Arama

2010 yılından sonra 2 yıllık sınavsız geçiş olacak mı? - Sayfa 5

Güncelleme: 20 Ekim 2012 Gösterim: 170.222 Cevap: 330
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2009       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ikiyıllıga iyikisınav koydular be herkes hakkıyla okusun ohhhhhhhhhhh
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2009       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
böyle diyordunsa gel senide muhasebe den sınav yapalımda görelim zekanı ... sınavsız geçiş kalkarsa meslek liseleri biter kalkmasın kaldırmayın sınavsız geçiş i biz geometri fizim felsefe tarih görmüyoruz Msn Sad sınavsız geçiş 2 yıllık olsun!...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2009       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben qeLdi die duyDum umaRım qeLmişTir direK qecişLer.. katSayıLr kaLktıqı için beN böLümümü deqiŞtrmişTm şMdi katSayıLar teKrar qeLdi : (
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2009       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ;

2007 yılı ticaret meslek lissei mezunuyum sınavsız geçiş hakkımdan yararlanmak istiyorum ama geçişin kalkıp kalkmadığından tam olarak bilgim yok bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkür Ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2009       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nekadar saçma bişeya bizdn öncekiler nasıl oluyoda 25 yıllık sınawsız geçiş yapıoda biz yapamıozzz
YOKK - avatarı
YOKK
Ziyaretçi
18 Aralık 2009       Mesaj #46
YOKK - avatarı
Ziyaretçi
YOKUN ALDIGI SON KARARA GORE MESLEK LISELILERIN SINAVSIZ GECIS HAKLARI DEVAM ETMEKTEMIDIR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2009       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşLar YÖK ün yayınladıqı son yazıda direk geçiş hakının qeldiqi yazıyor sizce ne ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2009       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şimdi ben lise 4e gidiyorum sınawsız geçiş yapabilecekmiyim cevap werin ama kesin bilen warmı Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2009       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence çok saçma bi sorun türkiyenin o kadar sorunları varken neden böyle şeylerle uğraşılıyor eğer kalkacaksa sınavsız geçiş 2009/2010 öğretim yılından sorakiler için geçerli olması lazım ben mesleek lisesine yazıldığımda direk 2 yıllığa geçiş vardı çok saçma artı biz meslek lisesiyiz düz liselerle aynı dersi görmüyoruz ki nasıl onlar kadar başarılı olalım sınavda hem sınavlarda meslek soruları sormuyolar tamamen saçmalık
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2009       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler ben 12. sınıf öğrencisiyim ticaret meslek lisesinde okuyorum 2010 yılı için 2 yıllık sınavsız geçiş hakımız varmı geri geldimi bi kaltı diyolar şimdi katsayıyla bereber geldiğini söylüyorlar cvp yazıp bilgilendirirseniz teşekkürler Msn Happy