gösterin ve endişelerinizi yakınlarınıza yansıtmaktan kaçının.
Cici