Arama

Burun piercingi yani hızma nasıl yaptırılır? - Sayfa 13

Güncelleme: 9 Ekim 2016 Gösterim: 133.337 Cevap: 157
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2012       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde burnumu deldircem tanıdıklarım deldirmiş hiç bi sorun yok ama bn korkyorum cildim brz hassas da iltap yaparda kötü durursa. kaş yprken göz çıkarmayalım Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2012       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de bazıları gibi araştırma aşamasındayım.daha önce kulak deldirdim alt dudağımı da veteriner bir arkadaşım vardı şırınga iğnesiyle deldi acı falan oldu ama bir süre sonra geçti.beni endişelendiren iltihap kapması sonuçta göz önünde bi bölge.çalıştığım için de makyaj yapmam gerekiyor su değdirme falan demişler kimilerine yüzümü yıkamadan da olmaz Msn Happy ne yapsam nasıl yapsam bilemedim.bi açıklama getiren olursa memnun olurum.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2012       Mesaj #123
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ßende yaptırmak istiyorum ailem karışmıyor ama fiyatı lazım Msn Happy fiatı ne kadar Msn Happy Msn Happy Msn Happy bebqm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2012       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aklınıız varsa burnunuzu deldirmeyiin Msn Grin Ben deldirdim çok pişmanııım . Ama tabii burun yapısına bağlı siz bilirsiniiz Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Haziran 2012       Mesaj #125
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben daha bugun yaptıdım hiç açımadı zaten orayı yapmadan once donduruyorlar gümüşçüde yaptım ilk 5 gün cıkarmıyoruz sonra bepanten ile oraya hergun sürüyoruz mikrop kapmaması için onun harıcınden bişey bilmiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2012       Mesaj #126
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben daha bugun yaptıdım hiç açımadı zaten orayı yapmadan once donduruyorlar gümüşçüde yaptım ilk 5 gün cıkarmıyoruz sonra bepanten ile oraya hergun sürüyoruz mikrop kapmaması için onun harıcınden bişey bilmiyorum

bende gümüşcüde deldirdim delen adam bana terramycin diye bi krem önerdi ben başta sürmedim oyüzden şişti ve iltihap kaptı bu kremi sürünce bayağa iyi geldi aklında bulunsun.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ağustos 2012       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben burnumu tabancayla deldirdim fakat kulaktaki küpe gıbı arkasıda var şuanda değiştirmek istıyorum fakat cıkaramıyorum arkası cıkmıyo nasıl çıkarcam yardımcı olurmusunuz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2012       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba bende burnumu dün deldirdim fakat bu gün piercingim kendiliğinden çıktı . içine baktığımda piercingin ucunun çıktığını gördüm fakat hiç bi yerde bulamadım simdi gümüş piercinglerden alıp takıcam .sizce yeni piercingi takıyım mı?Enfeksiyon kapma olasılığı nedir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ağustos 2012       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
millet bende burnumu deldırmek ıstıyorum da sizce esmerlere yakışırmı ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2012       Mesaj #130
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben hizmaya sag tarafi daha cok yakistiriyorum.