Arama

MSN'de Kişi Listesi Ekleme Sorunu - Sayfa 10

Güncelleme: 7 Eylül 2012 Gösterim: 216.114 Cevap: 221
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
24 Aralık 2009       Mesaj #91
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Messenger'da kişiler eklenmiş görünmüyor...
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2010       Mesaj #92
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar çok ilginç bir durum bu.kişinin listesinde kli olduğum halde seçenekler gizlilik ten ekli olduğum kişiler görünmüyor ancak çevrim içi sohbet edebiliyoruz var mı bu sorunu çözebilecek?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2010       Mesaj #93
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ark.lar benm genelde kullandığım msn de kişi yi ekliyorum ancak karşı tarafa davet gitmiyor. Bunu bşka bi msn üzernden yptığımda karşı tarafa davet gdiyor.
Son düzenleyen RuffRyders; 23 Ocak 2010 14:10 Sebep: MSN adresi vermenize gerek yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2010       Mesaj #94
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar bnde size arkadaşın anlattığı gibi anlatayım
a kişisi beni ekliyor ve bana ileti gelmiyor.kişi lisatemde ekli ama çevrımdışı konuşuluyor ve bu kişi listenizde ekli değil kişi listenize ekleyin diyor tıklıyorm ama bir değişiklik olmuyor.seçeneklerden gizlilik durumuna bakıyorum kişi oradada görnmüyor kişinin üstüne sağ tıkılıyorum kişiyi engellemeyi kaldır diyorum ancak gizlilikte o şekilde görünüyor ama yine kişi listenizde yok diyor ve bn onun konuşurken kamerayı açıyoruz bn görünüorum o görünmüor resmini göremiorum nolur arkadaşlar bana biriniz yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #95
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm .arkadassLar aynı sorun bende de var 3gundur kafayı bozcam .ben msn de ne bırını ekleyeblıorum nede biri benı ekleye bılıo . davatte gndremıorum .ekledıgım kısıler kısı lıstemde gözukmuo sureklı kısı ekleyeınız dıo .15 ksı ekledım hala msn actıgımda kısı lıstenız bos kısı ekleyınız dıo .bu konuyu iyi bilen biri yardımcı olabılr mı acaba?
leonid - avatarı
leonid
Ziyaretçi
8 Şubat 2010       Mesaj #96
leonid - avatarı
Ziyaretçi
bu allahın cezası sorun bendede var.ve saniyorumki pcye virüs bulasmıs olmalı.baskasının laptopundan girdim ve msn9da bu sorun.evdeki 8.5tu hıc böyle bı sorun yoktu.ve de sundanda kaynaklı olabilir.şu çift msn acmak ıcın kurdugum patchten sonra oldu galiba.

ekledıklerı ve ekledıgım halde goremiyorum kişileri.cevrımıcı oldukları halde.web msnden ebuddyden gelıyor eklemeler.enterasan bir olay bu ya.ne yapsam bbulamadım.kaldırdım yenıden yukledım msnyi olmadı.regedite girmeye calısıyorum engellenmiş bu pcde.açmak için yollarda işe yaramıyor.yoksa regeditten kaldırsam falan belki işe yarar.
Son düzenleyen leonid; 8 Şubat 2010 01:27 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
durnaloglu - avatarı
durnaloglu
Ziyaretçi
13 Şubat 2010       Mesaj #97
durnaloglu - avatarı
Ziyaretçi
slm ben eski msn deki gibi online kişilerin sadece msn adresleriyle gözükmesini istiyorum bu yeni windows live messenger da kişilerin yazdıkları sözler falan gözüküyor sadece kendi msn adları ile görme imkanım varmı varsa nasıl oluyor açıklar mısın?

örnek:
admin@hotmail.com ben bu şekilde görmek istiyorum.

admın mıyım ben nerdeyim... gibi adresi gözüküyor. bu şekilde istemiyorum...

yardımcı olursanız sevinirim sağolun....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Nisan 2010       Mesaj #98
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kımseyı ekleyemıorum msnme ekleyelrınde ileısı bana gelmıo onlar benı goruo yaızo ama bende anlık ıtesısı kısmı cıkmıo görmeıorum
Misafir_baby - avatarı
Misafir_baby
Ziyaretçi
26 Nisan 2010       Mesaj #99
Misafir_baby - avatarı
Ziyaretçi
Geçen seninin 6. ayında atılan mesajdan bu yana yollanan tümmesajlşaro okudum; ama halen bir sonuç alınamamış olmasına inanılmaz şaşırıyorum. Ben XP pro. işletim sisteminde windowslive'ın son sürümünü kullanıyordum; fakat yaklaşık 1 aydır aynı ekleme onaylarının gelmemesi ve benim ekleme taleplerimin karşıya gitmemesi durumundan mustaribim. Tamamen programı sildim, format attırdım. Eskiye geri yükledim sistemi nafile.

Hocamı eklemem lazım dosya transferi için, kasten eklemiyorum zannedecek. Bir sürü okuldan ekleme talebi yollamışlar, bana hiçbirisi gelmedi. En kötüsü de bir süredir çok hoşlandığım birinin beni eklemesi ve bana bunun yansımamış olması. Herkes sitem ediyo, çıldırıcam.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
26 Nisan 2010       Mesaj #100
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Misafir_baby adlı kullanıcıdan alıntı

Geçen seninin 6. ayında atılan mesajdan bu yana yollanan tümmesajlşaro okudum; ama halen bir sonuç alınamamış olmasına inanılmaz şaşırıyorum. Ben XP pro. işletim sisteminde windowslive'ın son sürümünü kullanıyordum; fakat yaklaşık 1 aydır aynı ekleme onaylarının gelmemesi ve benim ekleme taleplerimin karşıya gitmemesi durumundan mustaribim. Tamamen programı sildim, format attırdım. Eskiye geri yükledim sistemi nafile.

Hocamı eklemem lazım dosya transferi için, kasten eklemiyorum zannedecek. Bir sürü okuldan ekleme talebi yollamışlar, bana hiçbirisi gelmedi. En kötüsü de bir süredir çok hoşlandığım birinin beni eklemesi ve bana bunun yansımamış olması. Herkes sitem ediyo, çıldırıcam.

Başlat > Programlar > Windows Messenger kullanarak oturum açın. Bir süre Windows Messenger'ı kullanın.

Windows Messenger > Araçlar > Gizlilik bölümünde onayınız olmadan eklemelerin kabul görmemesiyle ilgili kutucuğun işaretli olduğundan emin olun.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.