Arama

Beni sevdiğini nasıl anlayabilirim? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Ağustos 2016 Gösterim: 61.608 Cevap: 223
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2010       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn ona aşığım bunu biliyor oda bnden hoşlanıyormuş arkadaşıma sölemiş ama üstünden zaman geçtiği için biraz kaygılıymış hala beni sewiomu die bunu ona sölemeden nasıl belli edebilirim yaşlarımız eşit zaten
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Eğer hala anlayamadıysanız bilin ki sizi sevmiyordur.. Seven insan mutlaka belli eder, sözleri, gözleri veya hareketleriyle...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2010       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir sevdiğim var onun beni sevdiğini nasıl anlayabilirim
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
11 Temmuz 2010       Mesaj #44
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Sizi sevdiğini hareketlerinden, mimiklerinden her zamankinden daha farklı davranmasından belli eder zaten. Ama normal olan bir kızın bir erkekle çıkması. bir kız iki tane erkek sevgiliyle 15yaşında ilişki yaşarsa o kız biraz sıradışı olur. Ayrıca genellikle çıkılan erkeklere veya hoşlanılan erkeklere "çocuk" deniliyor da neden hep yaşları baya büyük oluyor bu da doğru değil bence.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2010       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
birbirimizi cok seviyoruz ama onun hanesi bizi rahat brakmiyo ne yapmaliyiz ;(;(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
en zor yol ona sevdiğinizi söylemek ama en kolay yol ise göz göze bakışmak birbirinize gülmek msn de ona iltifatlı sözler başdan çıkaracakdır bundan eminim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2010       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Offf. ben de birini seviyorum ulenn. ama onun beni sevdigini bilmiyorumm. Cok dertliyim. Her gun Orhan babanin muziklerini dinliyorum dertleniyorum arkadas...
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
28 Eylül 2010       Mesaj #48
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Gözlerden anlaşılabilir bence. Kişinin timsahımsı özellikleri olmadıkca...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2010       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
biri beni seviyor ama gerçekmi seviyor yada benimle gönülmü eğlendiriyor bilmiyom nasil anlarım gerçekmi değilmi bana yardımcı olurmusunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2010       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasil baslasam billemiyorum 2. aylarda benim sevgilim oldu benden uzakta yasiyordu iliskimiz fazlada sürmedi onun sorunlarivardi bana anlatmiyordu benimle ilgilenmemeye baslamisdi ayrildik bana sorunlarin ne oldunu ozmanlar anlatsaydi belkide anlagisla karsilar ayrilmazdim ondan. neyse 5-6 sonra yine görüsmeye basladik ozamanlar ne sorunlari oldunu anlati bana ve beni hic unutamadigini beni cok sevdigini söyledi bende affetim onu, simdi sorun su ki cok calisiyor tamam bisey demiyorum calismasi cok iyi ve güzel ama benimle ilgilenemiyor ve bu beni cok rahatsiz ediyor ben ondan sadece ARADA bi cagri atsin veya mesaj atsin istiyorum cok seymi istiyorum acaba ?
bu arada hic yüz yüze görüsemedik ilk ciktimizda zaten 2 veya 3 hafta sürmüsdü firsat olmamisdi
simdide nerdeyse 1 aydir cikiyoruz ama bu bir ayin baslangicinda 2 hafta o türkiyedeydi ablasini oraya evlendirdiler yani 2 haftadir almanyada ve calisiyor hafta sonlarida izinde alamiyor yanima gelebilmek icin. ben yanina gidieyim desem ailem birakmaz ne yapacagimi billemiyorum onunla yüz yüze konusmak istiyorum bu soruna bi cagre bulabilmek icin. beni gercekten cok seviyormu onu ögrenmek istiyorum.

bana bi cözüm bir cagre bulabilirseniz cok sevinirim simdiden cok tesekürler