Arama

Bir kızı kendime nasıl aşık edebilirim? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Aralık 2016 Gösterim: 88.691 Cevap: 112
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2012       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merheba ben oktay bir kızı seviyorum ama ona ne zaman seni seviyorum demek istesem söyleyemiyorum bişey bana engel oluyor . okulda ne zaman geldiğinde gözümün önünden geçiyor ve onla göz göze geliyoruz gözünü benden ayırmıyor ta ki kapıdan girene kadar ama ona nasıl seni seviyorum dicem bilemiyorum.ne zaman seni seviyorum deme ye çalışsam sesim çıkmıyor sesim kesiliyor
Sponsorlu Bağlantılar
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2012       Mesaj #52
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merheba ben oktay bir kızı seviyorum ama ona ne zaman seni seviyorum demek istesem söyleyemiyorum bişey bana engel oluyor . okulda ne zaman geldiğinde gözümün önünden geçiyor ve onla göz göze geliyoruz gözünü benden ayırmıyor ta ki kapıdan girene kadar ama ona nasıl seni seviyorum dicem bilemiyorum.ne zaman seni seviyorum deme ye çalışsam sesim çıkmıyor sesim kesiliyor

BİRAZ CESARET KARDEŞİM.YARIN ÇOK GEÇ OLABİLİR.O ZAMAN ÇOOOOOK ÜZÜLÜR KEŞKE SÖYLESEYDİM DERSİN....

Sponsorlu Bağlantılar

---------- Mesaj tarihi 22:22 ---------- Önceki mesaj tarihi 22:02 ----------

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben bi türlü kızı kendime aşık edemedim bu nasıl olucak

Bayanlar en çok ilgi ve güven isterler,beğendiğin kıza önce onunla ilgilendiğini belli et,sana güvenmesi de tamamen senin elinde,gerisi gelir zaten....

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2012       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Gardaş o kızda senin gözüne bakıyosa ona bi not gönder benimle çıkarmısın anladınmı ama noktalama işaretlerine ya da yazım kurallarına dikkat et yoksa senin tembel olsuğunu sanır onun için seninle çıkmaz en iyisi sen pazartesi günü ya da başka günlerde ona bu notu gönder: ''Benimle çıkar mısın? Prensesim olur musun?'' gibi ama bak noktalama işaretlerine uydum böyle yaparsan olur...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2012       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben bi kzıız seviyorum o beni seviyoo amam bnede onu seviyorum ama çıkma teklifi edemiyorum heycanlanıyorum Msn Grin bana yardım edermisniiz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2012       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abi bende i kız sewiyorum ve goz goze geliyoum ama cok cırkınm ben naapbilrim caba ? Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2012       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende bir kız seviyorum, adı Melike. Ben de günde 5-10 kere falan göz göze geliyorum onunla. Benden hoşlanıyormu hoşlanmıyormu kavrayamadım. Çok da ilgilenmiyor yani, ya kendimi nasıl sevdirebilirim? Bazen 1 yada 2 kere sohbet ediyoruz onun dışında hiç ilgilenmiyor Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2012       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben bir kızı seviyorum oda en iyi arkadaşımı seviyor eskiden beni seviyordu eskiden nefret ederdim ikizi var oda beni seviyodu oda diğer en iyi arkadaşımı seviyor ne yapabilirim
aşkıp - avatarı
aşkıp
Ziyaretçi
4 Ocak 2013       Mesaj #58
aşkıp - avatarı
Ziyaretçi
BİR KIZI NASIL BAKDIRÇAM KENDİME YAA ..!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2013       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence bu işler kızın kalitesine bağlı sıradan bir kızı kendine bağlamak orta zorluktatdır ama kız senden daha iyi okullarda okuyorsa ve arkadamı seninkinden çok daha düzgün insanlarla doluysa onun sewiyesine yetişmeye çalış.herşeyden önce ağır ol !
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2013       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bir aydır kendime aşıkedemiyorum herkar sına çıkarken tokatyiyom nolur yardım edin