Arama

Atlas Jet havayollarında hostes olarak çalışabilmenin koşulları nedir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Nisan 2015 Gösterim: 90.569 Cevap: 179
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
28 Ocak 2010       Mesaj #41
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

mrb ben 20yaşndaymm ünvrste terkim inglzcm orta derce ve boşnaka blıorm az sewiyede sölediler1.73 boy 59 kilo fiziki şartlrm uygn.atlas jete başvrdm arcklrnı sölediler 1 ay sonra fln ardılar tekrar dönceklerini çağırcaklarnı sölediler ve dönmediler snavlara grmemştmm ardan 2 3 ay gecti atlas jete gtsem b işe yararmı hostes olmayı ok istiyormm yardmcı olrsanz sewnrmMsn Sad

cabin@atlasjet.com adresine CV'nizi yollayınız, Atlasjet'e gitmeniz bir şeyi değiştirmez ancak elden Cv verebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba 22 yasında ıngılız vatandasıyım ve ıngılızcem cok ıyı fakat lıse mezunuyum boyum 1.63kılom59 sızce hosteslık krıterlerıne uygunmuyum
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
2 Şubat 2010       Mesaj #43
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

merhaba 22 yasında ıngılız vatandasıyım ve ıngılızcem cok ıyı fakat lıse mezunuyum boyum 1.63kılom59 sızce hosteslık krıterlerıne uygunmuyum

Lise mezunu olmanız engel değil, şartlarınızda uymakta.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Meraba 19 yasındayım.Tıcaret lısesı mezunuyum.Şu anda dil kursuna gidiyorum.orta sevıyenın uzerınde ıngılızce konusabılıyorum.aö halkla ilişkiler okuyorum.Boyum 187 Kılom 60..Atlas Jet'te hostes olmak ıstıyorum.Sızce boyum hosteslık ıcın cok mu uzun cevabınızı beklıyorum..Tesekkur ederım Saygılar..
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #45
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Meraba 19 yasındayım.Tıcaret lısesı mezunuyum.Şu anda dil kursuna gidiyorum.orta sevıyenın uzerınde ıngılızce konusabılıyorum.aö halkla ilişkiler okuyorum.Boyum 187 Kılom 60..Atlas Jet'te hostes olmak ıstıyorum.Sızce boyum hosteslık ıcın cok mu uzun cevabınızı beklıyorum..Tesekkur ederım Saygılar..

Yaşınızın 20 olması lazım, Boy sınırı ya 185 ya 190 dır.Ancak kilonuz konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
host olmak istiyorum acıklise mezunuyum ingilzce egitimi aldım orta derecede ingilizcemvar6 tane srtifikam mevcuttur yaş 25 boy 1.86 kilo 84
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2010       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi akşamlar benim boyum 171 kilom 62,fiziğim gayet düzgün. tek yabancı dilim ingilizce ama ayrca önlisans turizm mezunuyum.hostes olabilme ihtimalim ne? ayrca ingilzce hangi seviyede olmalı
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
12 Şubat 2010       Mesaj #48
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

iyi akşamlar benim boyum 171 kilom 62,fiziğim gayet düzgün. tek yabancı dilim ingilizce ama ayrca önlisans turizm mezunuyum.hostes olabilme ihtimalim ne? ayrca ingilzce hangi seviyede olmalı

Orta seviye de olmalı ancak akıcı ve anlaşılır şekilde konuşmanız gerekmektedir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2010       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben haziran 1990 dogumluyum 9 senedir amerikada yasadim ve bir sene universitede ingiliz dili ve edebiyati okudum ingilizcem cok iyi boyum 1.61 kilom 52 hostess olabilirmiyim?
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
17 Şubat 2010       Mesaj #50
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

mrb ben haziran 1990 dogumluyum 9 senedir amerikada yasadim ve bir sene universitede ingiliz dili ve edebiyati okudum ingilizcem cok iyi boyum 1.61 kilom 52 hostess olabilirmiyim?

Evet olabilirsiniz,