Arama

PC Teknik Destek (Soru - Cevap) - Sayfa 214

Güncelleme: 2 Aralık 2013 Gösterim: 904.522 Cevap: 2.932
dj_oznur_0106 - avatarı
dj_oznur_0106
Ziyaretçi
16 Ocak 2008       Mesaj #2131
dj_oznur_0106 - avatarı
Ziyaretçi
Sizi içeriye alalım...Bilgisayarımız temizlensin..
tamamı ile gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ,ücretsiz olan Advanced WindowsCare Personal Edition ....Bu yazılım sayesinde bilgisayarınızda ki güvenlik açığını giderebilir , bazı kötü yazımlardan korunabilir,kayıt defteri düzenlenebilir ve silinebilir..
Sponsorlu Bağlantılar
6 milyon kişi bu yazılımı kullanıyor.
Bu yazılım ayrıca casus yazılımları tarıyor ,silmekle kalmıyor kötü yazılımların girebileceği sistem açıklarını da kapamaya yardımcı oluyor...
sisteminizi 1 dakkada tarar ve problemleri düzeltir...
bilgisayarınızı %100 tamir eder ve korur...
pc performansını 3 kata kadar çıkarır...
daha bir çok özellik...TÜRKÇE DİL SEÇENEGİ MEVCUTTUR ...KULLANIMI ÇOK KOLAY....DAHA GENİŞ AYRINTILARI İNDİRME SAYFASINDA BULABİLİRSİNİZZ..

LINK
http://www.inndir.com/program.php?id=35560

SORU şu:bu programı da yükledim bunda da şöle bi hata çıkıyo.

''The setup füles are corrupted.Please obtain a new copy of the program''

ve hiç bi yaşam belirtisi vermiyo??

NE YAPMAM LAZIM BUNU
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Ocak 2008       Mesaj #2132
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
dj_oznur_0106 adlı kullanıcıdan alıntı

Sizi içeriye alalım...Bilgisayarımız temizlensin..
tamamı ile gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ,ücretsiz olan Advanced WindowsCare Personal Edition ....Bu yazılım sayesinde bilgisayarınızda ki güvenlik açığını giderebilir , bazı kötü yazımlardan korunabilir,kayıt defteri düzenlenebilir ve silinebilir..

Sponsorlu Bağlantılar
6 milyon kişi bu yazılımı kullanıyor.
Bu yazılım ayrıca casus yazılımları tarıyor ,silmekle kalmıyor kötü yazılımların girebileceği sistem açıklarını da kapamaya yardımcı oluyor...
sisteminizi 1 dakkada tarar ve problemleri düzeltir...
bilgisayarınızı %100 tamir eder ve korur...
pc performansını 3 kata kadar çıkarır...
daha bir çok özellik...TÜRKÇE DİL SEÇENEGİ MEVCUTTUR ...KULLANIMI ÇOK KOLAY....DAHA GENİŞ AYRINTILARI İNDİRME SAYFASINDA BULABİLİRSİNİZZ..

LINK
http://www.inndir.com/program.php?id=35560

SORU şu:bu programı da yükledim bunda da şöle bi hata çıkıyo.

''The setup füles are corrupted.Please obtain a new copy of the program''

ve hiç bi yaşam belirtisi vermiyo??

NE YAPMAM LAZIM BUNU

Burdan programı yeniden indirin, bu kez farklı bir klasöre kaydedin:
http://download.iobit.com/AWCSetup.exe
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
codymax - avatarı
codymax
Ziyaretçi
16 Ocak 2008       Mesaj #2133
codymax - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
birkan11 adlı kullanıcıdan alıntı

Don't Know
selam ben D sürücüsünü biçimlendirmeye çalışınca "" chkdsk nın bu diskte çalıştırmaya zamanlandığı algılandı.(D) chkdsk/f yi çalıştırın "" ibaresi çıkıyo. ayrıca bu hafıza kartlarını taktığımız kart yuvalarının sürücüsü olan "F"de artık bilgisayarımıa girince görünmüyor.
Don't Knowanlayacağınız göçtüm... bi yardım eli uzatırsanız sevinirim

Sanırım hd de dosya/dizin bölüm tespit hatası var.
Başlat\çalıştıra gelip oraya cmd yazıp dos ekranına girip chkdsk /f yazıp entara bas

Belli bi tarama sonucu hala aynı hatayı veriyosa yada cdhkdsk denetimini yapmıyosa şunu bi dene:

Başlat\çalıştıra gelip oraya cmd yazıp dos ekranına girin

Sonra oraya Chkntfs D: yazıp entara bassıp pc yi resetleyip format atabilirsin
dinazor1962 - avatarı
dinazor1962
VIP ne mutlu Türk'üm diyene
16 Ocak 2008       Mesaj #2134
dinazor1962 - avatarı
VIP ne mutlu Türk'üm diyene
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Burdan programı yeniden indirin, bu kez farklı bir klasöre kaydedin:
http://download.iobit.com/AWCSetup.exe

birader tesekkurler neymis bu program ya 1 saatte indi ama degdi herhalde ilk taramada 33077 problem cozuldu 235 MBlik dosya kaldirildi laptobu kapatip actim tekrar taradim 2 problem 9 MBlik dosya kaldirildi
virus oldugu icin guncelleme yapmiyordu Insallah yapmaya baslar gecen hafta kaspersky 7.0 antivirus 42 virus silmisti sonra nod32de 8 virus sildi degisik antivirus programlari ile denemeye devam edecegim norton laptobun orjinalinde var ilerde fabrika ayarlarina yaparsam birde ona taratacagim
Türkiyem dinazor1962 Türkiyem
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
17 Ocak 2008       Mesaj #2135
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
torchbearer adlı kullanıcıdan alıntı

Başka bir çözüm de şu; (Windows PRO kullanıcıları için

Başlat > çalıştır > gpedit.msc

Açılan pencerede Kullanıcı Yapılandırması > Yönetim Şablonları > Sistem > Ctrl+Alt+Delete Seçeneklerine gelin

"Görev Yöneticisini Devre Kaldır" üzerine iki kere tıklayıp "Devre Dışı" seçeneğini etkinleştirip "Uygula" ve "Tamam" diyin.

Merhaba torchbearer, yukarıda yazdığın yöntemi uygulattırdım arkadaşıma ama önce Etkin'i seçti (ki bunu seçmemesi gerekiyordu) olmadı, sonra Devre dışı'yı seçti, Tamam dedi, ama yine olmadı. Hala aynı hatayı verdiğini söyledi. Diğer yöntemler de sonuçta bu işlemi yapmayacak mı? Onları da denemeye değer mi?

Neden Windows PRO kullanıcıları için demişsin, onu anlayamadım. Mesela Home sürümünde bu ayarlara ulaşılamıyor mu ki?
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
17 Ocak 2008       Mesaj #2136
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba torchbearer, yukarıda yazdığın yöntemi uygulattırdım arkadaşıma ama önce Etkin'i seçti (ki bunu seçmemesi gerekiyordu) olmadı, sonra Devre dışı'yı seçti, Tamam dedi, ama yine olmadı. Hala aynı hatayı verdiğini söyledi. Diğer yöntemler de sonuçta bu işlemi yapmayacak mı? Onları da denemeye değer mi?

Neden Windows PRO kullanıcıları için demişsin, onu anlayamadım. Mesela Home sürümünde bu ayarlara ulaşılamıyor mu ki?

Sondan başlayarak cevaplayayım. Hayır bu özellik Home sürümünde yer almıyor.

Bu sorunla daha önce hiç karşılaşmadım. Onun için denemek gibi bi tecrübem olmadı. Ancak verdiğim çözümlerden diğerlerini de denemekte fayda var. İlk çözümde reg dosyası olarak kaydettiğinde direk kayıt defteriyle iletişime geçtiği için oradan olan bi hatayı değiştirecektir.
yunusgunes - avatarı
yunusgunes
Ziyaretçi
18 Ocak 2008       Mesaj #2137
yunusgunes - avatarı
Ziyaretçi
ARKADASLAR herrkese merhaba pc me magıc folder kurmustum ve ıkı adet dosya gızledım,ama sorun şuki dosyaları göster dedıgımde klasorlerden bırını gormuo,gormedıgı ıcınde gorunebılır duruma getıremıyoorm.neyaptıysam programda gerı gelmedı,artık programdan umıdı kestım,farklı bır onerısı olan varmı.ıcınde fotolarım vardı bunlar benım ıcın cok onemlı lutfen yardımlarınızı beklıyorumMsn Sad
newulation - avatarı
newulation
Ziyaretçi
18 Ocak 2008       Mesaj #2138
newulation - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım Şöyle Bir Çözüm Sunabilirim,

Makinayı Güwenli Kipte Başlatırsın ( Makına Acılırken F8'e Sürekli Basarak )

Oturum Açıldıgında Tüm Gizliliği Kaldırırsın ( Resimdeki Seçenekler Gibi )
1copycopygk6
klasörleri ilk gizledigin yer neresi ise ( Örnek E:\Yedek ) oraya bir bakarsın yok ise

makınayı normal başlatırsın ve SETUP dosyasından kurlumu tekrarlar yani "restore"

yaparsın

birde şunu bilmem gerek gizledigin Dosya D: , E: kökenlimiydi yoksa Desktop yada C: sürücüsündemiydi?

benim başıma gelen olayda dosya kökeni D: sürücüsüydü ve Recovery programıyla arattıgımda buldum sende bir Recovery programıyla ( Easy Recovery Tavsiyem ) kaybettiğin dosyaya ulaşabilirsin.

mutioglu - avatarı
mutioglu
Ziyaretçi
20 Ocak 2008       Mesaj #2139
mutioglu - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşımın bilgisayarını vistadan xp ye çevirdim. Bir çok driveri bulmama rağmen ses kartını bir türlü halledemedim. Resmen başıma bela oldu şimdi onboard olduğu için ben anakarta dair bilgiler yazıyorum:
Manufacturer: Clevo Co.
Model: M550SE/M660SE
Chipset: VİA P4m900
Southbridge: VİA VT8237A

Şimdi arkadaşlar bu bilgiler dahilinde bana yardımcı olabilecek birisi var mı. Bana bu modelin bütün driverlarını ya da sadece ses driverini(ac'97 yazıyor) bulabilecek arkadaşların yardımını bekliyorum başıma bela oldu gerçekten 1 2 gündür tanıtamadım ses kartını hata kodu olarak kod:10 görünüyor.
Sorunlar bunlar yardımınızı bekliyorum.
Teşekkürler şimdiden.
tarikap - avatarı
tarikap
Ziyaretçi
20 Ocak 2008       Mesaj #2140
tarikap - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar uzun süredir bir çok forumdan bu uzak masa üstü bağlantısı yapma ile ilgili konuları okudum ve bazı proğramlar indirip makinama kurdum bağlanmak istediğim makine ise ağbeyime ait olan makine nedense bir türlü bu makinaya bağlantı yapmayı sağlayamadım.
İp numarasını biliyoruz pc adı şişfe ne olursa hepsini biliyorum ama yinede olmuyor. Windows güvenlik duvarını her iki makinada kaldırdığım yada kaldırmadığım halde bir türlü bağlantı yapamıyorum,messengerin uzaktan yardım iste komutu ile bağlanıyorum ama oda çok yavaş ve kısıtlı.radmin 2.1 tr yada radmin 3.0 proğramları ile denendim olmuyor. Yalnız iş yerine aynı ağ üzerindeki makinlara bu proğram ile bağlanabiliyorum.her ikimizde xp pro var ve adsl modem bağantılarımız var o kendi modemi ile ben ise binada ortak kullandığımız modem ile internet bağlantısı yapıyoruz..şimdi ustalara soruyorum çıkın hadi bu işin içinden ve çözün bu muammayı .varsa resimli falan anlatımı sizlerden yardım istiyorum.
Saygılarımla.