Arama

Astroloji - Fallar - Boğa - Sayfa 154

Güncelleme: 10 Aralık 2019 Gösterim: 355.116 Cevap: 1.843
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2013       Mesaj #1531
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Sevgili Boğa
Bazı kimseler için fedakarlıklara katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumlardan fazla hoşlanacağınız söylenemez fakat kendinizi zorunlu hissedeceğiniz için katlanacaksınız. Bir arkadaşınızın yararına, önemli bir işten ya da olası bir karşı cins ilişkisinden vazgeçebilirsiniz. Gerek iş, gerek duygusal ilişkilerde bağımsızlık ihtiyacı duymanız olasıdır.
Sponsorlu Bağlantılar
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2013       Mesaj #1532
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Boğa Burcu
Gökyüzü bugün iş hayatınızda tereddütlere kapılarak kendinizi geri planda tutmamanız yönünde uyarıyor sizleri. Bugün sezgilerinize güvenin sizi yarı yolda bırakmayacak kadar kuvvetli ve yol göstericidirler. Bugünlerde mücadele etmekten kaçındığınız yorulduğunuz konulara karşı savaşçı ruhunuz uyanıyor adeta. Amaçlarınız idealleriniz doğrularınız için mücadele eden yapınızı ortaya koyma zamanıdır şimdi. Bugün özel hayatınızda ki gelişmeler oldukça dikkat çekici. Eş ya da sevgilinizle ilgili gerçeği yansıtmayan bir şeyler duyabilirsiniz. Emin olmadığınız hiçbir konuda yanılgıya düşmemelisiniz. Birlikte olduğunuz insana güveniniz tamsa aşkınıza sahip çıkmalı ve bu haberleri çıkaranlara meydan okumalısınız..
Sponsorlu Bağlantılar
Günün Olumlaması: Düşe kalka yürümeyi öğrendim, Benim doğrularımdan uzak insanları sevdim seçmeyi ve doğrularıma daha fazla sahip çıkmayı öğrendim. Başkalarının beni yönlendirmesine izin verip aklımı onların idaresine verdim sürekli kaybettim. Şimdi ise yaşadıklarımın özünü bilgeliğini aldım kendimi yeniden keşfettim.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2013       Mesaj #1533
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Boğa
Yakınlarınızla birlikte olabileceğiniz bir pazar gününe hazırlanmalısınız. Kısa ziyaretlerle birlikte komşuluk ilişkilerinizi artırabilirsiniz. Kardeşlerinizi veya akranlarınızı da ihmal etmemenizi öneririm. İletişim gücünüz sayesinde ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. İnsanlar arasında diyalog sağlayarak gerilimleri çözmeniz de söz konusu olabilir.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2013       Mesaj #1534
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2013 Boğa Burcu Yorumu
Bugün çevrenizde bir kayıp veya hırsızlık olabilir. Sosyal ilişkileriniz güçlü ve eğlenceli, buna karşılık duygusal ilişkileriniz soğuk olabilir. Duygusal ilişkilerinizin fazla üzerine gitmemelisiniz. Yeni geliştirmeyi düşündüğünüz karşı cins ilişkilerinizde duygularınızı ifade edebilmeniz çok zordur. Astrolojik oluşumlar size bazı zorlaştırıcı etkiler yapmaktadırlar. İç sıkıntıları çekebilirsiniz. İletişiminiz bütünüyle bozulabilir. Bazı kimselerin kaba davranışları yüzünden aşırı sinirlenmeniz mümkündür.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2013       Mesaj #1535
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
4 Eylül Boğa Günlük Burç Yorumları
Birlikte çalıştığınız kişilerin davranış biçimlerinden hoşlanmayabilirsiniz. Bazı konularda herkesten farklı düşündüğünüz gerçek ve kendinizi ifade ederken, Çevresel koşulların sizi engellediğini görüyor ve canınız sıkılıyor. Bugün duygusal konulu çalışmalar içinde olacak ve yaratıcılığınızı çevrenizle paylaşmak isteyeceksiniz.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2013       Mesaj #1536
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
BOĞA
Duygusal hayatınıza biraz daha vakit ayırmalı ve özel hayattaki durumunuzun keyfini çıkarmalısınız. Bu gün kişisel isteklerinizin ön plana çıkması yapmanız gereken şeyleri geri planda bırakmanıza neden olabilir. İş konusunda negatif elektirik aldığını biri ile bir çalışma içine girebilir ve geçici de olsa olumlu iletişim kurabilirsiniz.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2013       Mesaj #1537
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
BOĞA
Bugün kişisel karmaşalarınızdan kurtulacağınız ve duygusal bakımdan kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bir gün, sevdiğiniz kimseyle aradığınız uyumu bu duygu yoğunluğunun desteğiyle olumluya çevireceksiniz. Karşınızdaki insanın size anlatmak istediklerini dinleyerek ona bazı konularda fikir vermeniz gerekebilir. Bu donem karşınızdaki insanın size ihtiyacı her zamankinden daha fazla.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2013       Mesaj #1538
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Boğa ( 20 Nisan – 20 Mayıs )

Doğal bir uyum içinde olduğunuzdan, grup ortamlarındayken taviz vermeniz gerekmeden ve serbestçe hareket edebileceksiniz. Bu gücü eğlenceli sosyal aktivitelerde kullanabilir veya işyerinizde başkalarıyla birlikte çalışarak verim sağlamak için kullanabilirsiniz.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2013       Mesaj #1539
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
BOĞA

İkili ilişkinizde ana problem güvensizlik ve duygularınızı kontrol edememek. yoğun duygularınız, sevgilinizin özgürlüklerini kısıtlanmanızı gerektirmiyor. Güvensizliğinizin ondan kaynaklanmadığı savunmanız çok anlamlı değil. konuştuğunuz ve dertleştiğiniz insanlara biraz daha dikkat edin. Canınız sıkkın ve bunu paylaşmak istiyor olabilirsiniz.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2013       Mesaj #1540
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
BOĞA

Bazı konularda aşırıya kaçıyor ve kendinizi kontrol etmekte güçlük çekiyorsunuz.Bazı alışkanlıklarınızdan arınmanız gerekiyor. Bunu siz de biliyorsunuz. Bu alışkanlıkların artık değişmez özellikler olduğunu düşünüp bunların kabullenilmesini bekler gibisiniz. İradeli yapınızın farkına varmalı ve kurallarınızı tekrar gözden geçirmelisiniz.