Arama

Astroloji - Fallar - Aslan - Sayfa 145

Güncelleme: 10 Aralık 2019 Gösterim: 317.251 Cevap: 1.757
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2013       Mesaj #1441
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Aslan Burcu

Sponsorlu Bağlantılar
Hayatınızın her alanında kazandığınız deneyimleri aynı olayları bir daha yaşamamak adına kullanmalısınız. Uzun yıllara dayanan bir dostunuzun özel yaşamınızdaki konularla ilgili görüşlerine saygı duymalı ve kendi içinizde değerlendirmelisiniz. Yaşamınızda ki insanlara hak ettiklerinden fazla fedakarlık yaptığınızda neler olacağını geçmiş deneyimlerinizden biliyorsunuz. Hiçbir eğriyi siz düzeltemezsiniz!!! Özel yaşamınızda ise yaşadığınız ilişki hakkında sizi baskı altına almak isteyen yakınlarınızın ve arkadaşlarınızın söyledikleri ile hareket etmekten vazgeçmelisiniz…
Günün Olumlaması: Kaybettiklerimde var benim kazandıklarım da. Üzülmem yaşanmışlıklarıma, sevinirim ruhuma kattığı olgunluklara. Kayıplarımla kazançlarımı birleştirir, her gelen günle yenilenir, ağırlıklarımdan kurtulurum. Sağlıkla nefes alır, daha çok çalışır, daha çok kazanır ve daha çok sevilmenin keyfi ile anın getirdiği güzelliklere şükreder, payıma düşeni sevgi ile kabul eder, hayat yolunda yürümeye devam ederim.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2013       Mesaj #1442
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2013 Aslan Burcu Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar
Bugün her şeyden önce fiziksel çekiciliğiniz ön planda. Tüm gözler üzerinizde olacak, bu hayranlıkla olabileceği gibi kıskançlıkla da olabilir. Bir yıldız gibi parlayacaksınız adeta. Fakat bu durum iş hayatınızda meslektaşlarınız ve mesai arkadaşlarınız tarafından hoş karşılanmayabilir. Moralinizi bozmak için adeta sözlerinde sizi hedef alan tarzda yaklaşımları olabilir. Kimsenin moralinizi bozmasına müsaade etmeyin ve emin olun ki sizin zayıf bir yönünüzü yakalayarak sizi üzmekten başka bir düşünceleri yok! Siz bu tarz şeylere takılıp kalmadan, işinizle ilgili kararlı olmalısınız. Yapmanız gereken işleri planlayarak sizi her halinizle seven ve başarılı olmanız için sizleri destekleyen gerçek dostlarınız önerilerine kulak vermelisiniz. Özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanın maddi konulardaki ısrarcı tavırları sinirlerinizin gerilmesine sebep olabilir.

Günün Olumlaması: Ruhum, cildim, bedenim doğan her günle yenileniyor. Her sabah daha genç ve dinamik hissediyor, sağlıkla aldığım her bir nefes için şükrediyorum. Ben her bakımdan zengin bir insanım; sağlık, aşk ve maddiyat… Bolluk ve bereket bir çığ gibi artarak bana doğru dolu dolu geliyor ve yaşamımı kuşatıyor.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2013       Mesaj #1443
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Aslan Burcu
Bugün iş veya geleceğinle bağlantılı bir karar alabilirsin, duygusal açıdan seni yoran konulara yaklaşımın ise eskisinden farklı olabilir. Parayla bağlantılı bazı durumlar seni gergin tutabilir. İnsanlarla dayanışma içersinde kalman seni rahat ettirebilir.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2013       Mesaj #1444
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
ASLAN burcu 27 Ağustos 2013 yorumu
Artık kariyeriniz için rahatlıkla harekete geçebilirsiniz. Önümüzdeki 15 gün boyunca her türlü yeni girişiminiz destekleniyor olacak. İçinizdeki ateşi, sabırsızlık etkilerini kontrol altına alabilir ve günün şartlarına uygun olarak hareket ederseniz, her şey harika olabilir
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2013       Mesaj #1445
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Aslan
İşinizdeki hareketlilik bugün de devam ediyor. Bazı konuların sonuçlandığını görmeye başlayabilirsiniz. Yeni adımlar atmak yerine mevcut hedeflerinizi gözden geçirmeniz daha uygun olur. Bazı fırsatlarla karşılaşmanız mümkün. Ani gelişen olaylarla da mücadele etmeniz gerekebilir.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2013       Mesaj #1446
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
ASLAN
Hayatı çok hareketli ve gergin yaşıyorsunuz. Bir sağlık meseleniz var. Aceleci kişiliğiniz yol açmış olabilir. Bunu ciddiye almalısınız. Aşk yaşamınızda bugün bir hareketlenme görülecek. Bazı nesnel kavramları yanlış anlamanız ilişkinize zarar verebilir. Bu yüzden biraz daha sakin davranmalısınız.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2013       Mesaj #1447
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Sevgili Aslan
Yakın bir akrabanız kötü bir duruma düşebilir. Bu durum gerek sizi gerek ev halkınızı doğrudan ilgilendirebilir ve oldukça üzebilir. Bu gerilimden dolayı haklı haksız herkese karşı kırıcı olabilirsiniz. Kendinizi tutun ve her şeyi bir kez daha düşünün hatta düşünürken biraz da muhasebe yapın. Süregelen bir ilişkiniz varsa beraber olduğunuz kişiye karşı hem sizin hem de onun keyfini kaçırtacak tekliflerden uzak durun.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2013       Mesaj #1448
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Aslan Burcu
Bugün ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi olağanüstü güçlü hissedersiniz. Yaşadıklarınızı adil bir şekilde değerlendirir iş ve özel yaşamınızı daha iyi bir hale getirebilmek için kararlar alırsınız. Gökyüzü duygularınızı harekete geçirdiğinden, Değer yargılarınız daha da gelişecek ve her şeyden önemlisi başkaları için yaşamayı bir kenara bırakıp kendinize değer verecek ve kendi isteklerinizi hayata geçirmek için cesur adımlar atacaksınız. Kendinize güvenin ve ilerleyin. Özel yaşamınızda ise eşinizle iletişime önem vermeniz gereken bir gündesiniz. Anlamadan dinlemeden tepkiler verirseniz onun kalbini istemeden de olsa kırabilirsiniz. Onu sabırla dinleyip anlamaya çalışarak hareket edin. Bekar Aslan’lar sizler bugün duygusal konularda fevri davranışlar içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz.
Günün Olumlaması: Ruhumu bedenimi beni ben yapan değerlerimi seviyor ve geliştiriyorum. Bedenime özen gösteriyor sağlıklı yaşamak için beni olumsuz etkileyen tüm alışkanlıklarımdan sevgiyle ve kararlılıkla uzaklaşıyorum.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2013       Mesaj #1449
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Aslan
Bugün ortaya çıkacak olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İşler sizin istediğiniz gibi gitmeyebilir. Duygusal açıdan gerginleşmemek için fedakarlık yapmaya çalışmanızı öneririm. Geri planda kalmak enerjinizi boşa tüketmenizden daha çok işinize yarayacak. Kendinizi boşa yormamalı ve sağlığınızı tehlikeye atmamalısınız.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2013       Mesaj #1450
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2013 Aslan Burcu Yorumu
Bugün huysuzluğu tutmuş birisine bazı konuları izah etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda onun fazla üzerine gitmeyip, konuyu mümkün olduğu kadar kısa kesmeniz gereklidir. Yanlış kararlar vermeye açık bir dönemdesiniz. Bu sıralarda bazı ailevi sorunlarınız olabilir. Sağlıklı karar veremeyeceğinizi göz önünde bulundurmadan birşeye teşebbüs etmemelisiniz. Altında olduğunuz Astrolojik etkiler size, insanlara karşı güvensizlik hisleri vermektedirler. Hiçbir ard niyet olmayan durumları bile şüpheyle karşılama eğilimlerindesiniz.