Arama

Nişanlıyken başka birine aşık oldum, sizce ne yapmalıyım? - Sayfa 2

Güncelleme: 22 Ağustos 2016 Gösterim: 18.774 Cevap: 18
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yav tabikide nişanlınla evlen onun güzel yönlerini hatırla eski günlerinizi hatırla o diğer aşık olduğun kız bence onda hayır yok ama niaşnlı olduğunu öğrendiğinde seni terketmişya iyi yapmış
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence nişanlından ayrılmalısın..
Nişanlı olduğun şahısla evlenerek ancak vicdanını rahat ettirirsin ama aklın hep sevdiğinde kalır..
Sponsorlu Bağlantılar
nişanlını hergün tekrar tekrar düşüncenle bile olsa aldatacağına yol yakınken ayrıl daha çok erken..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bi cocuklla çıkmaya basladım...o çocuk yıllardır unutamadığım ilk aaskımı unuttrdu bana cok kısa bı surede...aşık oldum...aradn 3 ay gectı sözlu oldugunu öğrendım...oda sözlusuyle ılıskıı yasamıs daha onceden mecbur kalmısh sözlenmeye(yada benım ınanmak ıstediğim gercek bu )öğrenınce ayrıldık..ama beraber calısıyorduk...içimzdeki kıvılcımlar bizii yeniden birleştirdi...cok unutmak istedim yapamadım...gitmek ıstedım gidemedım..hep ona geri döndum..imkansızlığın cezbimi bu bilmyorum.ama onu gercekten seviorum.1 yıl gectı ve biz hala beraberiz..hep umut ediyorum ayrılmalarını...her kavga ettıklerınde seviniyorum...bu durmdA OLduğum için kızıyorum.ben böle bi insan deildim..ağır geliyor yasadıklarım...cinsel anlamda bişey yasamadık...butun ailesi sözlusu eşi dostu beni biliyor..benı sevdiğinide biliyor.kaç kere yanıma geldiler konusmaya ama ayrılamıyorzz...kız sözu atmıyor.çocuğun ailleside söz bitsin istemıyor...benı hele hiç istemiyorlar şeytan olarak göruyorlar...halbukı ben bılmıodm öğrendıkten sonrada cok gecti..kendi oğullarına bakmıolar...kımse benım peşimden nasıl kostugunu ,benı kendıne asık etmek ıcın nasıl uğrastıgını görmuo.benı nasıl kullandığını....ama sonradan aşık oldu oda bana...sözun bıtmesı icin elınden geleni yapıo ve ben butun bunlara sahıdım.......ama vicdanım rahat değil....ya ona çok gec kaldım yada çok erken bilmıorum..ne yapmalıyım?
Son düzenleyen _VICTORY_; 15 Ekim 2012 09:19
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2013       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bu konuyu acan arkadas naptın kardes ya.. aynı durum benim basımada geldi.. vicdanı mı sectin askı mı..artık düşünemez oldum ..imdatttt
figen - avatarı
figen
Ziyaretçi
24 Şubat 2014       Mesaj #15
figen - avatarı
Ziyaretçi
Ben nişanlıyım evlenme asamasındayım aksi taktirde basımdan bi nişanlılık daha geçdi ama buna karsıda cok soğuğum acıkcası kafam allak bullak elimden hiç bişey gelmiyo ama eskiden beridir sevdiğim biri var unutamıyorum şuanda ne yapmam gerekiyo biliyorum cok dua etmem gerekıyo ama niyeyse bişeyler beni geri ceviriyo nolursunuz bna bi akıl verin yoksa kafa yemek uzereyım
figen - avatarı
figen
Ziyaretçi
25 Şubat 2014       Mesaj #16
figen - avatarı
Ziyaretçi
Oylede işde zaten ailemin yuzunden oldu butun bunlar sevddiğim kişi zaten hayırsız nişanlımda oyle ahlaksız seyler yapmaya kalkısıyo o yuzunden napmam gerekdiğimide bilmiyom
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mayıs 2014       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende aynı bu durumdayım.birini canımdan çok seviyordum konuşuyorduk. Ama çok ilgisiz umursuzdu bana karşı.birgün ayrılma derecesine geldik.o arada nişanlımla konusuyorduk yeni tanışmıştık nişanlı değildik ama benle evlenmeyi çok istiyordu.ben birgün sevdiğim kişiye mesaj attım. Beni yanlış şeyler yapmak zorunda birakma dönüşü olmaz pisman olursun diye.oda cevap olarak ne yaparsan yap dedi sadece.bende nişanlımın teklifini kabul ettim konuştuk ailesi falan öğrendi askerden gelincede yüzük taktık.şimdi o sevdiğim kişi bana mesaj atıp duruyor o kadar ilgiliki. Beni çok sevdiğini benim için herşey yapacağını söylüyor.nişanladımi öğrenmiş. Yüzüğü at benimle evlen diye yalvarıyor.nişanlıma ve aileme bunu yapamam ama onu çok seviyorum.evlenincede sürekli aklımda olacak ve evlilikte mutsuz olacam diye çok korkuyorum.
perlina - avatarı
perlina
Ziyaretçi
19 Ağustos 2016       Mesaj #18
perlina - avatarı
Ziyaretçi
Allah kimseyi aklı ile kalbi arasında bırakmasın ,çok zor.Bazen doğru olanı yapmak için en sevdiğimiz seylerden vazgeçiyoruz.Ve en çok üzülen yine biz oluyoruz.Garantisi olmayan şeyler içinde değerli olan şeyleri feda etmeye değer mi, onuda kâr zarar kefelerine koyup değerlendirmeli...
Son düzenleyen perlina; 21 Nisan 2017 18:39
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2016       Mesaj #19
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
mantık evliliği yap