Arama

Bir kızı kendime nasıl aşık edebilirim? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Aralık 2016 Gösterim: 88.525 Cevap: 112
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2012       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çanan seni seviyorum bn burak eyer bigün bü siteye girersen seni sevdimi burdan örenirsin seni seviyorum biliyorum şimdi bu cocuk salakmı diyeceksiniz ama ben aşım aşık onu cok seviyorum.......
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2012       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence bir kıza kendinize aşık etmeye çalıştırmayın sizi beğenen olduğunuz gibi beğensin GERİSİ YALAN aşkda cok iyi bişey değildir hani ben aşık oldum hep acı cekdım ama aşk = acı değildir sevdiginiz kişi yanınızdayken şöyle gözünüzün içine bakarak güler ya işde böyle kalbiniz bi hoş olur o duyguyu hissettiyseni aşk acıyada değer her şeyede değer hiç bi engel olmaz
Sponsorlu Bağlantılar
plangue_ - avatarı
plangue_
Ziyaretçi
19 Ekim 2012       Mesaj #43
plangue_ - avatarı
Ziyaretçi
emin ol kolay kolay aşık olmam ..... zaten ilk görüşte aşka inanananlardandımm ama artık buna pekte inanmıorum hele bu devirde çok zorr o kızın gözlerinden anlarınn bu kadarı yeter sana..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2012       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Kızın Eski çıktıklarına göz gezdir nasıl biriler diye onlar gibi davran onlar nasılsa sende öle yap sonra kızın yakınlarında dolaş kız seni görecektir ve dikkatini çekecektir

Kızın eski çıktıkları nasıl birisiyse kız öyle kişilerden hoşlanıyodur Msn Wink

kiza eskileri hatirlatmak yani ya iyi bi gecmisi yoksa ona yeni bi kisilik kesfetmesine yeni bi aliskanligi olaya ne dersin farkli bi kisilige asik olmasina eskisini unutup seninle ileriye bakmasina ne dersin ben bunu yapamiorum en azindan ben oyle hissediorum ama hep bi umudum var ona karsi bekliyorum :/
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2012       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Selam.Ben Cenk.Bir kızı seviyorum.Adı Dilara.Okuldayken sürekli gözümün önünden geçiyor.Bende kendimi alamıyorum.Bakıyorum ona.Göz göze geliyoruz.Hemen gözlerini çeviriyor benden. Pek yakın değiliz ama sürekli bana bakıyor bende sürekli ona bakıyorum.Yani günde 10-15 kere göz göze geliyoruzdur herhalde.Ona onu sevdiğimi nasıl daha belli edebilirim. Yardımcı olun lütfen.Beni sevse de sevmesede ona onu sevdiğimi belli etmek istiyorum.

hacim git catir catir soyle bak sacma gelio sana cesaret edemiosun ama yapamadigin ve bunun icin bisman oldugun seyleri bi dusun bak ilerde aynisi olur oluruna brakcan o isi olursa guzel olur olmasada canin sagolsun dicen gomcen doncen haydi kolay gelsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2012       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Onun sınıfına git ama onunla konuşma yanındaki birine dersinize kim giriyor falan de ama o duysun ya da aynı yoldan gidiyorsan ona gülümseyip iyi günler de o senin merak ettiğini anlayacak ve hoşlandığını anlayacak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2012       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben bi türlü kızı kendime aşık edemedim bu nasıl olucak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2012       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kız olarak tavsiyem saç şekliniz eve giyimiize dikkat edin ve ona onu sevdiğinizi belietmek için onunla daha çok lgileninnMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2012       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynn aşk kapıyı çalmadan girer kardeşim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2012       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADASLAR BİR KIZDAN AYRILALI DAHA 1.5 AY OLDU AMA BİRİNE TUTULDUM.KIZ BENİM EN YAKIN ARKADAŞLARIMDAN BİRİNİN KUZENİ AMA ONA SEVDİĞİMİ İFADE EDEMİYORUM.AMA ÇOK SEVİYORUM BASKETBOL ANTREMANINDAYKEN O GELİYO O BAŞKA BİR YERE BAKARKEN BEN ONA O BENİM TARAFIMDAN BİR YERE BAKTIĞI ANDA DÖNMEK ZORUNDA OLUYORUM.AMA ONU ÇOK SEVİYORUM.ONU NASIL KENDİME AŞIK EDEBİLİRİM??KENDİM OLUYORUM AMA Bİ KIZ KANKAMIN ESKİ SEVGİLİSİ O BASKA BİRİNİ SEVİYOR DEDİ 2 AY ÖNCE ADINIDA SÖLEDİ AYNI OKULDAYIZ. HER GÜN GÖRÜYORUM . AMA HİÇ BİRŞEY YAPAMIYORUM. NE YAPICAM BEN LÜTFEN YARDIM