Arama

Burun piercingi yani hızma nasıl yaptırılır? - Sayfa 8

Güncelleme: 9 Ekim 2016 Gösterim: 133.318 Cevap: 157
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2010       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben yaptırdım pişmanım bugün 3.gün çok şişkinlik ve ağrım var. suratım şişti anlayacağınız pişman oldum burnum 3 kat daha büyüdü(şişten)
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2010       Mesaj #72
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Piercing yaptırdıgımdan 1gün sora burnumdan kan gelmeye başladı ve kan durmak bilmiyo.başım agrıdığı için aspirin içmişdim ve aslında kanama ondan sora başladı.lütfen bana ne yapmam gerektiğini söyleyin.
Sponsorlu Bağlantılar
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
9 Aralık 2010       Mesaj #73
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Piercing yaptırdıgımdan 1gün sora burnumdan kan gelmeye başladı ve kan durmak bilmiyo.başım agrıdığı için aspirin içmişdim ve aslında kanama ondan sora başladı.lütfen bana ne yapmam gerektiğini söyleyin.

Aspirin kanı sulandırdığı için kanamayı arttırmış olmalı, her ihtimale karşı doktora görünmelisiniz kılcal damarlardan birine gelmiş olabilir piercing.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2010       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde deldirmek istyrm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2011       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
burnumu deldireli yaklaşık bi ay oldu piercing war. iğneyle deldirdim bende ilk başlar hiç bişe yoktu acımadı da.bi hafta kadar önce dış tarafında şişkinlik oldu ve şimdi kıpkırmızı sivilce gibi olduu güzel bi görüntü var=)) kremde kullanıyorum ama pek bi işe yaramadı sanki iltihap değilde başak bişe mi acaba anlamadım=))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2011       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde 1 hafta yada 1,bucuk hafta olmustuur. Bn bır çılgnlıkla deldirdm.ilk den acıck feln sndım ama acımadı hıc kulak deldirme dha accıyoo bunu dha ıyı anlayabliyrum. tabancyla deldirdim bu arada ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2011       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynen acı olmuyo sadece istemsiz bi yaş akıoo okadr=)) tabancaya ii demedikleri için ben iğneyle deldirdim Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2011       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde burnumu deldirdiim.tabancyla ve hıc acımadı .. ınanırmsıınız kulak deldirmek dha acı veriyor bu kadr yanı. ve rht rht kullnıyrum dha ynı dldirdim 2 hfta feln olmusturr. =D tvsıye edrım cok guzl ykısıyo bzllrına tbııı hızma. (=heee kuyumcuda deldirdim. =D 8 lira felan.=D
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2011       Mesaj #79
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende piersing yaptırmak istiorum ama enfeksiyon kaptığında nelere yol açıcağını bilmiorum yardım plss...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2011       Mesaj #80
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
piercing yaptrdım ben hiç bişe olmadıı gayet iyi =)) tabncaya göree biraz pahalı ama daha sağlıklı sonuçta şimdi enfeksiyonmu ne olduysaa küçük bi siwlce gibi bişe war krem kullanıyorum ona da sorun olmuo başka bişe olmadı =))