Arama

Fransa'nın yeni çıkardığı dil kanunu ve ANAEM hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 14

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Haziran 2018 Gösterim: 95.670 Cevap: 286
cep - avatarı
cep
Ziyaretçi
9 Ağustos 2010       Mesaj #131
cep - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ysmn_67 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba,

Sponsorlu Bağlantılar
esim vize basvurusu icin evraklari konsolosluga pazartesi gunu verdi, pasaportunu aldilar, ve bize dil kursu icin aramamiz gereken bi numara verdiler, yanliz ben ne zaman o numaraya arasam dosyaniz hala elimize ulasmadi diyolar, 1 hafta oldu ???
ne kadar zamanda ellerinde olur bi bilgi verebilecek varmi lutfen ???Msn ConfusedMsn ConfusedMsn ConfusedMsn Confused

konsoloslukta 2gün sonra arayın diolar.bende cuma vize evraklarımı vermştim salı dosyam gitmişti yani 3gün sonra..istanbul konsolosluguydu benimki..
cep - avatarı
cep
Ziyaretçi
9 Ağustos 2010       Mesaj #132
cep - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

EVET AYNEN BENDE OYLE OLMUSTUM AMA VIZE CIKINCA RAHATLADIM ESINIZIN CIFTE VATANDAS OLMASI EN BUYUK AVANTAJ.. YOLUNUZ ACIK OLSUN

mrb,

Sponsorlu Bağlantılar
konsoloslugun verdigi kurs sabammı oluyor ögleden sonramı acaba*
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ağustos 2010       Mesaj #133
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
cep adlı kullanıcıdan alıntı

mrb,

konsoloslugun verdigi kurs sabammı oluyor ögleden sonramı acaba*

SABAH 10 DAN OGLEN 2 YE KADAR GITMISTIM BEN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2010       Mesaj #134
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Meraba ben fransada yasiyorum evlendim karimi istek yaptim dosyam tamam evimide kontrol ettiler .Simdi dil kursu icin onlarmi bir mektup gonderecekler yoksa benmi arayip randevu alicam istek dosyasini vereli iki ayi gecti acilen bir cevap verirseniz sevinirim tesekkurler
cep - avatarı
cep
Ziyaretçi
14 Ağustos 2010       Mesaj #135
cep - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Meraba ben fransada yasiyorum evlendim karimi istek yaptim dosyam tamam evimide kontrol ettiler .Simdi dil kursu icin onlarmi bir mektup gonderecekler yoksa benmi arayip randevu alicam istek dosyasini vereli iki ayi gecti acilen bir cevap verirseniz sevinirim tesekkurler

vize başvurusu yapacaksınız.bunun içinde randevu alacaksınız.gününüz gelince gerekli evrakları hazırlayıp eşiniz konsolosluga gidecek.evrakları içeri verecek eger bie eksiklik yoksa eşinize bir numara verecekler 2 3 gün sonra orayı arayıp dil kursu için randevu alacak..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2010       Mesaj #136
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

mrb esinize once mektup gelicek dil kursu icin siz ordan istek yaptigniz icin esiniz konsolosluga gitmiycek sonra kagitlari cikinca konsolosluga gidip basvurucak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2010       Mesaj #137
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ilk defa randevu tarıhı alacam nasıl olacak yanı eşim gelecek fazla yorulmadan ve kısa surede nasıl yapmamız gerekıyor ne gıbı evraklar lazım yada once bulundumuz yerde beledıyede resmı nıkah gerek varmı ? yıne tşk saygılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2010       Mesaj #138
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben ilk defa randevu tarıhı alacam nasıl olacak yanı eşim gelecek fazla yorulmadan ve kısa surede nasıl yapmamız gerekıyor ne gıbı evraklar lazım yada once bulundumuz yerde beledıyede resmı nıkah gerek varmı ? yıne tşk saygılar

esiniz cifte vatandas mi? oncelikle nikahinizi yaptirmalisiniz sonra basvurmalisiniz basvurduktan sonrada yaptirabilirsiniz fakat uzun surer sonra istenilen belgeleri hazirliycaksiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2010       Mesaj #139
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben turkuyede yasıyorum nısanlım fransada benım ora gıtmem ıcın ne yapmamız gerekıyo anlatırmısınız
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2010       Mesaj #140
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben mart ayında evlendim şuan ayın 16 snda vize başvurum var benim merak ettiğim nekadar sürede vizemi alabilirim eşim çifte vatandaş bilgilendirirseniz çok sevinirim..