Arama

MSN Messenger 7.5 Sürümünden Vazgeçemiyor musunuz? - Sayfa 37

Güncelleme: 11 Ağustos 2012 Gösterim: 273.711 Cevap: 446
sussex - avatarı
sussex
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #361
sussex - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

ZIP içinden çıkan dosyaları Program Files içindeki Messenger klasörüne kopyalayıp yapıştırmanız yeterli. Tam klasör adı Windows Live\Messenger

Sponsorlu Bağlantılar

Bu konuyu inceleyin:
Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili

Konuda anlattığınız şekilde yaptım ve sonunda msn 7.5 açabildim.Fakat çoklu msn olmuyor ve ayrıca meşgul olan kişiyi bile çevrimiçi gösteriyor bunlara bi cozum varmi?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Eylül 2009       Mesaj #362
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
msgres.dll dosyasını silin, Program Ekle veya Kaldır'dan MSN Messenger'ı bulup onarın.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
sussex - avatarı
sussex
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #363
sussex - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msgres.dll dosyasını silin, Program Ekle veya Kaldır'dan MSN Messenger'ı bulup onarın.

msgres.dll adinda dosya yoktu. Msgland.dll sildim dediğinizi yaptim yeni surum yukleme hatasi aldım tekrar eski dosyayi kopyaladim tekrar o hatayi almaya basladim silip bastan kuracagim.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Eylül 2009       Mesaj #364
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
sussex adlı kullanıcıdan alıntı

msgres.dll adinda dosya yoktu. Msgland.dll sildim dediğinizi yaptim yeni surum yukleme hatasi aldım tekrar eski dosyayi kopyaladim tekrar o hatayi almaya basladim silip bastan kuracagim.

Evet, MSN Messenger 7.x sürümlerinde o dosya bulunmuyor, gözümden kaçmış. Klasörün içindeki tüm dosyaları silip Messenger'ı onardıktan sonra msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayıp Uyumluluk > Windows 2000 işlemini uygulayın, oturum açın. Bahsettiğiniz sorunların devam edip etmediğini kontrol edin. Sorun devam ediyorsa kişi listenizle ilgili bir problemdir. Uyumluluk modunu kaldırın, msnmsgr.exe dosyasını yeniden kopyalayın. Başlat > Programlar > Windows Messenger ile oturum açıp kişi listenizi düzenlemeyi deneyin.
sussex - avatarı
sussex
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #365
sussex - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Evet, MSN Messenger 7.x sürümlerinde o dosya bulunmuyor, gözümden kaçmış. Klasörün içindeki tüm dosyaları silip Messenger'ı onardıktan sonra msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayıp Uyumluluk > Windows 2000 işlemini uygulayın, oturum açın. Bahsettiğiniz sorunların devam edip etmediğini kontrol edin. Sorun devam ediyorsa kişi listenizle ilgili bir problemdir. Uyumluluk modunu kaldırın, msnmsgr.exe dosyasını yeniden kopyalayın. Başlat > Programlar > Windows Messenger ile oturum açıp kişi listenizi düzenlemeyi deneyin.

Şimdi Msn 7.5 silip tekrar baştan kurdum eklentileri msn dosyasina attim ve açabılıyorum 7.5'i.. Msn Listesinde Mesgul gozuken kisi onla anlik ileti sayfasinda cevrimici gibi gozukuyor ve coklu msn halen olmuyor bundan sonra yapilacak olan ve izlemem gereken yolu soylerseniz cok sevinirim..Simdiden tesekkurler.
sussex - avatarı
sussex
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #366
sussex - avatarı
Ziyaretçi
Yukarda anlattıklarınızı yaptım fakat sonuc alamadım.Kisi listemden olacagini sanmiyorum gercekten ilginc durum cevrimdisi olan biri ile anlik ileti sayfasinda bile c.ici gibi gozukuyo.

ve En buyuk sorunda silip bastan kurmama ragmen acamiyorum msn 'i Belirtilen Modul bulunamadi diyo
sussex - avatarı
sussex
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #367
sussex - avatarı
Ziyaretçi
Ne yaparsam yapayım msn'e tıkladıgım an Belirtilen Modul bulanamadi hatasi veriyo keske hic ugrasmasaymisim Msn Grin Msn 7.5den olduk.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Eylül 2009       Mesaj #368
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Ne yaparsam yapayım msn'e tıkladıgım an Belirtilen Modul bulanamadi hatasi veriyo keske hic ugrasmasaymisim Msn Grin Msn 7.5den olduk.

MSN Messenger 7.5 derlemeniz farklı olabilir.

Burada anlatıldığı şekilde MSN Messenger'ı kaldırın:
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Bu bağlantıdan MSN Messenger 7.5'i indirin ve kurun:
https://www.msxlabs.org/forum/attachments/13677d1208677711-msn-messenger-7-5-surumunden-vazgecemiyor-musunuz-msn-messenger-7.5.0324-tr.zip

Windows 2000 uyumluluk ayarı yaptıysanız geri alın.

Buradan msnmsgr.exe dosyasını indirin (dll dosyasını kopyalamayın, sadece exe dosyasını kopyalayın):
https://www.msxlabs.org/forum/attachment.php?attachmentid=19179&stc=1&d=1253070067
sussex - avatarı
sussex
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #369
sussex - avatarı
Ziyaretçi
Evet dediklerinizi yaptim Msn kurabildim fakat. Eskisi gibi Tum listedeki herkes anlık ileti sayfasinda cevrimici gozukuyor.ve Coklu msn olmuyor..Hadi cevrimici gostermesini gectimde..Coklu msn konusunda yardımcı olmanız beni sevindirir.

ve Coklu Msn'ide yaptim Tek sorun Herkesın anlık ileti sayfasında cevrim ici gozukmesi Msn Grin Yardımcı olursanız cok cok sevinirim
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Eylül 2009       Mesaj #370
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Evet dediklerinizi yaptim Msn kurabildim fakat. Eskisi gibi Tum listedeki herkes anlık ileti sayfasinda cevrimici gozukuyor.ve Coklu msn olmuyor..Hadi cevrimici gostermesini gectimde..Coklu msn konusunda yardımcı olmanız beni sevindirir.

ve Coklu Msn'ide yaptim Tek sorun Herkesın anlık ileti sayfasında cevrim ici gozukmesi Msn Grin Yardımcı olursanız cok cok sevinirim

Bu sorun kişi listenizle ve eski sürüm messenger kullanmanızla alakalı. Başlat > Programlar > Windows Messenger kullanarak oturum açmayı ve kişi listenizi düzenlemeyi deneyin. Sorunu çözemezseniz Windows Live Messenger 8.x sürümlerinden birine güncellemeniz gerekmektedir, veya en son resmi sürüme...