Arama

MSN Messenger 7.5 Sürümünden Vazgeçemiyor musunuz? - Sayfa 36

Güncelleme: 11 Ağustos 2012 Gösterim: 273.933 Cevap: 446
1907fb1907 - avatarı
1907fb1907
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #351
1907fb1907 - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=NeutralizeR;1066592]MSN Messenger 7.5 ve Windows Live Messenger 8.0 için güncelleme istemeyen EXE'ler yayımlamıştık. Windows Live Messenger 8.1 için güncelleme istemeyen EXE'yi ekteki ZIP dosyasından indirebilirsiniz. (Windows Live Messenger'ı kapatın ve ZIP içinden çıkan msnmsgr.exe dosyasını \Program Files\MSN Messenger klasörüne kopyalayın, eski dosyanın üzerine yazın.)

Sponsorlu Bağlantılar

8.1 kullanıyorum plus var exe yi indirip kopyaladım ama eski dosyanın adı ne hangisine yazıcam ve nasıl olcak ordaki dosyalar açılmıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #352
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

messenger yeni sürümü çalışmıyor

msn açılmıyor yeni sürümü yüklüyorum oda açılmıyor
Sponsorlu Bağlantılar
1907fb1907 - avatarı
1907fb1907
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #353
1907fb1907 - avatarı
Ziyaretçi
çok teşekkür ederim yaptım sonundaMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #354
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ekli dosya nerde
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #355
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
A
Alıntı

msn messenger sorunsuz

BEFEGA_19 - avatarı
BEFEGA_19
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #356
BEFEGA_19 - avatarı
Ziyaretçi
çok saoL yemin edeRim açıLdı waLLa -->NeutralizeR baba ßüyüksün

2 yıL önce yazmışsın ama sanki bu qünLeri düşünürek yazmışsın oLey sorunu çözdüm FOREVER MSN Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #357
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msnmsgr download

ya kafayı yicem ya bulamıyorum yeni msn dowload ını off Msn Mad
sussex - avatarı
sussex
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #358
sussex - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar ,

Yıllardır sitenizden indirdiğim eklenti sayesinde msn ve plus dosyalarını değiştirerek Msn 7.5 kullanıyorum bunun için çok teşekkürler..

Fakat 2gundur Sürüm yükseltmem hatası almaktayim.. CCleaner kullanmama rağmen sorunu çözemedim..Artık başka bir eklentimi lazım yoksa başka bir çözüm yolumu var bilemiyorum..

Bu konuda yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler..
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Eylül 2009       Mesaj #359
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

MSN Messenger 7.5 ve Windows Live Messenger 8.0 için güncelleme istemeyen EXE'ler yayımlamıştık. Windows Live Messenger 8.1 için güncelleme istemeyen EXE'yi ekteki ZIP dosyasından indirebilirsiniz. (Windows Live Messenger'ı kapatın ve ZIP içinden çıkan msnmsgr.exe dosyasını \Program Files\MSN Messenger klasörüne kopyalayın, eski dosyanın üzerine yazın.)

8.1 kullanıyorum plus var exe yi indirip kopyaladım ama eski dosyanın adı ne hangisine yazıcam ve nasıl olcak ordaki dosyalar açılmıyor

ZIP içinden çıkan dosyaları Program Files içindeki Messenger klasörüne kopyalayıp yapıştırmanız yeterli. Tam klasör adı Windows Live\Messenger

Alıntı
sussex adlı kullanıcıdan alıntı

Selamlar ,

Yıllardır sitenizden indirdiğim eklenti sayesinde msn ve plus dosyalarını değiştirerek Msn 7.5 kullanıyorum bunun için çok teşekkürler..

Fakat 2gundur Sürüm yükseltmem hatası almaktayim.. CCleaner kullanmama rağmen sorunu çözemedim..Artık başka bir eklentimi lazım yoksa başka bir çözüm yolumu var bilemiyorum..

Bu konuda yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler..

Bu konuyu inceleyin:
Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #360
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar çok kötü bi durumdayım birqün msn mi açıcakdım denedim ama eski sürümü kulalanmıyırmuşm bu yzden bilqisayarım msnmsgr exe. diye bir sürümünü yükledi ve bradan mSnmi açdım msn hata verdi [ hata Raporu qondér we qonderme diye iki scenek çıkıyor we göndermeye basnca mSn kabanıo]] diqer secekdede bilqisayar sorun yaşıor. böyle 1 gün geçti ertesi qün msn' ye qirmye çalıştım msn adamı döndü döndü 1 saat boyunca döndü açılmadı 2.denememde ise hiç bi şekilde açılmadı dönen msn adamı tıkandı we hata raporu wrmedi.. ne qeldiyse başıma bilqisayarımın eski sürümü kabuL etmediqi qün oldu eski sürümümü geri istiyorum yüklemeye çalıştım ama bilqisayar sorun yaşadı yüklemedi program ekle we kaldırdan msnmsgr exe. kaldırmya çalıştım ama orda byle bi program bulamdım lütfen yardım edin..! LÜTFEN OKUYUN..!! YARDIMINIZA İHTİYACIM VARRRR :'( =(