Arama

PC Teknik Destek (Soru - Cevap) - Sayfa 238

Güncelleme: 2 Aralık 2013 Gösterim: 907.350 Cevap: 2.932
dinazor1962 - avatarı
dinazor1962
VIP ne mutlu Türk'üm diyene
5 Nisan 2008       Mesaj #2371
dinazor1962 - avatarı
VIP ne mutlu Türk'üm diyene
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Bir program Giriş sayfasının değiştirilmesini önlüyor olabilir. Çalışan programlara bakın (saatin yanındaki programlar mesela).

Sponsorlu Bağlantılar
Dediğiniz şeyi burada anlattığınız şekilde nasıl hallettiğinizi anlayamadım ama "C:\Documents and Settings\kullanıcı\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launc" konumuna eklediğiniz kısayollar Araç çubuğunun Hızlı Başlat bölümünde gösterilir. Bu yolla da yapabilirdiniz.

haklisin dun gece kafam cok dalgindi mavi seritte sag tiklayip arac cubuklarindan sonra hizli baslati tiklanacak daha sonra masa ustunde olan kisa yollar suruklenerek hizli baslat bolumune goturulecek bu daha kolay sizin yazdiginiz gibi yapilmasini anlamadim
Türkiyem dinazor1962 Türkiyem
WaRrioR - avatarı
WaRrioR
VIP VIP Üye
6 Nisan 2008       Mesaj #2372
WaRrioR - avatarı
VIP VIP Üye
arkadaşlar sitelerde ve msn deki flash ifadeleri kullanırken şu hatayla karşılaşıyoum
hatadj0
Sponsorlu Bağlantılar

adoba flash player kuruyorum sorun yine aynı nasıl çözebilirim frefoxta da expolererde de aynı sorun var
Esqi qulağı qesiqlerden qim qaldı
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
6 Nisan 2008       Mesaj #2373
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
wetup adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar sitelerde ve msn deki flash ifadeleri kullanırken şu hatayla karşılaşıyoum

adoba flash player kuruyorum sorun yine aynı nasıl çözebilirim frefoxta da expolererde de aynı sorun var

Flash eklentisini kurduğunuzda herhangi bir tarayıcı veya flash ı kullanabilecek herhangi bir programın açık olup olmadığını kontrol edin. Eğer bu olmazsa Windows/System32 içinde Macromed klasörü içinde FlashUtil9e.exe ye tıklayın ve Install Now diyin. Kendi kendine update edecektir. Aynı sürümü olsa dahi. Bittikten sonra yeniden baslatma isteyebilir. Böyle olursa yeniden baslatin ve flash eklentisini kullanan herhangi bir siteyi açarak deneme yapin. En basit örnekle, buradaki imzalar
YÜRÜYENADAM - avatarı
YÜRÜYENADAM
Ziyaretçi
7 Nisan 2008       Mesaj #2374
YÜRÜYENADAM - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba.
1000 Ytl Civarinda Masaüstü Pc Alacağim.
Ne Tür özellikleri Olmali?
Ben Pc Den Pek Anlamiyorum.
Ve Tekrar Kazik Yemek Istemiyorum.
Yardimci Olur Musunuz?
sinemiss_ - avatarı
sinemiss_
Ziyaretçi
7 Nisan 2008       Mesaj #2375
sinemiss_ - avatarı
Ziyaretçi
selamlar,pcmdeki keyloggerı temizlemek için keyloogger killer yükledim fakat bunu nasıl kullanıcam yardımcı olur musunuz lütfennn..Msn Sad
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
7 Nisan 2008       Mesaj #2376
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sinemiss_ adlı kullanıcıdan alıntı

selamlar,pcmdeki keyloggerı temizlemek için keyloogger killer yükledim fakat bunu nasıl kullanıcam yardımcı olur musunuz lütfennn..Msn Sad

Bende kullanmadım ama şunu diyebilirim ki herhangi bir zararlı içerik için yani spy için anti-spy programı, trojan için anti-trojan gibi programlar kullanmanıza gerek yok. Bilgisayarınıza güvenilir bir anti-virüs programı kurarsanız bu tip problemlerle karşılaşmazsınız ya da zorluk çekmezsiniz. Önereceğim Kaspersky Internet Security 7 (Windows XP ye kuruluyorsa bunun kurulmasını tavsiye ederim; Internet Security Güvenlik Duvarı başta olmak üzere komple şekilde güvenlik sağlar), Kaspersky Anti-Virüs 7 (Bu da içerisinde güvenlik duvarı olmadan bir güvenlik sağlar), NOD32 Anti-Virüs 3.0 kullanabilirsiniz. Bunu da söyleyeyim ayrıca Scan yazısına tıklayarak tarattırmaya başlayın ve çıkacak herhangi birşey olduğunda Disallow seçeneği silik yazıyorsa listede çıkanları tek tek seçerek ya da tümünü seçerek Disallow seçeneğine basın. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken bişey var. Oyun oynadığınızda keylogger programı açık ise uyarı verebilir.

Alıntı
YÜRÜYENADAM adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba.
Yardimci Olur Musunuz?

Alacağın bilgisayarın kullanım alanını belirtirsen kesin bir sonuç veya tablo çıkartabilirim. Oyun için mi yoksa sadece internet ve yazı vb. şeylerle mi ilgili olacak?
smyrna1 - avatarı
smyrna1
Ziyaretçi
8 Nisan 2008       Mesaj #2377
smyrna1 - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar arkadaşlar Hp 530 latop Bilgisayarımda bir sorun var sorun şu Bilgisayarım-özellikler-Donanım-Aygıt Yöneyicisinde Diğer aygıtlar altında Bilinmeyen Aygıt ve Eernet Denetleyici bunların sürücüsünün yüklenmediği yazıyor bu sürücülerin ne olduğunuda bilmiyorum bununla başım dertte pcyi her açtığımda yeni donanım bulundu diyor driver arıyor ancak bende hibir driver yok hepsini internetten yükledim bunun haricinde pcyi sorunsuz kullanıyorum lütfen bu konuda bana yardımcı olurmusunuz şimdiden çok teşekkürler
KRALL - avatarı
KRALL
Ziyaretçi
8 Nisan 2008       Mesaj #2378
KRALL - avatarı
Ziyaretçi
Ethernet denetleyicisi =>Ethernet kartının sürücüsünü (Ağ kartı)
Bilinmeyen Aygıt ise büyük ihtimalle dialup modem dir

Şu an kullanırken bi problem yaşamıyorsan yani bu aygıtları kullanmana gerek yoksa
Yeni sürücü bulundu dediğinde gelen ekranlarda ileriye bas Aygıt bulunmadı gibi bişey der son tuluna tıkla ve o aygıtlla ilgili bi daha karışına uyarı çıkmaz Msn Wink
Sürücülerini yüklemek istersen hp.com.tr den bulabilirsin Msn Happy
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
8 Nisan 2008       Mesaj #2379
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
YÜRÜYENADAM adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba.
Yardimci Olur Musunuz?

İlk söyleyeceğim sakın gidip bilgisayarcıların etkileyici sözlerine aldanıp bi makina alma yanında kesinlikle anlayan biri ile gidip al yada konfigrasyonu anlayan birine yaptır..

Farkındaysan sanal ortam git gide hızlanıyor ve grafik gibi özellikler önem kazanıyor.. Bu yüzden en az;

512 Ekran kartı
2 gb ram
100+ HDD
Gigabayte yada Asus bi anakart..
Bol fanlı yada iyi soğutan bi Kasa

Fiyatlar 3-5 oynar ama bunun altında bi makina alırsan 1 sene sonra pişman olur kazıklandığını düşünürsün.. Ki iyi bi makina istiyosak 4 gb ram ve 1 gb ekrankartı ile olaya girmemiz en doğrusu fakat fiyat biraz uçar..
YÜRÜYENADAM - avatarı
YÜRÜYENADAM
Ziyaretçi
8 Nisan 2008       Mesaj #2380
YÜRÜYENADAM - avatarı
Ziyaretçi
SEVGİLİ BUZ KALP VE TOCBARER!
TEŞEKKÜR EDERİM.
BEN ASLA OYUN İÇİN KULLANMAYACAĞIM MASA ÜSTÜ PC. DE.
BUNUN DIŞINDA ALACAĞIM GENİŞ EKRAN LCD VE 500 GB HARİCİ HDD İLE DAHA ÇOK FİLM İZLEMEK VE İNTERNETİN HIZLI OLDUĞU BİR PC ALMAK İSTİYORUM.
MAĞAZALARDAN MARKA ALMAK İSTEMİYORUM.
ESNAFLARDAN TOPLAMA OLACAK GALİBA.
DEDİĞİM GİBİ FİYAT 1000 YTL OLACAK.
ŞİMDİ HANGİ PARÇA VE ANAKART OLMALI?