Arama

Kuzenime aşık oldum, açılamıyorum sizce ne yapmalıyım? - Sayfa 20

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Temmuz 2021 Gösterim: 143.997 Cevap: 193
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2017       Mesaj #191
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
başkan insalar tarıfından dışlanıp bazı konular ve bazı gercekler hoş görülmez ben bir kuzenime aşık oldum ve kuzenimle 15 yıl boyunca hiç anlaşamazdım bir gün hata kolu ısmışdım baya derinden bir gün sevgili halam bizleri bütün aile ile orginazyon yabıb bütün baba soyu vardı tabi bende benim kuzenle hiç anlaşamıyoruz devamlı kavga kufur felan filan birgün cok sevdiğim kuzenim ozan ve o sefkatli melek gibi melek geldi ben yine bunu toplumdan dışlamaya calıyorum oda ben nedesem sen malsın derdi konu açıldı konuda yorum yaparken bana dediki haklısın dedi şarşirdim ondan sonra konu hakında beni savundu oldüğümü felan düşündüm sonra zaman zaman içinde baya yakınlaştık akşam kuzenler oturuken omuzuma yaslanıp uyurdu tabi ben normal kuzen vasfi ile bakıyordum birgün bir ortamda bütün kuzenler beni düşmani gibi hedef aldı ve melek beni yine savundu ve cok hoşlanmıstım zamanla aşk dönüştü amam benim aşkim okkalı aşk nedenide elini tutaman sevemem sarılamam ve 1.5 yıl boyunca gözlerine bakmam oda anladı zaten sevdiğimi ama bana gözleriyle diyoru onur bu sevgi ask olmaz biz senle olamyız keske bir yabancı olsaydın gözü ile bakıyordu iç dünaysina girince cok farklı bnirisini gördüm cok sıradışı birisi bir istagramda bir hikayede resmini paylaşırken arka plandan benım ve kendisinin bebeklik fotorafını baş köşede gördüm ve 5 dk içinde hikayeyi sildi cok seviyorum cok ama olcagını ddüşünyorum ya kacıracam yada nolcak bılmıyorum unutmam gerekiyordu bunun farkındaydım ve ponu kendı aile önünde rezıl ettim benden nefret etsin die bana hırçınlasın kaç sın benden die kaçtıda ama cok özlüyorum benşim bu dünyadaq yaşama anlamım kaldı ölü birisiyim allahta beni böle siniyor işte cözüm ya intihar edicem yada bedeli askerlik yabıb şehit olarak olücem asker olamaya karar verdim ilk firsata vatanımı terk edicem benim vatanımda dinimde melek onu cok seviyorum kendimde cok bbaşka bir si ile evlensede üzülürüm ama mutlu olursa buda beni mutlu eder uyurken ruyalarımda onu gorum beraber bisikletleri binib dağlarda sehat cıkmak gibi berber cok ruyalarım oldu ve hayel oldu kaç dünyadan ya kaç yada risk gir ben korkak birisiyim ben kaçtım ...ismizide sonsuz onur günay melek günay
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2017       Mesaj #192
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence açılma çünkü kuzen dediğin kardeş yarısı aşık olucaksan başka birine aşık ol
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2020       Mesaj #193
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Şimdi reis sen öyle demişsin de dinimizce kardeşe nikah düşmez ama kuzene düşer anladın bunu bil de konuş salak mısın sen kuzenini kardeş gibi görüyorsun.
Çalıkuşu - avatarı
Çalıkuşu
Yeni Üye
2 Temmuz 2021       Mesaj #194
Çalıkuşu - avatarı
Yeni Üye
Ben de aynı durumdayım aradan yıllar geçmış ama ne yaptın ona açıldın mıı