Arama

PC Teknik Destek (Soru - Cevap) - Sayfa 205

Güncelleme: 2 Aralık 2013 Gösterim: 904.553 Cevap: 2.932
kara_evtaym - avatarı
kara_evtaym
Ziyaretçi
28 Kasım 2007       Mesaj #2041
kara_evtaym - avatarı
Ziyaretçi
slm millet benim internet hata weriyo ya bunun sorununu bilen warsa lütfen yazsın
Sponsorlu Bağlantılar
shellmuzaffer - avatarı
shellmuzaffer
Ziyaretçi
29 Kasım 2007       Mesaj #2042
shellmuzaffer - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben movie maker 2.0 final programını yukledim.Lisanslı program kullanıyorum turkce idi movie maker ama movie maker 2.0 finali yukledim ingilizceye döndü bunu nasıl turkceye ceviririm.Program turkce olmalı idi.Bana yardım edermisiniz.Tşk saygılar

Sponsorlu Bağlantılar
merhaba ben movie maker 2.0 final programını yukledim.Lisanslı program kullanıyorum turkce idi movie maker ama movie maker 2.0 finali yukledim ingilizceye döndü bunu nasıl turkceye ceviririm.Program turkce olmalı idi.Bana yardım edermisiniz.Tşk saygılar
Son düzenleyen shellmuzaffer; 29 Kasım 2007 01:34 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
29 Kasım 2007       Mesaj #2043
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
shellmuzaffer adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Movie Maker 2.0 Türkçe:
RapidShare: 1-Click Webhosting
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
29 Kasım 2007       Mesaj #2044
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kara_evtaym adlı kullanıcıdan alıntı

slm millet benim internet hata weriyo ya bunun sorununu bilen warsa lütfen yazsın

Bu sorununuzla ilgili biraz daha bilgi veya açıklama yapabilirseniz yardımcı olmamız daha da kolaylaşır. Mesela işletim sisteminiz nedir? Hangi olayları gerçekleştirirken bağlantı sorunu oluşuyor (yani internet explorer dan mı böyle bi hata alıyorsunuz yoksa Windows Live Messengerdan mı? bir de sürümleri nedir iki programın da) Anti-Virüs programı kullanıyorsanız ismi ve sürümü nedir?

Bu soruları ve de eklemek istedikleriniz varsa söyleyebilirseniz yardımcı olacak bir sürü arkadaşımız var kesinlikle
tugcetunc_ - avatarı
tugcetunc_
Ziyaretçi
29 Kasım 2007       Mesaj #2045
tugcetunc_ - avatarı
Ziyaretçi
vista yüklü bilgisyarda bazen durup dururken okuldan bize verilen ip,alt ağ maskesi,varsayılan ağ geçidi,ve dns numaralarını kendi kendine siliyo,tekrar tekrar yazmak gerekiyo,bu sorunu nasıl düzeltebilriz?

vista kurulu bi bilgisyar bize okuldan verilen ip,alt ağ maskesi ve dns numaralarını durup dururken siliyor,sebebi ve çözümü ne olabilr?
Son düzenleyen ahmetgns; 6 Aralık 2007 15:17
tultulu - avatarı
tultulu
Ziyaretçi
1 Aralık 2007       Mesaj #2046
tultulu - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bana vista ultimate uyumlu piranha ks1211 webcam driver i lazım nasıl bulabilirim yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden tşkler
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
2 Aralık 2007       Mesaj #2047
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tultulu adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar bana vista ultimate uyumlu piranha ks1211 webcam driver i lazım nasıl bulabilirim yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden tşkler

Bu webcam için kesin bi link yok. Yani destek yer yerince sağlam değil. Ancak webcam inizi ViMicro firması üretiyormuş ve bunun driverları da uyacak şekilde. Vereceğim linkteki driver ı indirip kurmayı deneyin. Bunu acil verdiğim için şu anda en çabuk buna ulaşabildim. Daha sonra bulduğum takdirde yine link verebilirim. Kameranızın tam açıklaması bu ise driver ı olacaktır.

PC 1211 veya KS 1211 olarak geçen 6 ışıklı, ışığı kablosundan ayarlanabilen, zoomlu usb pc webcam yani 303. Şu adresten indirin:

ZC0303 Webcam Driver

Ayrıca bunlarda var.

piranha webcam

ZC0301H(303) Camera driver için
ZC0301H(303) Camera driver - Drivers - PC210.com

ZC0302 Camera driver için:
ZC0302 Camera driver - Drivers - PC210.com

ZC0303 Camera driver için:
ZC0303 Camera driver - Drivers - PC210.com

ZC0305 Camera driver için:
ZC0305 Camera driver - Drivers - PC210.com

Bunlarda olmaz ise Piranha Webcam Destek Merkezi ne e-posta yazarak yardım isteyebilirsiniz
dinazor1962 - avatarı
dinazor1962
VIP ne mutlu Türk'üm diyene
2 Aralık 2007       Mesaj #2048
dinazor1962 - avatarı
VIP ne mutlu Türk'üm diyene
selam benim yine bir sorunum var bazen ekran donuyor eger 1den fazla sayfa aciksa sag ustteki x isaretini tikladigimda sayfalar birbirinin icine giriyor ve hic bir tus basilmiyor kullanilmiyor baslat bilgisayari kapattan kapatiyorum bazen simdi sonlandirirsan kaydedilmeyecek yaziyor neden ekran donuyor ve tuslar calismiyor? (5 gun once fabrika ayarlarini yaptim ama bu sorun daha oncede bazen oluyordu)
Türkiyem dinazor1962 Türkiyem
yuce_sezar - avatarı
yuce_sezar
Ziyaretçi
4 Aralık 2007       Mesaj #2049
yuce_sezar - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar nero 8 i kurmuş bizim birader 15 günlük kısıtlaması varmış tabi hemen doldu şimdide kaldıramıyorum.aslında kaldırmıştım sistem geri yükleme yaptığım için tekrar geldi şimdide kaldırmak istiyorum
(shellmanager veritabanı bozulmuş veya eksik) diye bir yazı çıkıyor çokta yer kaplıyor yardım bekliyorum şimdiden sağolun.Msn SadMsn Thinking
PORYAD - avatarı
PORYAD
Ziyaretçi
5 Aralık 2007       Mesaj #2050
PORYAD - avatarı
Ziyaretçi
Nero yu tekrar kur, sonra silmeyi dene.

o da olmazsa güvenli kipte çalıştır bilgisayarı öyle silmeye çalış.