Arama

Burun piercingi yani hızma nasıl yaptırılır? - Sayfa 6

Güncelleme: 9 Ekim 2016 Gösterim: 133.340 Cevap: 157
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2010       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn 13 yaşındayım burnumu deldirmek istiorm ve delen bi yer biilirom sdece korkuorm ve en önemli sorunum anne ve babam evden kovarlar Msn Grin onları ikna etmek icn ne yapmalıyımm nasıl ikna etmeylm ltfn acil cvp yazın izin vermezlerse bnu nasıl saklarım hızma taktırcam zTn
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2010       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar iyi geceler ben dün burnumu deldirdim takılan hızma imitasyon olduğu için acaip ağrı yaptı bugün orjinal gümüş hızma taktım hızmayı değiştirdiğim için biproblem olurmu ve hala dokununca ağrıyor şimdiden teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ağustos 2010       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
burnum enfeksiyon kaptı bilgi edinmeden bir anda deldirdim kapatıp tekrar açtırsam olurmu weya bu hatamı nasıl düzeltebilirim ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ağustos 2010       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde bı kac ay once bı polıklınıkte ıgne yontemı ıle deldırdım burnumu ve hıc bı acı hıssetmedım.. sonrasında da agrı fln olmuyo ve benımde cıldım cok hassastır yanı ..tabıı cok arastırdım deldırmeden once ama hıc korkmanıza gerek yok arkadaslar.. sadece deldırıcegınız yerın temız olmasına dıkkat edın ve ıgne yontemı ıle deldırmeyı tercıh edın, tabanca cok sakıncalı beyne gıden damarlara zarar verebılıyo.. ıgne ıle deldırme 50 tl fln saglıgınız daha onemlı kesınlıkle ıgne ıle deldırın derım Msn Happy)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ağustos 2010       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet ımıtasyon hızma bnde de aynısı yapmıstı ve gumus hızmayla degıstırınce sabahına gectı bıraz agrıması normal ama
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ağustos 2010       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende deldıecegım ama cok korkuorum acıo muu..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2010       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba bn burnumu deldirdim fakat 1 günden sonra tuvalette hızmam lavobaya düştü bnde başka bişi taktım iyileşme süresini geçmeden bile birşey olurmu acaba
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
27 Ağustos 2010       Mesaj #58
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

meraba bn burnumu deldirdim fakat 1 günden sonra tuvalette hızmam lavobaya düştü bnde başka bişi taktım iyileşme süresini geçmeden bile birşey olurmu acaba

taktığınız hızmanın steril olması lazım bugünlerde çabuk mikrop kapma olasılığı olduğu için dikkat etmelisiniz.
fulya1996 - avatarı
fulya1996
Ziyaretçi
27 Ağustos 2010       Mesaj #59
fulya1996 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba bn fulya burnumu deldirdim ve bana taktıları hızma lavobaya düştü bnde başka bişi taktım onların taktıkları hızma özel olduklarını sölediler acaba bişi olurmu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2010       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam millet bende çok istiyordum hızma ve ailemden izin alamıyordum bigün konuyu açtım aileme babam kızdı ertesi qünü qittim deldirdim tabanca ile sprey sktıkları için fazla hissetmiyorsunuz heran qbi bi olmsuzu olmadı sadece kabuk bağlıyo krem sürüyorum sürekli aile iznine qlince sizde deldirn qördüklerinde bsey diyemiyorlar nasılsa iş işten qeçmiş Msn Happy)