Arama

MSN Hata Kodu 84cc0020 Windows Live Messenger Hatası - Sayfa 2

Güncelleme: 30 Nisan 2012 Gösterim: 192.366 Cevap: 130
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
20 Nisan 2009       Mesaj #11
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
ekremakm adlı kullanıcıdan alıntı

MSN Hata Kodu 84cc0020 Windows Live Messenger Hatasıiçin bi çözüm aranıyor daha önce belirtilen olmuyor çünkü Contcacts die bi klasör yok orada bunu içerisindeki dosyaların silinmesi söleniyordu...

Sponsorlu Bağlantılar
Şu anda msn açılmıyor kişi listeniz şu anda kullanılabilir durumda deil ..... hatası veriyor

Gizli dosya ve klasörleri görünür duruma getirdiğinizden eminmisiniz ?

Vista için;
C: Kullanıcılar /Windows Oturum İsmi/ appdata /local /temp / MessengerCache içindeki dosyaları silin ve yeniden oturum açmayı deneyin.

XP için;
C\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\ Contcacts \ Bütün Klasör'leri
C:\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\ Local Setting\ Application Data \ Microsoft\ Windows Live Contacts\ bütün klasörleri silin ve yeniden oturum açın.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
euphrates - avatarı
euphrates
Ziyaretçi
23 Nisan 2009       Mesaj #12
euphrates - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetseydi adlı kullanıcıdan alıntı

Uygulayın.

Sponsorlu Bağlantılar

,

HİÇBİRİŞE YARAMIYOR BU PROGRAM !!!

ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
23 Nisan 2009       Mesaj #13
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
euphrates adlı kullanıcıdan alıntı

,

HİÇBİRİŞE YARAMIYOR BU PROGRAM !!!

Messenger - Windows Live Bu adreste bulunan Karşıdan Yükle ikonuna tıklayıp indirebilirsiniz. Programı kullanmadan önce Windows ınstaller 3.5 ve ya üzeri bir sürümünün bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor. Windows Installer yüklemek için TIKLAYIN
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
hades - avatarı
hades
Ziyaretçi
9 Mayıs 2009       Mesaj #14
hades - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tHeBruTaLiTyOfHeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Vista

• Gizli Dosyaları Açın ( Belgelerim / Bilgisayarım 2'sinden Birini Gir Araçlar / Klasör Seçenekleri / Gizli Dosyalar-Klasör'leri Göster Ve Uygulayın)
  • C\User\Windows Oturum Adı\ Contacts \ Bütün Klasör'leri Silin
  • C:\Users\Windows Oturum Adı\ Local Setting\ Application Data \ Microsoft\ Windows Live Contacts\ Oturum Açamadığın Klasörleri Silin, Yinede Açamazsan Hepsini Silin.
  • Ve Oturum Açmayı Deneyin.

Oturum Açamazsanız Tekrar Belirtin.

hocam valla hepsini yaptım yine açılmadı!!!
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
9 Mayıs 2009       Mesaj #15
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
hades adlı kullanıcıdan alıntı

hocam valla hepsini yaptım yine açılmadı!!!

Kullandığınız messenger versiyonu hakkında bilgi verirseniz daha açık yardımcı olabilir. MSN 'i kaldırıp yeniden yükleyin. Eğer WLM 2009 kullanıyorsanız ZapMSN ve ya WindowsInstaller Cleanup programlarından biri kullanarak WLM 2009'u sistemden kaldırın. Live Messenger 8.5 kurup bir kere oturum açın. Daha sonra Live Messenger 8.5'in üzerine WLM 2009'u kurun.

ZapMessenger

Windows Installer CleanUp Utility

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/73916-windows-live-messenger-8-5-final-windows-live-suite.html
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
mehmet69 - avatarı
mehmet69
Ziyaretçi
10 Mayıs 2009       Mesaj #16
mehmet69 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetseydi adlı kullanıcıdan alıntı

Kullandığınız messenger versiyonu hakkında bilgi verirseniz daha açık yardımcı olabilir. MSN 'i kaldırıp yeniden yükleyin. Eğer WLM 2009 kullanıyorsanız ZapMSN ve ya WindowsInstaller Cleanup programlarından biri kullanarak WLM 2009'u sistemden kaldırın. Live Messenger 8.5 kurup bir kere oturum açın. Daha sonra Live Messenger 8.5'in üzerine WLM 2009'u kurun.

ZapMessenger

Windows Installer CleanUp Utility

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/73916-windows-live-messenger-8-5-final-windows-live-suite.html

Slm Ben laptopumda Live mesenger 8.5 yüklüydü bir türlü beni hatırla olayını yapamadım adresimi yazıyorum, şifremi yazıyorum beni hatırla-şifremi hatırla-otomatik olarak aç bunları işaretliyorum açıyorum ama bilgisayarı kapatıp açtığımda adresimi hatırlamıyor boş çıkıyor tekrar tekrar yazmak zorunda kalıyordum. Yeniden Live mesennger kurdum ama bu seferde 84cc0020 (kişi listeniz hazır değil) hatası verdi. Konuyu okudum baktım tamam dedim önceki sürümü silmeden kurmuşum Your Uninstaller ile ikisini de tamammen sildim tekrar kurdum yine aynı hatayı verdi daha sonra diğer söylenenleri de yaptım contac klasöründekiler falan onları da temizledim yine olmadı. Hiç bir adresi açmıyordu,hep aynı hatayı veriyordu. Enson Windows Cleanup ile Live mesenger ile başlayan tüm programları sildim contac kalörünü falan temizledim program Files den Live mesenger klasörünü sildim diğr kısa yolları falan herşeyi sildim bilgisayarı tekrar başlattım tekrar Live mesenger 2009 u kurdum ama sonuç aynı yine bütün klasörleri temizleyim programı sildim yukarıdaki Live mesenger 8.5 kurdum şimdi açılıyor ama yine beni anımsa çalışmıyor. Bunun çözümü var mıdır?
Şimdiden Teşekkür ederim.
tugcetunc_ - avatarı
tugcetunc_
Ziyaretçi
28 Haziran 2009       Mesaj #17
tugcetunc_ - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar,
bende aynı hatayı alıyorum fakat çok ilginç sadece bir arkdşmn msn girmeye çalıştığımzda bu hatayı alıyoruz, benim bilgisyaarda başka adreslere çok rahat bağlanabiliyoruz, hatta o arkdşm da başka bilgisyarlarda bağlanabiliyor.. yani sadece benim bilgisayarımda arkdşmn adresine bağlanamıyoruz.. (msn son sürüm kullanıyorum-windows xp )
hypocondriac - avatarı
hypocondriac
Ziyaretçi
14 Temmuz 2009       Mesaj #18
hypocondriac - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarıma format attım ve formattan sonra son sürümü yükledim yani 2009. Sonra ilk kullanımda açtığım msn adresiyle hiç sorun olmadı fakat başka bi adresle oturum açmak istediğimde sürekli bu kodlu hatayı veriyordu. Sizin yöntemlerinizi denedikten sonra son adımda 2009a tekrar dönmek istedim fakat bu sefer daha önce kullanabildiğim adresimle giriş yapmak istediğimde de aynı hatayı alıyorum. Şimdi mecburen 8.5 kurdum fakat ben 2009 kullanmak istiyorum yardım eder misiniz lütfen? Ayrıca vista kullanıyorum bu yüzden Windows Installer CleanUp da hiçbir işe yaramadı... Lütfen yardım!??
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Temmuz 2009       Mesaj #19
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
hypocondriac adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayarıma format attım ve formattan sonra son sürümü yükledim yani 2009. Sonra ilk kullanımda açtığım msn adresiyle hiç sorun olmadı fakat başka bi adresle oturum açmak istediğimde sürekli bu kodlu hatayı veriyordu. Sizin yöntemlerinizi denedikten sonra son adımda 2009a tekrar dönmek istedim fakat bu sefer daha önce kullanabildiğim adresimle giriş yapmak istediğimde de aynı hatayı alıyorum. Şimdi mecburen 8.5 kurdum fakat ben 2009 kullanmak istiyorum yardım eder misiniz lütfen? Ayrıca vista kullanıyorum bu yüzden Windows Installer CleanUp da hiçbir işe yaramadı... Lütfen yardım!??

Bu konuda bahsedilen klasörleri silmeyi denediniz mi?
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Bir de Programs\Windows Live Messenger\msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayıp "Yönetici olarak çalıştır" seçeneğini kullanarak oturum açmayı deneyin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
hypocondriac - avatarı
hypocondriac
Ziyaretçi
14 Temmuz 2009       Mesaj #20
hypocondriac - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Bu konuda bahsedilen klasörleri silmeyi denediniz mi?
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Bir de Programs\Windows Live Messenger\msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayıp "Yönetici olarak çalıştır" seçeneğini kullanarak oturum açmayı deneyin.

Sizin sitenizde bulunan MSN 8.5 versiyonunun sadece program dosyasını indirip kurmuştum sizin pack'lediğiniz şekliyle... O yüzden mi bilmiyorum ama program ekle-kaldırda MSN görünmüyor o yüzden silemiyorum...