Arama

Burun piercingi yani hızma nasıl yaptırılır? - Sayfa 5

Güncelleme: 9 Ekim 2016 Gösterim: 133.335 Cevap: 157
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2010       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben deldiricem fakat ilk 3 ay takılıcakmış peki 3 aydan sonra çıkardığımda kanama,enfeksiyon,acı filan olurmu?
Birde güzellik merkezleri deliyor mu?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim partim var ve ben burnumu deldirmeyi çok istiyorum ve burnumu partidan 20 gün önce deldirecem bi enfeksion yada yara falan olurmu olursa çok beli olur mu? sizce deldireyim mi deldirmeyeyim aslında bu yorumları okudukjtan sonra biraz korktum ama lütfen ban abir fikir verin.....................
Sponsorlu Bağlantılar
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
10 Haziran 2010       Mesaj #43
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ben deldiricem fakat ilk 3 ay takılıcakmış peki 3 aydan sonra çıkardığımda kanama,enfeksiyon,acı filan olurmu?
Birde güzellik merkezleri deliyor mu?

Acı olacağını sanmıyorum teniniz hassas ise yeni alacağınız hızma hafif enfeksiyon yapabilir mesela kimileri ucuz olanları takamaz alerji yapar vs..

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba benim partim var ve ben burnumu deldirmeyi çok istiyorum ve burnumu partidan 20 gün önce deldirecem bi enfeksion yada yara falan olurmu olursa çok beli olur mu? sizce deldireyim mi deldirmeyeyim aslında bu yorumları okudukjtan sonra biraz korktum ama lütfen ban abir fikir verin.....................

Deldirdiğiniz yerin önemi çok büyük, steril olmalı kullandıkları malzemeler hafif enfeksiyon kızarma tabiki olacaktır kaç gün süreceğine gelince sizde temiz tutmalısınız ki kızarıklık,şişlik çabuk geçsin ama bana sorarsanız hiç deldirmeyin derim sonuçta burun bu kulağa küpe takmak gibi değil Wiggle
ezgi.. - avatarı
ezgi..
Ziyaretçi
16 Haziran 2010       Mesaj #44
ezgi.. - avatarı
Ziyaretçi
mrhaba ben 2gun önce burnumu deldirdim tabancayla fakat çok büyük oldugu için abes duruyodu birazMsn Grin ve çıkardım kanadı sildim küçük bi hızma taktım oda konusurken yukarı dogru çıkuyo ne yapmam gerekıyo öbür hızmzda çok kalın takamıyorum acıyo bi yorum alabilirmiyim acill...!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2010       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
burnuma hızma yaptırmak ıstıyorum ama enfeksıyon olmasındn korkuyorum nasl kullanıcam hıc bılmıyorum lutfn yardım edın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Slm bi sorum olacakti, peki burun hizmasi için sag mi yoksa sol taraftan mi deldirmek uygun oluyor ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2010       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
3 gün önce yaptırdım ve iyiki yaptırmışım diyorum. tabanca yöntemiyle deldirdim. acıyı hiç hissetmedim zaten sprey sıkıp bölgeyi uyuşturuyolar.. sadece hızmayı oynattığımda sızı oluyor o da ilk gün çok kurcalamıştım ondan olabilr.. o bölge kesnlikle ellenmemeli ve 1 hftadan önce hızma değiştirlmemeli.. pansuman vs yapmadm sadece arada ihtiyac duyarsam krem sürüorum.. korkulcak bişey yok.. burun yapınız güzelse hızmayı kesnlikle öneririm.. hızma yaygın ama yakışanda oluo yakışmayanda..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Temmuz 2010       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mesela deldirdikten gün sonradenize girsen bisey olumu enfeksyon falan
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2010       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende burnumu deldirmek istiorumda tamam kuyumcular delio da ya şey makine mi yoksa piercing mi daha iyi ya ne yapmalıyim ne olur cevap verin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Temmuz 2010       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben burnumu bugün deldirdim ama korkacak bişiy yok en başta çok acıdı ama sonra geçti herhangi bir kızarma enfeksiyon olacagını zannemiyorum sadece elinizi sürmeyin ve bir gün boyunca o takılan hızmayı çıkarmayın ellerinizi sabunla dezenfekte ettikten sonra 3 4 saatte bir hızmayı çevirin yaptırmak isteyenler warsa tavsiye edebilirim gerçekten çok güzel oluyor.....Msn HappyMsn Happy