Arama

PC Teknik Destek (Soru - Cevap) - Sayfa 215

Güncelleme: 2 Aralık 2013 Gösterim: 903.679 Cevap: 2.932
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2008       Mesaj #2141
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
birde teamviewer dene daha basittir ayrıca windows güvenlik duvarı menusunun ust sekmesi olan gelişmiş yerine tıkla ordan izin verilip verilmediinden emin ol
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
21 Ocak 2008       Mesaj #2142
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
torchbearer adlı kullanıcıdan alıntı

İlk çözümde reg dosyası olarak kaydettiğinde direk kayıt defteriyle iletişime geçtiği için oradan olan bi hatayı değiştirecektir.

Arkadaşla uğraştık, dediğin yeri kayıt defterinde bulduk. Dediğin gibi 0 yaptık. Ama F5'e hemen ardından bile bassak değer tekrar 1 olarak değişiyor. Anahtarı tamamen sildik, ama yine açılamadı Görev Yöneticisi. Değer Kayıt Defteri'nde kendiliğinden tekrar oluştu ve 1 olarak ayarlandı. Aynı şeyi kendi bilgisayarımda denedim, anahtarı kendim oluşturuyorum ve 1 diye ayarlıyorum, devre dışı kalıyor, 0 diye ayarlıyorum tekrar etkinleşiyor Görev Yöneticisi. Başka bir fikrin var mı, yoksa bilgisayar tam çöpe gitmelik mi olmuş Msn Tongue
Sponsorlu Bağlantılar

Bu arada ilk mesajındaki yöntemi kendi bilgisayarımda öylesine denerken kafam karıştı. Yeni metin belgesini oluşturduktan sonra ne yapacağız onu? Herhalde çift tıklayacağız diye tahmin ettim ve çift tıkladım. "Falan dosyadaki bilgiyi kayıt defterine eklemek istediğinizden emin misiniz? diye sordu, ben de Evet dedim. Ancak hata veriyor. Diyor ki: Belirtilen dosya kayıt defteri kayıt dosyası değil. Kayıt defter düzenleyicisinden sadece ikili kayıt dosyalarını alabilirsiniz.

Yaptığım şeyin nesi yanlış.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2008       Mesaj #2143
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşla uğraştık, dediğin yeri kayıt defterinde bulduk. Dediğin gibi 0 yaptık. Ama F5'e hemen ardından bile bassak değer tekrar 1 olarak değişiyor. Anahtarı tamamen sildik, ama yine açılamadı Görev Yöneticisi. Değer Kayıt Defteri'nde kendiliğinden tekrar oluştu ve 1 olarak ayarlandı. Aynı şeyi kendi bilgisayarımda denedim, anahtarı kendim oluşturuyorum ve 1 diye ayarlıyorum, devre dışı kalıyor, 0 diye ayarlıyorum tekrar etkinleşiyor Görev Yöneticisi. Başka bir fikrin var mı, yoksa bilgisayar tam çöpe gitmelik mi olmuş Msn Tongue

Bu arada ilk mesajındaki yöntemi kendi bilgisayarımda öylesine denerken kafam karıştı. Yeni metin belgesini oluşturduktan sonra ne yapacağız onu? Herhalde çift tıklayacağız diye tahmin ettim ve çift tıkladım. "Falan dosyadaki bilgiyi kayıt defterine eklemek istediğinizden emin misiniz? diye sordu, ben de Evet dedim. Ancak hata veriyor. Diyor ki: Belirtilen dosya kayıt defteri kayıt dosyası değil. Kayıt defter düzenleyicisinden sadece ikili kayıt dosyalarını alabilirsiniz.

Yaptığım şeyin nesi yanlış.

Eger bahsi geçen Pc deki işletim Sistemi KATILIMSIZ CD kullanılarak kurulmuşsa ! Reg dosyasını sürekli default yani kurul ayarlarına çeviren başka dosyalar vardır.. !
bir başka öneri daha Registry koruması yapan bir güvenlik programı REG değişikliklerine izin vermeyecektir.
Ghostlover - avatarı
Ghostlover
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008       Mesaj #2144
Ghostlover - avatarı
Kayıtlı Üye
pc açılırken checken error hatası veriyo f1 ile acıyorum sorun nedir acaba?
Türkiye'de Hiphop Kültürü
muratahmetbeyoglu - avatarı
muratahmetbeyoglu
Ziyaretçi
23 Ocak 2008       Mesaj #2145
muratahmetbeyoglu - avatarı
Ziyaretçi
denetim masasına girip klasik görünümde herhangi bir şeye çift tıklayınca windows gezgini çalışmayı durdurdu diyor ve pencereler kapanıyor ne yapmalıyım teşekürler...
mLk - avatarı
mLk
Ziyaretçi
23 Ocak 2008       Mesaj #2146
mLk - avatarı
Ziyaretçi
Birbirine yönlendirilmiş 2 tane gmail hesabımın şifrelerini aynı anda değiştirip, ertesi sabah unutursam ve gizli soruların yanıtları yoksa ne yapabilirim?
Pc'de girilen şifrelerin kaydedilmesi ve ordan bulmak gibi 1 şans var mı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2008       Mesaj #2147
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aslında bu konuyla ilgili bi program var o da "password recovery" diye bişeydi sanırsam bunun da çalışma prensibi şöyledir girilen şifre kaydını msn messenger ın RAM e kaydetmesidir bu programda ordan alıp size sunuyor fakat şifreyi girdikten sora reset veya herhangi bir RAM i geçici olarak boşaltıcı bir kesme yönlendirilirse bilgisayara şifreyi gösteremez bu program ok kolay gelsin
mLk - avatarı
mLk
Ziyaretçi
23 Ocak 2008       Mesaj #2148
mLk - avatarı
Ziyaretçi
msn şifresinden bahsetmiyodum.. ayrıca şifre geçmişte girilmiş zaten yani şimdi o programı kursam bile gmail şifresini bulacağını sanmıyorum malesef..
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
23 Ocak 2008       Mesaj #2149
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
mLk adlı kullanıcıdan alıntı

msn şifresinden bahsetmiyodum.. ayrıca şifre geçmişte girilmiş zaten yani şimdi o programı kursam bile gmail şifresini bulacağını sanmıyorum malesef..

Dün şifrenizi değiştirdikten sonra oturum açmışsanız, o program yine de işe yarayabilir. Ama dediğiniz gibi şifre msn şifresi olmadığı için, gmail şifresinde bir çözüm sağlar mı emin değilim.
mLk - avatarı
mLk
Ziyaretçi
23 Ocak 2008       Mesaj #2150
mLk - avatarı
Ziyaretçi
o halde sorumun cevabını hala alamadım?..