Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 341

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.786.244 Cevap: 3.874
Lost - avatarı
Lost
Ziyaretçi
22 Mayıs 2008       Mesaj #3401
Lost - avatarı
Ziyaretçi
imks0

Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bu resimdeki nasıl yapılıyor sizide meşgul ediyorum kusura bakmayın ama bunu çok merak ediyorum ve bunun gibi ufak resimler nasıl koyuluyor yardımcı olurmusunuz tşk ler.
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
22 Mayıs 2008       Mesaj #3402
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Lost adlı kullanıcıdan alıntı

imks0

Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bu resimdeki nasıl yapılıyor sizide meşgul ediyorum kusura bakmayın ama bunu çok merak ediyorum ve bunun gibi ufak resimler nasıl koyuluyor yardımcı olurmusunuz tşk ler.

code: *unicef

ahmetgns tarafından düzenleme:

i'm ifadesini çıkartan kodlar:

Alıntı

*red+u
*mssoc
*sierra
*komen
*unicef
*bgca
*naf
*9mil
*help

Son düzenleyen ahmetgns; 22 Mayıs 2008 22:10 Sebep: i'm ifadesinin geçerli bütün kodları eklendi.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
22 Mayıs 2008       Mesaj #3403
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

imks0

Windows Live Messenger'da görüntü adlarına ve kişisel iletilere sadece Windows Live Messenger'ın varsayılan yani herkese Windows Live Messenger tarafından yüklenen ifadeleri eklenebilir. Bunu yapmak için adını ya da kişisel iletini yazarken istediğin varsayılan ifadenin kodunu mesela :) yaz. İfade hemen orada belirecektir.

Messenger Plus! yüklüyse görüntü adı için /name, kişisel ileti için /psm komutlarını bir konuşma penceresinde başa yazıp sonra ifadeler menüsünden istediğin ifadeleri seçip yazıyı göndererek daha kolay bir şekilde yapabilirsin.

Not: Soru'n bu Teknik Destek konusuna taşındı.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008       Mesaj #3404
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

PC'ye format atıldı ve daha sonra Windows Live Messenger indirdim fakat kurulmuyor. Şu hata raporunu verdi;
...önemli bir güncelleştirme gerekiyor.bu yüklemeye devam etmek için WİNDOWS UPDATE 5.8.02459 VE YA ÜSTÜNÜ YÜKLEMELİSİNİZ.

Bu bi tanıdığımın sorusu yardım ederseniz sevinirim... Ne yapmalı? Msn Happy
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
23 Mayıs 2008       Mesaj #3405
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı

Bu bi tanıdığımın sorusu yardım ederseniz sevinirim... Ne yapmalı? Msn Happy

Windows Live Messenger 8.5 FINAL (Windows Live) yi bilgisayarnızda kullanabilmeniz için gerekli olan windows güncelleştirmesini yapmalısınız.

bunlardan biri olan Windows Update Agent 5.8.02469 i download etmek için;

http://rapidshare.com/files/74174799/Windows_Update_Agent.zip
kayirhanli_09 - avatarı
kayirhanli_09
Ziyaretçi
23 Mayıs 2008       Mesaj #3406
kayirhanli_09 - avatarı
Ziyaretçi
live messengeri sildim bi daha yüklemek isterken kurulum esnasında 80070643 hata kodunu alıyorum.bunun sebebi nedir?? acil yardım edebilirmisiniz?
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
23 Mayıs 2008       Mesaj #3407
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kayirhanli_09 adlı kullanıcıdan alıntı

live messengeri sildim bi daha yüklemek isterken kurulum esnasında 80070643 hata kodunu alıyorum.bunun sebebi nedir?? acil yardım edebilirmisiniz?

Messenger kaldırıldığında tam olarak silinmemiş olabilir. Eğer günlük okuma hizmeti tamamen silinemediyse böyle bi hatayla karşı karşıya kalınabilir.

Karşılaştığınız hata mesajının resmini buraya koyabilirseniz daha kesin olur.
Lost - avatarı
Lost
Ziyaretçi
23 Mayıs 2008       Mesaj #3408
Lost - avatarı
Ziyaretçi
dfdfdyp0

arkadaşlar özel ifade yapıyorum oraya koymak istiyorum ama olmuyor bu küçük resimler nasıl koyuluyor nereden bulabiliriz bunları yardımcı olursanız çok sevinirim kolay gelsin Allaha emanersiniz..
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
23 Mayıs 2008       Mesaj #3409
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

dfdfdyp0

arkadaşlar özel ifade yapıyorum oraya koymak istiyorum ama olmuyor bu küçük resimler nasıl koyuluyor nereden bulabiliriz bunları yardımcı olursanız çok sevinirim kolay gelsin Allaha emanersiniz..

Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger'da görüntü adlarına ve kişisel iletilere sadece Windows Live Messenger'ın varsayılan yani herkese Windows Live Messenger tarafından yüklenen ifadeleri eklenebilir. Bunu yapmak için adını ya da kişisel iletini yazarken istediğin varsayılan ifadenin kodunu mesela :) yaz. İfade hemen orada belirecektir.

Şimdi sorduğun şey ise biraz farklı. https://www.msxlabs.org/forum/messenger-plus/156300-kisisel-iletinize-ikon-yerlestirmek-msn-plus-live-scripts.html
Kokoin - avatarı
Kokoin
Ziyaretçi
23 Mayıs 2008       Mesaj #3410
Kokoin - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
The Unique adlı kullanıcıdan alıntı

"Web kamerası ayarları" ekranına girdiğinizde nasıl 1 mesajla karşılaşıyorsunuz?Webcam'inizin daha yeni bir sürücüsünün olup olmadığını kontrol ettiniz mi? Sürücüyü yenidende yükleyebilirsiniz Msn Happy

Hiç bir uyarıyla karşılaşmıyorum ve hiçbir pencere açılmıyor... Driverlerim gayet sağlıklı ve yüklü.Ses ve görüntü kurulumundan webcamımı gorebiliyorum fakat dediğim gibi. araçlar=> Web kamera ayarları seçeneğini tıklayınca önceden kamera açılır ayar verirdik . şimdi nedense olmuyo.. acaba Live 9 Beta kullandıgım içinmi? live 9 beta kullanan birisi kendınde deneyip sonucu yazabilirmi. bendemi sorun yoksa live9betadamı en azından onu anlayabilirim. messenger üstadları önerilerinizi bekliyorum.