Arama

2010 yılından sonra 2 yıllık sınavsız geçiş olacak mı? - Sayfa 4

Güncelleme: 20 Ekim 2012 Gösterim: 170.213 Cevap: 330
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2009       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ayrıca ben sağlık meslek lisesi tıbbi sekreterlik bölümünü okuyorum.Acaba yeni sınav sistemine göre laborant yüksekokullarına geçebilir miyim?Ve Kastamonu,karabük,zonguldak gibi illerdeki okullardan hangisinden mezun olursam, iş bulma imkanım artar?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2009       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben de meslek lisesinde okuyorum 2 yıllık dikey geçişleri 15 ocakta belli olacakmış kalkıp kalkmıyacağı şimdi kesin bişey yokmuş askıdaymış belli değil yani.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2009       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2010 sınavsız geçiş tamamen kalktımı???? meslek lisesi öğrencisiyim ve kimse doğru düzgün bi bilgi vermiyorr devlet bizi düşünmüyormuuuuuu.........
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2009       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kız teknik meslek lisesi 3 sınıf bilgisayar bölümündeyim katsayı ile 2 yılık düzeysiz geçiş hakkı eski haline dönmüş yani 2 yılık düz geçiş hakkı olcakmış diyorlar doğru mu acaba?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2009       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben şuan mesLek Lisesinde Makine teknoLojisi okuorum. merak ettigim birşey var Acaba biz bu sene 2 yıLLık geçiş hakkından faydaLanabilecekmiyiz? yoksa tamamen kalktı ve bizde sınavamı girecegiz. Teşekkür ederim şimdiden
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2009       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
günler geçtikçe zaman kısalıyor eğer sınavsız giriş hakkımız varsa çalışmıyalım eğer varsa zaman kaybetmeden çalışalım artık başarı olursak tabi? bir an önce kesinlik kazansın söylentiler sınavsız geçiş hakkı yok ama yasalar var diyor ne zaman açıklanacak ?---
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2009       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sınavsız geçiş hakkını kaldırmazlar yaa kaldırırlarsa meslek liselilerin sonu geldi demek vay halimize Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2009       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Karara göre Bu yıl dırek geçiş hakkı olabilir. %90 ihtimal geçiş var. ama dava nisanın 2 haftasına kadar net sonuçlanmas ise direk geçiş olacak. şahsen ben direk geçiş taraftarıyım. çünkü lise 4 sene oldu 1992 dogumlu gençlere vurdu. sonra bu katsayı olayı çıktı gene 1992 leri vurdu. Bi direk geçiş hakkı vardı oda giderse tamamen rezil biz zamanda dogmuş bu 1992 dogumlular.

Bununla kalmayan Milli egitim bakanı Ehliyetede aynı olay oldu. 2 senede ehliyet alınacakmış sistemi degiştirmişler oda 1992 dogumlu gençlere vurdu.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2009       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sınavsız geçiş kaldırıldmı kesın yanıt versinler kaldırıldıysa meslek liselerine haksızlık yapıldı

kımse meslek liselerini düşünmüyor düşünselerdi sınavsız geçiş kalkmazdı zaten katsayıda kaldırılmadı
Son düzenleyen Misafir; 7 Aralık 2009 11:14 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
cocuk - avatarı
cocuk
Ziyaretçi
8 Aralık 2009       Mesaj #40
cocuk - avatarı
Ziyaretçi
kesin kalktımı