Arama

Fransa'nın yeni çıkardığı dil kanunu ve ANAEM hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 25

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Haziran 2018 Gösterim: 95.703 Cevap: 286
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mayıs 2011       Mesaj #241
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
S.a Arkadaşlar
Bu Fransiz Vatandaslari icin Mahkemeden alacaklari Fransiz Vatandasi oldugunu belirten kagit kac gunde aliniyo acaba alan arkadaslar bilgi verirse sevinirim birde bu kagidi almak icin ne gibi belgeler istiyorlar Tesekkurler..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2011       Mesaj #242
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler . ben basvurumu yaptım kargoyla gonderdık evrakları ama hala bır haber yok .5 hafta oldu gonderelı. acaaba kac haftada gelıyor fransız evlılık cuzdanı bılgı verırsenız sevınırım .
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2011       Mesaj #243
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
S.a Arkadaslar
6. ayin sonunda Konsolosluktan ilk randevu için gün verdiler. Benim Sorum Şu :
"Certificat De Nationalite Francaise " Böyle Bi belge almasi gerekiyomuş eşimin mahkemeden ve bu belge minimum 2 ayda cikacagini soylemisler Randevumuzada 1 aydan biraz fazla zamn kaldi . Bu belgeyi ilk Randevudami istriyolar yoksa Vize randevusundami? veya bu belgeyi karşılayacak baska bi belge varmi yada izleyebilecegimiz baska bi yol ?
Cevabiniz icin Teşekkür Ederim Simdiden
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2011       Mesaj #244
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben bu formda başlarda yazıyordum yav nasıl yapcaz nasıl evlencez hangi belge alacaz falan diye,cırmaladık baya Msn Happy...başta böyle formları açanlara ve burda kendi deneyimleriyle millete yardımcı olanlardanb Allah razı olsun...Şimdi 10 ay sonra sonunda evlendik ,vize başvurusu ve dil kursu bitti, 17 haziranda sertifikanın fotokopisini verdim konsolosluğa,Allahın izniyleeşim tek fransız vatandaşı.şimdi beni vizemi almam için ne sürede ararlar, kaç hafta sürüyor.vizeyi alan varmı yada çeevresinden duyan?bilhassa yakın bir tarihte?.normalde formda okuduklarım en geç bir ay diyor ama şu an acayip yoğunluk varmış ANKARA konsoloslukta,bir elemanla tanıştım 45 gün oldu kurs biteli ve halen vizem gelmedi diyor ve kursa birlikte gittiği bütün herkezinki aynı diyor.benimkide öyle iki ayda çıkacaksa ,ben işi buldum vallaha.arkadaşlar bilen varsa,bi cevaplarsa çok sevinecem.iyi günler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2011       Mesaj #245
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar haziranın başında sertifikasını verenlerden vizesi çıkan var mı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2011       Mesaj #246
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
siz haziranın başındamı gittiniz kursa??ankarada bi elemanla tanışmıştım 45 gün oldu daha vize gelmedi dedi ve bütün onla kursa gelenler aynı durumdaymış..Aslı varmı ya?benim 17 haziranda kurs biiti.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2011       Mesaj #247
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1 aydır vizeye cvp alamadım dil kursundaki öğretmenler en gec 3 haftaya cıkar dediler aama ne cvp var ne arayan soran nezaman cvp gelir bana yardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2011       Mesaj #248
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hiç aradınızmı konsolosluğu vizeniz gelmediği için?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2011       Mesaj #249
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

hiç aradınızmı konsolosluğu vizeniz gelmediği için?

1 aydır bekleyen arkadaş LÜTFEN vizeniz geldiği zaman burda yazabilirmisiniz,bizimde haberimiz olsun,hazar bizimkide aynı vakte kadar çıkacaktır.lütfen unutmayın ayrıca kurs hangi tarihte bitmişti????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2011       Mesaj #250
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

1 aydır vizeye cvp alamadım dil kursundaki öğretmenler en gec 3 haftaya cıkar dediler aama ne cvp var ne arayan soran nezaman cvp gelir bana yardımcı olun

1 aydır bekleyen arkadaş LÜTFEN vizeniz geldiği zaman burda yazabilirmisiniz,bizimde haberimiz olsun,hazar bizimkide aynı vakte kadar çıkacaktır.lütfen unutmayın ayrıca kurs hangi tarihte bitmişti????