Arama

StuffPlug Teknik Destek-Yardım - Sayfa 5

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 67.168 Cevap: 170
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2006       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
juliet adlı kullanıcıdan alıntı

Selam ben bu programı ındırdım ama sıtenızden verılen sifreyı yazıyorum yanlış sıfre uyarısı verıyor sıfreyı kabul etmıyor ne yapmam gerekır ? yardımcı olursanız sevınırım.

Burdan Indirin -> https://www.msxlabs.org/forum/
Zip Sifresi: msxlabs.com
Sponsorlu Bağlantılar
Dogru Yazdiginizdan Emin Olun, Ben Denedim ve Kabul Ediyor.
Deepocean - avatarı
Deepocean
Ziyaretçi
5 Eylül 2006       Mesaj #42
Deepocean - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar kafayı yicem birazdan bende plus özellikler menusunde eklentiler diye bi bolum yok..stuffplup kurdum msn kapalıyken.msn plus 3 ıcınde dedıgınız doya cıktı oraya turkce dıl eklentısını ekledım ve turkce oldu ..ama programı etkinleştirmek için eklentiler menusu yok bende nasıl yapıcam bunu..
kullandıgım plus versionu 4.01 ama yinede 3.62 ye ait dosyaya ekliyor stuff ı denetım masasından ekle kaldır yapmama ragmen..
Sponsorlu Bağlantılar
lütfen birisi yardımcı olsun fıtık etti bu olay..
By BUĞRA - avatarı
By BUĞRA
Ziyaretçi
19 Eylül 2006       Mesaj #43
By BUĞRA - avatarı
Ziyaretçi
hgfhlv9
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Eylül 2006       Mesaj #44
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
bgr87 adlı kullanıcıdan alıntı

hgfhlv9

StuffPlug-NG, MSN Messenger 7.5 ve Messenger Plus! v3 sürümünde çalışır, daha üst sürümleri desteklemez. StuffPlug 3 adında yeni ve Windows Live Messenger uyumlu bir sürüm üzerinde çalışılıyor, o zamana kadar beklemeniz gerek.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
guzz - avatarı
guzz
Ziyaretçi
30 Eylül 2006       Mesaj #45
guzz - avatarı
Ziyaretçi
Kolay gelsin ben yapılandıra bastığım zaman stuff penceresi küçük çıkıor nedenadszaiz4 acaba bi türlü büyümüor onu için hiç bir işlem yapamıorum...
Bahar_1973 - avatarı
Bahar_1973
Ziyaretçi
7 Ekim 2006       Mesaj #46
Bahar_1973 - avatarı
Ziyaretçi
mrb, msnde birisi beni bloke ettini ve kimin ettigini nasil görcem???

cevap icin simdiden tsklerMsn Happy))))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2006       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Bahar_1973 adlı kullanıcıdan alıntı

mrb, msnde birisi beni bloke ettini ve kimin ettigini nasil görcem???

cevap icin simdiden tsklerMsn Happy))))

Bu yontem %100 dogru degildir ama sanirim saglam tek yontem.MSN Messenger ana sayfasindan Araclar>Ozellikler'e giriyoruz once.Ordan Gizlilik sekmesine gelip (yani listemizde engelledigimiz insanlari gordugumuz yer), engelledigini dusundugumuz kisiyi biz de engelliyoruz.Daha sonra hemen yandaki engelli listesinden o kisinin ustune sag tikliyoruz, sil secenegi aktif ise; o kisi sizi engellemistir ya da silmistir.Ama sil secenegi aktif degilse; engelli degilsiniz ama yine de engellenmeden silinmis olabilirsiniz.
eCeL - avatarı
eCeL
Ziyaretçi
7 Ekim 2006       Mesaj #48
eCeL - avatarı
Ziyaretçi
Benim bildigim tek bi konu ise, MSN Messenger'da engellendigimizi hiç bir sekilde bilemeyisimiz. Özelliklerdeki Gizlilikte yalnizca silinip silinmedigimizi ögrenebiliriz. Belkide silinmeden engellendik. Kim bilir ?!
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
7 Ekim 2006       Mesaj #49
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
StuffPlug 3'ün çıkışı maalesef üreticinin özel hayat meşguliyetlerinden dolayı bir süre daha ertelenmiş görünüyor.
Alıntı

Hi,

It has been over 2 month since we last posted here. Sorry for that.

TheBlasphemer will be away for three weeks starting today because of Introduction to students association. He is also very busy moving to another city where he will be attending a new university.

Basicly that means we won't be seeing StuffPlug 3 anytime soon. Sorry.

x2zen
StuffPlug Staff Posted by x2zen on September 22, 2006

Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
zemheri - avatarı
zemheri
Ziyaretçi
9 Ekim 2006       Mesaj #50
zemheri - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

StuffPlug deaktif olmuş olabilir..Plus'ın eklentiler kısmından aktif olup olmadıgına bakınız...

Önce Plus daha sonra StuffPlug kuracaksınız..Sırasını farklı yapmışsanız görünmez Msn Happy

Bende şimdi aynı şeyle uğraşıyorum.önce plus sonra stuff plug yukledim.ama plus u açtıgımda eklentiler kısmında stuff-plug görünmüyor.stuff plug nasıl yukleyebilirim msn window live beta'ya.Bana yardımcı olurmusnuz.Sevgiler saygılar