Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 209

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.786.705 Cevap: 3.874
cazibe - avatarı
cazibe
Ziyaretçi
1 Mayıs 2007       Mesaj #2081
cazibe - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar vista live msn proğramını nerden bulabilirim yardımcı olabilirmsiniz
Sponsorlu Bağlantılar
baba1970 - avatarı
baba1970
Ziyaretçi
1 Mayıs 2007       Mesaj #2082
baba1970 - avatarı
Ziyaretçi
msn hotmail kilidini kaldırma işini nasıl yapacam, e-posta sayfam açılmıyo hata deyip duruyo yardımcı olursanız sevinirim,şimdiden teşekürler.
Sponsorlu Bağlantılar
stnzmRetra - avatarı
stnzmRetra
Ziyaretçi
1 Mayıs 2007       Mesaj #2083
stnzmRetra - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
filizzzz adlı kullanıcıdan alıntı

aynısını banada yaptılarRofl C:\Documents and Settings>>Windows oturum açma adım>>Contacts>>Messenger e-posta adresimin klasörünü sildimRofl
C:\Documents and Settings>>Windows oturum açma adım>>Local Settings>>Application Data>>Microsoft>>Windows Live Contacts>>Messenger e-posta adresimin klasörünü sildimRoflsonra açıldıRofl

filiz yardımın için çookkk teşekkürler yaptım dediğin gibi.. oldu hemde hiçbi değişiklikte yok (yani silinme gibi) tekrar teşekkür ediyorum saolasın Msn Happy
nabız sıfır - avatarı
nabız sıfır
Ziyaretçi
5 Mayıs 2007       Mesaj #2084
nabız sıfır - avatarı
Ziyaretçi
Windows Messenger mecburen kullanym msn en eski sürümlernden 8.1 800401f3 hatasını verdiği içn kullanamyrm daha öncede yazmştm size ama tam olrk bir yant alamamştm nese bnm sormk istdğm Windows Messenger mail göremym görmenin bir yolu yokmudur.
gecemelodisi26 - avatarı
gecemelodisi26
Ziyaretçi
7 Mayıs 2007       Mesaj #2085
gecemelodisi26 - avatarı
Ziyaretçi
Live messenger 8.1 kullanıyorum anti-virüs programım kaspersky
bağlantım adsl 1024 k
Sorun: messenger'a girmek istediğmde 80072efd diye bir hata veriyor bunu nasıl düzeltebilirim lütfen bana yardım edin
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
7 Mayıs 2007       Mesaj #2086
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
gecemelodisi26 adlı kullanıcıdan alıntı

Live messenger 8.1 kullanıyorum anti-virüs programım kaspersky
bağlantım adsl 1024 k
Sorun: messenger'a girmek istediğmde 80072efd diye bir hata veriyor bunu nasıl düzeltebilirim lütfen bana yardım edin

Msn 80072EFD Hata Kodu ve Çözümü
Bu içerik sayesinde MSN Messenger 80072EFD hatasinin nedenlerini ogrenebilirsiniz...
MSN Messenger'da oturum açamazsaniz,
MSN Messenger'daki baglanti ayarlari Microsoft® Passport veya Microsoft® Messenger Hizmeti'ne baglanmanizi önlüyor olabilir.
MSN Messenger Baglantisi Sorun Gidericisi çogu kez sorunlari bulabilir ve düzeltebilir.
MSN Messenger bir baglanti sorunuyla karsilasirsa, Baglanti Sorun Gidericisi otomatik olarak baslatilir.
Baglanti Sorun Gidericisi'ni kullanmamayi seçerseniz veya Sorun Giderici baglanti sorununuzu çözmezse, asagidakileri deneyin:
Araçlar menüsünü tiklatin ve sonra Seçenekler'i tiklatin.
Soldaki bölmede, Baglanti'yi tiklatin.
Baglanti Ayarlari altinda, Baglantiyi Sina'yi tiklatin.
Baglanti Sorun Gidericisi'nin sisteminizi incelemesine izin verirseniz,
Sorun Giderici baglanti sorunlarini sinar ve sorunlari düzeltmek için uygulayabileceginiz adimlari raporlar.
istege Bagli: Gelismis sorun giderme gerçeklestir Özel baglanti türünüze iliskin sorunlari gidermek için, Gelismis Ayarlar'i tiklatin. Gelismis Baglanti Seçenekleri iletisim kutusunda, belirli baglanti türünüze iliskin ayarlarin dogru oldugunu denetleyin. Baglantinizi sinamak için, Sina dügmesini tiklatin. Tamam'i tiklatin ve sonra Tamam'i tiklatin.
Tamam'i tiklatin. Bu ayarlari seçtiginizde, mümkünse MSN Messenger Microsoft® Internet Explorer baglanti ayarlarini kullanir.
Yeniden MSN Messenger'da oturum açmayi deneyin.

Alıntı
nabız sıfır adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Messenger mecburen kullanym msn en eski sürümlernden 8.1 800401f3 hatasını verdiği içn kullanamyrm daha öncede yazmştm size ama tam olrk bir yant alamamştm nese bnm sormk istdğm Windows Messenger mail göremym görmenin bir yolu yokmudur.

çözüm: paperclip Messenger Error Fixer (Hata Onarımı)
nabız sıfır - avatarı
nabız sıfır
Ziyaretçi
7 Mayıs 2007       Mesaj #2087
nabız sıfır - avatarı
Ziyaretçi
ya of aynı 800401f3 hatasını vermeye devm ediyoya çıldırcm başka bir yolu yokmu
Lisacan - avatarı
Lisacan
Ziyaretçi
7 Mayıs 2007       Mesaj #2088
Lisacan - avatarı
Ziyaretçi
sanırsam böyle birşey yok Msn Happy
borgo - avatarı
borgo
Ziyaretçi
7 Mayıs 2007       Mesaj #2089
borgo - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msn 7.5 kullanıyorum ama titreşimde falan biri online oldugunda hiçbir ses çıkmamaya basladı durumum mesgulde olmadıgı halde ses çıkmıyor kaldırdım tekrar kurdum olmadı neden olabilir sinir oldum?
Gecegözlüm - avatarı
Gecegözlüm
Ziyaretçi
8 Mayıs 2007       Mesaj #2090
Gecegözlüm - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar ben yazışma pencersındekı arka planı değilde komplee msn dekı pencereye hareketlı dınamık arkaplanı ekelmek ıstıyorum varmı öyle bır ımkan???
yardımcı olursanız cok sevınırnım
şimiden tşkler