Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 208

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.785.068 Cevap: 3.874
carhartt - avatarı
carhartt
Ziyaretçi
27 Nisan 2007       Mesaj #2071
carhartt - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslar

Sponsorlu Bağlantılar
windows vista kullaniyorum ve live messenger sorun yaratiyor.8.1 sürümünü indirdim vista uyumlu güya.belli bir süre offline kalinca kapaniyor wepcam acinca kapaniyor ayni anda nette birkac sayfa acinca kapaniyor.wepcamda sorun yok yahoo messengerde calisiyor.bir cözüm bilen varmi....fie
lustful - avatarı
lustful
Ziyaretçi
27 Nisan 2007       Mesaj #2072
lustful - avatarı
Ziyaretçi
slm ark.lar live messenger kullanıyorum ayrıca plus yukluydu ama msn birden hata raporu verdi.Sildim tekrar yukledim ama gene msn acılıyo 6-7 sn sonra gene hata raporu verio nedendir Msn Confused
Sponsorlu Bağlantılar
By_Satanist - avatarı
By_Satanist
Ziyaretçi
27 Nisan 2007       Mesaj #2073
By_Satanist - avatarı
Ziyaretçi
Bir noktada takılı kaldım arkadaşlar..msn nickime url eklemek istiyorum.mesela burda Msxlabs yapıldığında "Msxlabs" gözüküyor ama "https://www.msxlabs.org/forum/" a gidiyor..bu tarz bir uygulamayı msn de nick alanımda nasıl uygulayabilirim?

(olma ihtimali var çunku "Bu kişiyle tüm konuşma geçmişinizi görüntülemek için burayı tıklatın"yazıyor)
yardımcı olursanız sevinirim Msn Happy
vain - avatarı
vain
Ziyaretçi
29 Nisan 2007       Mesaj #2074
vain - avatarı
Ziyaretçi
msn de konuştuğumuz kişi ile bişeyler yazdık ve silmek istiyoruz pencereyi kapamadan nasıl silebilirz ?teşekkürlerMsn Happy
BlueNighT
Yasaklı
29 Nisan 2007       Mesaj #2075
Yasaklı
Alıntı
vain adlı kullanıcıdan alıntı

msn de konuştuğumuz kişi ile bişeyler yazdık ve silmek istiyoruz pencereyi kapamadan nasıl silebilirz ?teşekkürlerMsn Happy

En basiti Shift e basılı tutarak 10 kez kadar enter a basıp sonra mesajı yollarsanız yazılan mesajlar yukarı kayar ..ekran boş görünür..Msn Happy
scat - avatarı
scat
Ziyaretçi
29 Nisan 2007       Mesaj #2076
scat - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar msn messenger 7.5 kullanıyorum acaba çevrim dışı olduğumda ya da çevrim dışı arkadaşlara 7.5 ile mesaj atabilirmiyim.(Aslındalive kullanıyordum ama son bir kaç aydır live açıldığında pc kitleniyor restart atmazsam makina açılmıyor)7.5 eklenti felanmı var ya da neler yapmam gerekdiğini yazarsanız sevinirim.

saygılar.
stnzmRetra - avatarı
stnzmRetra
Ziyaretçi
30 Nisan 2007       Mesaj #2077
stnzmRetra - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR ÇOK ACİL Bİ SORUM OLUCAK... MSN DE ARKLARDAN BİRİ KİŞİSEL İLETİNE YAZ KOPYALA DİYE Bİ TAKIM ŞEKİLLER YOLLADI BENDE YAZDIM MSN GİTTİ NAPICAM ŞİMDİ BENM MSN GİTTİMİ RUHUNA FATİHA MI DİCEZ? YARDIM EDECEK ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM
cidohuro - avatarı
cidohuro
Ziyaretçi
30 Nisan 2007       Mesaj #2078
cidohuro - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BEN ESKİDEN BERİ KASPERSKY KULLNIRDIM AMA SONRA NODA DÖNDÜM İŞTE.ŞİMDİ GENE KULNIYORUM AMA BNM MSNEMİ ENGELLİYO BİR TÜRLÜ AÇMAM İZİN VERMİYO ACABA NE YAPMALIYIM BANA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK AMA ÇOK SEVİNRİM YANİ.NEDEN OLDGUNU BİLMİYORUM KASPERKM BNM kaperskys6.0.2.621 ve neden mseneimi kapatığını bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinrim

bana yardım eden herkeze çok ama çok teşekür ederim
BlueNighT
Yasaklı
30 Nisan 2007       Mesaj #2079
Yasaklı
Alıntı
cidohuro adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR BEN ESKİDEN BERİ KASPERSKY KULLNIRDIM AMA SONRA NODA DÖNDÜM İŞTE.ŞİMDİ GENE KULNIYORUM AMA BNM MSNEMİ ENGELLİYO BİR TÜRLÜ AÇMAM İZİN VERMİYO ACABA NE YAPMALIYIM BANA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK AMA ÇOK SEVİNRİM YANİ.NEDEN OLDGUNU BİLMİYORUM KASPERKM BNM kaperskys6.0.2.621 ve neden mseneimi kapatığını bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinrim

bana yardım eden herkeze çok ama çok teşekür ederim

Saatin yanından kaspersky ikonuna çift tıkla ...

Sırasıyla

Settings.

trusted zone

trusted applications a tıkla add de ve msn yi ekle bulundugu klasorun içinden..

Çalışması gerekir..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Nisan 2007       Mesaj #2080
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
stnzmRetra adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR ÇOK ACİL Bİ SORUM OLUCAK... MSN DE ARKLARDAN BİRİ KİŞİSEL İLETİNE YAZ KOPYALA DİYE Bİ TAKIM ŞEKİLLER YOLLADI BENDE YAZDIM MSN GİTTİ NAPICAM ŞİMDİ BENM MSN GİTTİMİ RUHUNA FATİHA MI DİCEZ? YARDIM EDECEK ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM

aynısını banada yaptılarRofl C:\Documents and Settings>>Windows oturum açma adım>>Contacts>>Messenger e-posta adresimin klasörünü sildimRofl
C:\Documents and Settings>>Windows oturum açma adım>>Local Settings>>Application Data>>Microsoft>>Windows Live Contacts>>Messenger e-posta adresimin klasörünü sildimRoflsonra açıldıRofl