Arama

MSN Hata Kodu 84cc0020 Windows Live Messenger Hatası - Sayfa 5

Güncelleme: 30 Nisan 2012 Gösterim: 192.416 Cevap: 130
hazz - avatarı
hazz
Ziyaretçi
8 Kasım 2009       Mesaj #41
hazz - avatarı
Ziyaretçi
Zorunlu Windows Live Messenger Güncellemelerinin Çözümleri (7.5-8.1-8.5) arklar bn burdan 8.5 i yükledim sonra patch ini uyguladım suan sorunsuz olarak 8.5 i kullnıyorum Msn Happy

Sponsorlu Bağlantılar
bu microsofta bişiler oldu yha ne çıkarsa dandik oluo Msn Confused vista-msn 9.0-xbox 360 v.s. inş. düzelir Msn Confused
ozbay43 - avatarı
ozbay43
Ziyaretçi
9 Kasım 2009       Mesaj #42
ozbay43 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sitenin ana sayfasındaki eski sürümü değiştirmek istemiyenler başlığındaki konudan 8.5 finali kurup patchini yükledim (yani yükseltmeme patchi),sorun çözüldü.şu an 8.5 final sorunsuz çalışıyor.......Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2009       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bende document and settings de ki klasörler çıkmıyor ne yaptıysam olmadı msn açılmıMsn SadMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2009       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar hatanın cözumu bende:d
hata verınce hatayı kapamadan denetim masasından program ekle kaldırdan windows live parcaları dıee bısey var ordan kaldır dııp onarma kısmını secın ve sonra msnı otomatık kapatacak ilem bıttıkten sonra bılgısayarınızı kaptmadan oturum acmayı deneyın acarken platform hatası vercektır sonrada bilgisayarım program filestan windows live bulup contact klasorune gırın orda abs ile baslayan dll uzantılı dosya yı sılın ve tekrar d4eneyın umarım ısınıze yarar
nununu89 - avatarı
nununu89
Ziyaretçi
2 Aralık 2009       Mesaj #45
nununu89 - avatarı
Ziyaretçi
ben her yolu denedim yinede kurtulamadım bu 84cc0020 hatasından.wl2009 yükledim,a-patch yükledim,contcacts ta absdll dosyasının ismini değiştirdim olmadı,gizli klasörlerini sildim olmadı.ne yaptıysam olmadı.tekrar 8.5 yükliim dedm buseferde wllogin.msi dosyasını yüklerken 2753 kodlu hatayı verdi.xp kullanıyorum.ben aslında 2009u değilde 8.5 kullanmak istiyorum.şu 84cc0020 veya wllogin.msi yükleme sorununu nasıl çözebiliriz???
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
2 Aralık 2009       Mesaj #46
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
nununu89 adlı kullanıcıdan alıntı

ben her yolu denedim yinede kurtulamadım bu 84cc0020 hatasından.wl2009 yükledim,a-patch yükledim,contcacts ta absdll dosyasının ismini değiştirdim olmadı,gizli klasörlerini sildim olmadı.ne yaptıysam olmadı.tekrar 8.5 yükliim dedm buseferde wllogin.msi dosyasını yüklerken 2753 kodlu hatayı verdi.xp kullanıyorum.ben aslında 2009u değilde 8.5 kullanmak istiyorum.şu 84cc0020 veya wllogin.msi yükleme sorununu nasıl çözebiliriz???

https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/272275-msn-2753-hata-kodu-ve-cozumu-nedir.html#post1586112
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
sananebeah - avatarı
sananebeah
Ziyaretçi
6 Aralık 2009       Mesaj #47
sananebeah - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tHeBruTaLiTyOfHeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Vista

• Gizli Dosyaları Açın ( Belgelerim / Bilgisayarım 2'sinden Birini Gir Araçlar / Klasör Seçenekleri / Gizli Dosyalar-Klasör'leri Göster Ve Uygulayın)
  • C\User\Windows Oturum Adı\ Contacts \ Bütün Klasör'leri Silin
  • C:\Users\Windows Oturum Adı\ Local Setting\ Application Data \ Microsoft\ Windows Live Contacts\ Oturum Açamadığın Klasörleri Silin, Yinede Açamazsan Hepsini Silin.
  • Ve Oturum Açmayı Deneyin.

Windows XP
  • Gizli Dosyaları Açın ( Belgelerim / Bilgisayarım 2'sinden Birini Gir Araçlar / Klasör Seçenekleri / Gizli Dosyalar-Klasör'leri Göster Ve Uygulayın)
  • C\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\ Contcacts \ Bütün Klasör'leri Silin
  • C:\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\ Local Setting\ Application Data \ Microsoft\ Windows Live Contacts\ Oturum Açamadığın Klasörleri Silin, Yinede Açamazsan Hepsini Silin.
  • Ve Oturum Açmayı Deneyin.

Oturum Açamazsanız Tekrar Belirtin.

dediklerinizi yaptım ama olmadı lütfen yardım???
xp kullanıyorum...
za1claw - avatarı
za1claw
Ziyaretçi
9 Aralık 2009       Mesaj #48
za1claw - avatarı
Ziyaretçi
Arkdaşlar hata kodum 84cc0020 bu yeni format attim 9.0 yukledım ve olmuyor.Soylediklerinizi yapmaya caliştim ama gizli dosyaları göstermıyor hic bi türlü sıl tekrar yukledım virus yokk..benım msn 'e sonu @admin.gen.tr @hotmail.com ile başlıyan msn 'e leri acıyor ama benım msn 'e acmıyor bi yardım 2 gündür uraşiyorum Msn ConfusedMsn ConfusedMsn Confused:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2009       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dediğin herşeyi yaptın gizli dosyları açıp dediğin yerdeki dosyaları sildim fakat msn açtığımda aynı yerde tekrar aynı hata dosyası tekrar tekrar çıkıyor we ben çıldıracağım şimdi Msn Mad... başka bi yolunu gösterirsen sewinirim bu arada gizli dosyaları açamıyorsanız eğer pc de wrüs war bendede oluyordu o, giriyordum gizli dosyaları açıyordum pencere kapanınca tekrar otomatik olarak gizliyordu bunun tek bir çözümü war COMBOFİX die bi program war onu infirin we kurun otomatik olarak wrüsü siler ben size yardımcı oldum sizde bana acil yardımcı olun yoksa çıldırıcammmmm
za1claw - avatarı
za1claw
Ziyaretçi
11 Aralık 2009       Mesaj #50
za1claw - avatarı
Ziyaretçi
Arkdaşlar hata kodum 84cc0020 bu yeni format attim 9.0 yukledım ve olmuyor.Soylediklerinizi yapmaya caliştim ama gizli dosyaları göstermıyor hic bi türlü sıl tekrar yukledım virus yokk..benım msn 'e sonu @admin.gen.tr @hotmail.com ile başlıyan msn 'e leri acıyor ama benım msn 'e acmıyor bi yardım 2 gündür uraşiyorum Msn ConfusedMsn ConfusedMsn Confused: