Arama

Astroloji - Fallar - Başak - Sayfa 126

Güncelleme: 10 Aralık 2019 Gösterim: 325.022 Cevap: 1.750
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2013       Mesaj #1251
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
19 ŞUBAT 20013 BAŞAK BURÇ YORUMU

Sponsorlu Bağlantılar
İş hayatınızda başarı çıtanızın hızla yükseldiği pırıl pırıl bir dönemdesiniz. Yeteneklerinizi doğru zamanda doğru yerde bulunmanın şansı ile ortaya koyabilmenin şansını yakalayarak kariyerinize yeni bir yön verebileceksiniz. Maddi manevi şanslı günlerdesiniz. Bugünlerde iletişime önem verin dostlarınızdan gelecek destek sizleri daha da güçlü bir konuma taşıyacak. Yenilikçi devrimlere hazır olun. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin tartışma anında söylediği sözlere pişman olduğunu bilmelisiniz.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2013       Mesaj #1252
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
20 ŞUBAT 2013 BAŞAK BURÇ YORUMU

Sponsorlu Bağlantılar
Ruhsal ve fiziksel enerjinizin yükselmesi ile birlikte iş hayatınızda başarılı çıkışlar elde edebileceğiniz fırsatlar söz konusu; Fakat birlikte çalıştığınız fikir ve görüşlerine önem verdiğiniz insanların uyarılarını dikkate almak kaydı ile. Duygusal davranır uyarıları görmezden gelirseniz; İş ve özel yaşamınızda geri dönüşü mümkün olmayan hatalar yapabilir kendinizi tam anlamı ile büyük bir çıkmazın içine sokabilirsiniz.. Geçmişe dayalı; Maddi konularda resmiyete dökülmemiş beklentilerinizde hayal kırıklıkları yaşanabilir...
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2013       Mesaj #1253
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
21 ŞUBAT 2013 BAŞAK BURÇ YORUMU

basak burcuBaşak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Yakın dostlarınızın size destek vereceği, yeni konular gündeme gelecektir. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde, enerjiniz daha da olumlu etkilenecektir. Kendinize güvenmeyi sürdürmelisiniz
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2013       Mesaj #1254
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
22 ŞUBAT 2013 BAŞAK BURÇ YORUMU

Enerjinizin kuvveti tüm çevrenizin dikkatini çekecek ve size olan hayranlığın artmasını sağlayacaktır. Bu hayranlık sadece fiziksel anlamda değil zekanız ve bilginizi birleştirerek işinize olan hakimiyetinizle de ilişkilidir. Bugün dikkat etmeniz gereken konu özel hayatınız eş ya da sevgilinizin davranışları olmalı sadece size değil yakın çevresi ile ilişkilerini de gözlemleyin ve aşırı gergin davranışlarını kontrol altına alması gerektiğini ona ifade edin.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2013       Mesaj #1255
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
23 ŞUBAT 2013 BAŞAK BURÇ YORUMU

Gökyüzü bugün kişisel büyüme yönünde iş çevrenizle ilişkilerinizde sergileyeceğiniz tutumunuzun isteklerinize başarıyla ulaşmanız için kullanmanız için teşvik ediyor sizleri. Alışkanlıklarınız ya da olaylar karşısındaki davranışlarınızı bir başkasının yönlendirmesine müsaade etmeden, Kendinize dair daha sakin uyumlu bir tavırla yönünüzü belirlemek için doğru bir şekilde kullanabilirsiniz. Problem yaşadığınız insanlarla ortak noktalarda buluşabilirsiniz ve kişisel çıkarlarınızı koruyarak ikna yeteneğiniz sayesinde doğru adımlar atabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise duygusal davranarak yapacağınız ani çıkışlar Birlikte olduğunuz insanla karşıt fikirlerle çatışmalara sebep olabilir.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2013       Mesaj #1256
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
basak 50 24 ŞUBAT 2013 BAŞAK BURÇ YORUMU

Öfkeli tavırlarınız, çok sevdiğiniz yakın bir arkadaşınızın kalbini kırmanıza neden olabilir. Pişman olacağınız davranışlar içine girmekten sakının. İşle ilgili konularda korkularınızdan kurtulmalısınız. Beklediğiniz finansal kaynaklarda gecikmeler olsa da gelecektir. İlişkilerinizi zedelememeye özen gösterin. Sabırsızlık, öfke bugün size çok şey kaybettirebilir. Sakin ve sabırlı davranmalısınız. Öfkenizi kontrol altına almalısınız. Özel hayatınızda ise eş ya da sevgilinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Kararlarınız tamamen onun size yaklaşımı doğrultusunda belirlenecektir.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2013       Mesaj #1257
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
25 ŞUBAT 2013

6 Basak

Başak Burcu

Gökyüzü bugün kendinizi güçlü huzurlu hisseredek hemen her konuda bilginizi ruhunuzda ki yüksek enerjiyi en yüksek hali ile dış dünyaya yansıtayacağınız müjdelemekte. Bugün otorite konumunda ki bir çok insanın dikkatini çekebilir; Biz enerjisi bu kadar yüksek donanımlı bir insanı nasıl daha once fark edemedik diyerek kendi kendileri ile hayıflanmalarına sebep olabilirsiniz. Maddi konularda alacaklarınızı tehsil edebilir aynı etki ile borçlarınızı zamanında ödeyebilmenin hafifliğini yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yaşadığınız sorunlarda detaylara takılmadan çözüm odaklı davranışlar içinde olursanız mutluluğu yakalayabilirsiniz. Bekar Başaklar sizlerde sahip olduklarınıza daha fazla önem vermelisiniz.
Günün Olumlaması: Ben leylayım ben mecnunum ben yunusum ben sabırım ben aşkım ben rüzgarım ben suyum ben hayatım. Var oluşun nimetlerini yüreğinde taşıyan gökkuşağıyım esip geçiyor yenileniyor hayatı tüm coşkusu heyecanı sevdası şansı bolluğu ile doya doya yaşıyor şükrediyorum.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2013       Mesaj #1258
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
26 ŞUBAT 2013 BAŞAK BURÇ YORUMU

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül
İlişkiler ve ortaklıklar adına alacağınız kararlarda karşınızdakilerin etkisi ve payı büyük olabilir. Sizden destek talep edenlere özveri, hassasiyet ve hizmet duygusuyla yaklaşabilirsiniz. Karşıt burcunuzda ilerleyen Venüs önümüzdeki ay beraberlikler, maddi konularda tek başınıza hareket edemeyeceğinizi, hayallere kapılabileceğinizi ve gelişmeler karşısında akışta olacağınıza işaret etmekte.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2013       Mesaj #1259
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2013 Başak Burcu Yorumu

Yakın çevrenizde artan bir hareketlilik var. Daha fazla yolculuk planları yapabilir ve eğitim çalışmalarınıza öncelik verebilirsiniz. Bu alandaki zihinsel aktiviteleriniz daha fazla okum yazma gerektirebilir. Kendinizi ifade etmek konusunda bazı zorluklar öne çıkarken, sözlerinizde özenli olmalısınız. Kardeşlerle olan ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2013       Mesaj #1260
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
28 ŞUBAT 2013 BAŞAK BURCU YORUMU

Bugünlerde sorunlarınızla ilgili büyük bir kalabalığınız olacak. Size çok söz düşebilir. Size doğru bir yakınlaşma çabası var ve kötü bir niyet görünmüyor. Belli ki isteksizsiniz, ama daha nezaketli tavırlarla da uzaklaşabilirsiniz. Onun sizinle daha yakın arkadaş olma niyeti, size duygusal bir ısrar gibi gelmemeli.