Arama

PC Teknik Destek (Soru - Cevap) - Sayfa 196

Güncelleme: 2 Aralık 2013 Gösterim: 907.362 Cevap: 2.932
SORMA - avatarı
SORMA
Ziyaretçi
11 Ekim 2007       Mesaj #1951
SORMA - avatarı
Ziyaretçi
slm ben format atmak istiyorum ama product key sifresi kayıp ne yapabilirim??????????
Sponsorlu Bağlantılar
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
12 Ekim 2007       Mesaj #1952
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
SORMA adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben format atmak istiyorum ama product key sifresi kayıp ne yapabilirim??????????

Şu anda kurulu olan Windows!un ürün kodunu öğrenebilirsiniz. Bunun için küçük programcıklar var. Google da Windows product key diye yazarsan karşına öğrenmek istediğiniz keyle ilgili programcıkları içeren siteleri görebilirsiniz
Sponsorlu Bağlantılar

Alıntı
SORMA adlı kullanıcıdan alıntı

Şu anda kurulu olan Windows!un ürün kodunu öğrenebilirsiniz. Bunun için küçük programcıklar var. Google da Windows product key diye yazarsan karşına öğrenmek istediğiniz keyle ilgili programcıkları içeren siteleri görebilirsiniz

Son düzenleyen torchbearer; 12 Ekim 2007 00:00 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
AleX_20 - avatarı
AleX_20
Ziyaretçi
12 Ekim 2007       Mesaj #1953
AleX_20 - avatarı
Ziyaretçi
selam
laptopum la internete çok ağır bağlanıyorum.ne yapabilirim?
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
12 Ekim 2007       Mesaj #1954
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Güncellenmiş bir antivirüs kur (kaspersyk önerim). Ek olarak spy vs içinde Antispyware tarzı bi program kurup tarat. Explorer güncellemelerini tamamla.
köylüm78 - avatarı
köylüm78
Ziyaretçi
12 Ekim 2007       Mesaj #1955
köylüm78 - avatarı
Ziyaretçi
office xp yi sildim (word- povirpoint ve diğerlerini ) cd takıyorum ya şifreyi kabul etmiyor yahut pc deki sürüm daha yeni diyor ve kurmuyor.indirdiklerim de fayda vermiyor ne yapabilirim.Msn Sad
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
12 Ekim 2007       Mesaj #1956
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
köylüm78 adlı kullanıcıdan alıntı

office xp yi sildim (word- povirpoint ve diğerlerini ) cd takıyorum ya şifreyi kabul etmiyor yahut pc deki sürüm daha yeni diyor ve kurmuyor.indirdiklerim de fayda vermiyor ne yapabilirim.Msn Sad

program ekle kaldırdan da sılın yada tam olarak sıstemden sılın pc nıxde bulunan guncelleme dosyalarından dolayı cd eskı surum olarak gozukuyor komple sılıp tekrar yuklemeyı deneyın
WaRrioR - avatarı
WaRrioR
VIP VIP Üye
12 Ekim 2007       Mesaj #1957
WaRrioR - avatarı
VIP VIP Üye
güzel cvp ben de katılıyorum olmaz sa sistem gerii yükle ... gerçii olurrr virtuecat ne diyorsa sen yapp
Esqi qulağı qesiqlerden qim qaldı
YÜRÜYENADAM - avatarı
YÜRÜYENADAM
Ziyaretçi
15 Ekim 2007       Mesaj #1958
YÜRÜYENADAM - avatarı
Ziyaretçi
ŞÖYLE BİR SORUM OLACAK:
YOTUBE DEN VİDEO LAR İNDİRDİM.
HER BİRİ YAKLAŞIK 10-20 MB.
ANCAK GEREK PC DE GEREKSE BUNLARI TV DE İZLEDİĞİMDE GÖRÜNTÜ VE SES ÇOK KÖTÜ.
HATTA GÖRÜNMEYECEK KADAR KÖTÜ.
NEREDEYSE DENEMEDİĞİ DÖNÜŞTÜRÜCÜ PROGRAMI VE DENEMEDİĞİM UZANTI KALMADI.
ÖRNEĞİN 13 MB LIK VİDEO YU 261 MB KADAR BÜYÜLTENLER BİLE VAR ANCAK GÖRÜNTÜ VE SES HALA ÇOK KÖTÜ.
BU KONUDA FİKRİ OLAN VAR MI ACABA?
psychopat - avatarı
psychopat
Ziyaretçi
15 Ekim 2007       Mesaj #1959
psychopat - avatarı
Ziyaretçi
benım laptop kafayı yedı galıba tam olarak bılmıyorum ama ya discovery yada avast yukledıkten sora oldu bu sorun(iki programı aynı gun yukledım) kabloyla baglansam bıle ınternet bı sure sora dusuyo kısa bı sure hemde ne oldu anlamadım modemde bı sorun yok emınım diğer laptopla denedım sorun yok anlayamadım neden böle yapıo suan avast yok avg 7.5 war ve dıscovery ıcın trojan uyarısı werıo napmam lazım sımdı?
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
16 Ekim 2007       Mesaj #1960
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
YÜRÜYENADAM adlı kullanıcıdan alıntı

ŞÖYLE BİR SORUM OLACAK:
YOTUBE DEN VİDEO LAR İNDİRDİM.
HER BİRİ YAKLAŞIK 10-20 MB.
ANCAK GEREK PC DE GEREKSE BUNLARI TV DE İZLEDİĞİMDE GÖRÜNTÜ VE SES ÇOK KÖTÜ.
HATTA GÖRÜNMEYECEK KADAR KÖTÜ.
NEREDEYSE DENEMEDİĞİ DÖNÜŞTÜRÜCÜ PROGRAMI VE DENEMEDİĞİM UZANTI KALMADI.
ÖRNEĞİN 13 MB LIK VİDEO YU 261 MB KADAR BÜYÜLTENLER BİLE VAR ANCAK GÖRÜNTÜ VE SES HALA ÇOK KÖTÜ.
BU KONUDA FİKRİ OLAN VAR MI ACABA?

İndirdiğiniz videoların görüntü ve sesinin bozuk olması normal. Tabiki aralarında net alınabileceğiniz sesler ve görüntüler mevcuttur ancak siz bunları çevirdikten sonra sesin veya görüntünün düzelmesi gibi bir durum olası değil. Siz bu görüntüyle her dönüştüme yaptığınızda convert edilen video kalitesiz olacaktır buna bağlı olarak