Arama

Gülben Ergen - Sayfa 12

Anket Gülben Ergen'i Seviyor musunuz?

Evet

39 Oy
60.00%
Hayır

6 Oy
9.23%
Beni ilgilendirmiyor

20 Oy
30.77%
Güncelleme: 1 Şubat 2017 Gösterim: 999.791 Cevap: 272
kutsal54 - avatarı
kutsal54
VIP ... GÜLBEN ERGEN FANS!
14 Eylül 2009       Mesaj #111
kutsal54 - avatarı
Şimdiye kadar eklenmiş olan Resimlerin Çoğu Gülben Ergen Fan Club Adresinden ve Facebook da Gülben Ergen Fan Club Grup Sayfasından Alınmıştır...Bunların yanı sıra Kendi Arşivimden de ekleme yapmışımdır...Haberlerin ise Hangi Siteden Alındığına dair Altlarında Kaynakları yazmakta'dır...
Bilginize...Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar

kutsal54 - avatarı
kutsal54
16 Eylül 2009       Mesaj #112
kutsal54 - avatarı
Yuva telaşı

Sponsorlu Bağlantılar
Gülben Ergen ile minik Atlas'ı yuva telaşı sardı. İşte heyecanlı koşuşturma.

Atlas’ın bu yıl yuvaya başlayacağını açıklayan Gülben Ergen, “Atlas’ım büyüdü, şimdi de yuvaya başlıyor. Hepimiz heyecanlıyız. Buraya ona alışveriş yapmaya geldim, yeni ciciler bakıyorum. Güzel şeyler bulmak için bütün mağazaları dolaşacağım” dedi.

Son düzenleyen Safi; 22 Ocak 2016 00:51 Sebep: kırık link
kutsal54 - avatarı
kutsal54
23 Eylül 2009       Mesaj #113
kutsal54 - avatarı
Ares artık Mustafa Ares...

GÜLBEN Ergen Erdoğan, geçen haziran ayında erken doğumla dünyaya getirdiği ikizlerinden Ares’e göbek adı koydu.
Ergen’in yakın çevresi Savaş Tanrısı’nın ismi olan Ares’i pek uygun görmeyince bebeğin adı “Mustafa Ares” olarak değiştirildi. Ergen, bu isim değişikliğiyle ilgili olarak şunları söyledi: “Ares ismini Mustafa çok istemişti. Güney ismini de ben çok istemiştim. Fakat yakın çevrem Ares adı ile ilgili olarak farklı şeyler söyledi. Biraz düşündüm ve eşimin adını kullanıp Ares’in adını ‘Mustafa Ares’ olarak değiştirdik. Bildiğiniz gibi Mustafa adı ayrıca peygamberimizin ismi de olduğu için şimdi gönlümüz daha da rahat.”

kutsal54 - avatarı
kutsal54
29 Eylül 2009       Mesaj #114
kutsal54 - avatarı
Yukarıda Bulunan kare Mustafa Erdoğan ın Röportajından Bir Resimdir...Röportajın tamamına buradan Ulaşabilirsiniz...Gülben Ergen in de katıldığı bir RÖPORTAJ'dır.

-------------------------------------------------------

Ben Bir Anneyim (28.09.09)

Son düzenleyen Safi; 22 Ocak 2016 00:51 Sebep: sayfa düzeni
kutsal54 - avatarı
kutsal54
29 Eylül 2009       Mesaj #115
kutsal54 - avatarı
Röportaj da Gülben Ergen in Katıldığı bölüm...

........

- Cidden, canınızı hiç sıkmıyor mu, bütün bu haberler?

- M.E:
Biz çok mutlu bir aileyiz, birbirimize âşık bir çiftiz. Bu Türkiye'de popüler insanlar arasında çok yaygın olan bir durum değil, 'nasıl olsa boşanırlar' beklentisi var. Ama 73 yıl daha bekleseler böyle bir şey olmayacak.
- G.E: Bunun acayip gırgırı oluyor evde...

- Gerçekten eğlenebiliyor musunuz bütün bunlarla?
- G.E:
Çok! "Yine seninle ilgili bir dedikodu çıktı" diye arıyorum Mustafa'yı Antalya'dan; "Öyle mi, bu sefer, hangisi?" diyor. Gerçekten ben de dansçılarla çok iç içeyim. Söylenecek başka bir şey olmadığı için herhalde, bunu sürüyorlar sürekli fırına.

- Aşk devam ediyor mu peki?
- M.E:
Evet, belli olmuyor mu?
- G.E: Olmuyor ki soruyor! (Kahkahalar)

BİZİM FARKLILIKLARIMIZ BİRAZ FAZLA YA, NEYSE!

- İkizlerle yaşam nasıl?
- M.E: Gülben sen gitsen?

- İkizleri soruyorum, özel bir şey değil!
- M.E: Memlekete ne, kime ne bunlardan? Ben okumayı sevmediğim bir röportajı vermek istemiyorum.
- G.E: Ben zaten yeteri kadar yapıyorum bunu.

- Kaç yıldır evlisiniz?
- G.E: Beş yıl bitti.

- Nasıl bu kadar yıl evli kalabildiniz siz, merak ediyorum!
- M.E: Benden bir tane daha olsa ne kadar tatsız olurdu düşünsene, böylesi daha iyi işte!

- Sahiden nasıl beş yıl evli kalabildiniz?
- M.E: Kendine benzeyen birine âşık olmazsın ki! Bu farklılıklar hayatı renkli yapıyor.
- G.E: Bizim farklılıklarımız biraz fazla ya, neyse... (ikisi de kahkahalar atıyor)

KEŞKE DAHA ÖNCE BABA OLSAYDIM
- Üç erkek çocuk babası olmak, daha mı erkek hissettiriyor?
- M.E:
Yoo, kız da olsa bir şey fark etmeyecekti. Yılmaz'ın (Erdoğan) kızı Berfin vardı zaten, annem ve babamda 'erkek olsa' beklentisi oldu. Atlas'la onu da tattık.

- Üç erkek annesi olmak peki?
- G.E:
Çok sorumluluk yükleyen bir duygu. Ufacık bir şey belki ama, ikizler 1.5 yaşından sonra ayrı odalarda, ayrı yataklarda, ayrı sınıflarda olmalıymış falan... Ya da yuvayla ilgili şeyler. O kadar çok şey öğreniyoruz ki...

- Kaç ay oldu ikizler doğalı?
- G.E:
Ben üç ay diyorum, doktor 1.5 ay. Sinir oluyorum tabii. O 1.5 ayı biraz zor geçirdiğimiz için...

- Yoğun bakım zordu değil mi?
- G.E:
Zordu, bambaşka bir şeydi, hayatın bir evresini daha yaşadık. Allah'a şükür, sapasağlam evimize geldik, güzel güzel büyüyorlar.

- Kız çocuk özlemi var mı?
- M.E:
Bir kız olsaydı iyi olurdu.

- İstiyor baba!
- G.E:
Yutkunamadım bi dakika! Nasıl bir yol düşündün Mustafa?
- M.E: Yok yok, bundan sonra istemiyorum. Kız kardeşleri olsaydı iyi olurdu anlamında. (kahkahalar)
.......

Son düzenleyen Safi; 22 Ocak 2016 00:51
kutsal54 - avatarı
kutsal54
30 Eylül 2009       Mesaj #116
kutsal54 - avatarı
Gülben dostum değil ama birbirimizi severiz
Yıllardır birbirlerine rakip gösterilen Hülya Avşar ile Gülben Ergen'in arasından su sızmıyor. Bu olumlu gelişmenin nedeni ise Avşar Kızı'nın Ares ile Güney bebekleri ikinci kez ziyareti etmesi. Önceki gün Gülben Ergen'in Boğazköy'deki evine gidip, ikizlerle hediye götüren Hülya Avşar, 'rakibiyle' ilgili hislerini şöyle ifade etti:

İyiliğini unutmam
"Eskiden Gülben ile sürekli karşılaştırılıyorduk ve bu durum hoşuma gidiyordu Keşke herkesin Gülben gibi rakibi olsa! Biz Gülben ile dost olmayabiliriz ama birbirimizi severiz. Annem öldüğü zaman Gülben'in yaptıklarını unutmam mümkün değil. İkizlerini görmeye gittiğimde beni çok iyi ağırladı. Gülben sevecen bir kadındır zaten..."
Kaynak
--------------------------------------------------------

Ergen: Bizim ev çizgi film gibi oldu
sp
Gül Gölge Saygı'nın programına konuk olan Gülben Ergen, ikizlerden sonra 'abi' olan Atlas'taki değişimleri anlattı. "Bizim ev çizgi film gibi oldu" diyen Ergen, şöyle konuştu: "Atlas, geçenlerde okulda bir arkadaşının saçını çekmiş. Hiç yaptığı bir şey değil! 'Atlas, sen neden arkadaşının saçını çektin?' diye sorduğumda; 'Ben abiyim, çekebilirim' dedi.

kutsal54 - avatarı
kutsal54
23 Ekim 2009       Mesaj #117
kutsal54 - avatarı
Beni sadece çocuk sayısında geçtin

Hülya Avşar'la bir çok polemik yaşayan Gülben Ergen, Kenan Erçetingöz'ün sunduğu' Yüz Yüze'de şarkı söylediği esnada Hülya Avşar'ı karşısında görünce büyük sürpriz yaşadı.

Bundan önce herhangi bir programda yanyana olmayan Gülben Ergen ve Hülya Avşar biraraya geldi. Birbirilerine sürekli şaka yoluyla sataşan Gülben Ergen ile Hülya Avşar birbirilerine yaptığı şakalarla kahkaya boğuldular.
Hülya Avşar, 'Gülben benim gibi olabilmek için çok çaba gösterdi' diyince Gülben Ergen yine kahkahalara boğuldu. Sözlerine devam eden Hülya Avşar 'Gülben beni sadece bebek sayısında geçti' dedi. Gülben Ergen ise bu sözlere 'Sen durdun durdun kaşınma vaktin geldi!' diyerek espriyi patlattı.

Kaynak

---------------------------------------------------------------------

Kaşınma Hülya

Geçmişte çok ciddi polemikler yaşayan Hülya Avşar ile Gülben Ergen, aradaki buzları erittiklerini kanıtladı. Önceki günlerde Kenan Erçetingöz’ün hazırlayıp sunduğu “Yüz Yüze”ye konuk olan ikilinin kahkahaları yayın boyunca dinmedi.

Hülya Avşar ile Gülben Ergen, geçmişte olduğu gibi yayın sırasında da atıştı ama bu kez ciddi değillerdi. şaka yollu atışmalar hem ikiliyi hem de ekran başındakileri kahkahaya boğdu.Programda ilk hamle Avşar’dan geldi. Onun “Gülben benim gibi olabilmek için çok çaba gösterdi, ama beni sadece bebek sayısında geçti” sözleri karşısında Ergen önce kahkahayı patlattı, sonra da “Durdun durdun, kaşınma vaktin geldi” dedi.

BİR TANE BİLE TAKSİ PLAKAM YOK

İkili arasındaki atışma program boyunca devam etti. Ergen bu durumdan rahatsız olmadığını ise şu sözüyle gösterdi: “ Bizim aramızda hiçbir problem yok. O, benim sohbet edebildiğim ender sanatçılardan biridir...”

Gülben Ergen, hakkında çıkan dedikodulara da bu program sırasında yanıt verdi. Önce 400 tane taksi plakası olduğu haberine değinen sanatçı, “Benim değil 400, bir tane bile taksi plakam yok. Beni gören taksiciler ‘Abla bana da iş ver’ diyor.” dedi. Ergen, ikiz bebeklerinin göbek bağlarını Anıtkabir’e ya da Harvard Üniversitesi’nin bahçesine gömdüğü iddialarını da yanıtladı: “İkizlerimin göbek bağları hâlâ evde duruyor, hiçbir yere gömmedik.”

DENİZ SEKİ'YE MESAJ GÖNDERDİ

Gülben Ergen, “Ya Ölümsün Ya Düğün” şarkısını okuduğu sırada, geçtiğimiz günlerde tahliye olup cezaevinden çıkan arkadaşı Deniz Seki’ye de bir mesaj gönderdi: “Yeni hayatında her şeyden arınmış bir Deniz Seki görmeyi umuyorum"

Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze (12.10.09)

Son düzenleyen Safi; 22 Ocak 2016 00:52
kutsal54 - avatarı
kutsal54
28 Ekim 2009       Mesaj #118
kutsal54 - avatarı
En güzel gülen kişi Gülben Ergen seçildi!

Sony'nin, dijital fotoğraf makinesi markası Cyber-shot ve onun 'Gülümseme Deklanşörü' (Smile Shutter) özelliğinden ilham alarak oluşturduğu 'Türkiye'nin Gülen Yüzleri' projesi kapsamında, Türkiye'nin en güzel gülen ünlüsü belirlendi.Gülben Ergen Türkiye'nin en güzel gülen ünlüsü seçildi.

Liste kalabalıktı!
Eylül ayı boyunca, internet kullanıcıları kendi belirledikleri ünlüler arasında, Türkiye'nin en güzel gülen ünlüsü olarak düşündükleri isimlere oy verdiler. Katılımcıların belirledikleri listede; Hülya Avşar, Saba Tümer, Ozan Güven, Tülin Şahin, Kenan Doğulu, Pınar Altuğ, Arzum Onan, Bora Kozanoğlu ve Emre Aydın gibi isimler de bulunuyordu.

kutsal54 - avatarı
kutsal54
1 Kasım 2009       Mesaj #119
kutsal54 - avatarı
ÜÇ ÇOCUK GÜLBEN'E 15 KİLO VERDİRDİ

Türkiye’nin en güzel gülen ünlüsü seçilen Gülben Ergen, doğum kilolarını verdi ve albümünün ikinci klibi için kamera karşısına geçti. Geçtiğimiz yıl bir ‘Gülben’den Masallar’ adlı masal kitabı çıkartan Gülben Ergen, bu kez kendisi bir masal dünyasının içindeydi… Söz ve müziği Pınar Çubukçu’ya ait olan şarkının klip çekimlerinde oldukça kilo verdiği gözlenen Gülben Ergen ’15 kiloyu verirken hiç zorlanmadığımı söyleyebilirim. Forma girmek için profesyonel destek aldım fakat, çocuklarımın peşinde koşmak bana yetti. İşimi yaparken de tüm enerjimi yine onlardan alıyorum’ dedi.

kutsal54 - avatarı
kutsal54
6 Kasım 2009       Mesaj #120
kutsal54 - avatarı
Olay Yeri İnceleme Ekibi gözüyle Popstar...
Ve Gülben Ergen... Gece, onun şarkılarına ayrılmıştı. Sahnede onu pek çok kez izlediğim için bu kez konserini ekran başında seyretmek üzere eve koştum. Zira bir sanatçının konser verirken televizyonda nasıl görünmesi, nasıl hareket etmesi gerektiğine dair "ders vereceğini" tahmin etmiştim. Öyle de oldu. "Popstar Alaturka"nın genç yarışmacılarının bu kaydı defalarca izlemesinde fayda var. Tali ışığı nasıl çaktırmadan takip edilir, sahne nasıl kullanılır, mimiklerle şarkı sözü nasıl beslenir, seyirci gösteriye nasıl ortak edilir, nasıl giyinilir, kuşanılır, Gülben hepsini tek tek gösterdi. Bir de, kendimi tüm Gülben şarkılarına eşlik ederken yakaladım. Demek ki benim gibi ortalama bir müzik dinleyicisini yüreğinden yakalamayı başarmış. Yani hiç "boşa" kürek çekmemiş. Helâl olsun vallahi!.. NOT: Gülben söylerken, FOX ekranının altından geçen "Ergen Ring Ateşi" tanıtımları, olayı tamamladı. Zira Ergen, sanatın ringi olan sahnede vurduğunu devirecek kadar güçlenmişti...
Sadece Gülben Ergen li kısmı eklenmiştir...Haberin Tamamına ulaşmak isteyen arkadaşlar Kaynak linkinden ulaşabilir...
Kaynak

Tarzı dikkat çekti
Ünlü sanatçı Gülben Ergen, geçtiğimiz hafta içi Kanyon'da alışveriş yaparken görüntülendi. İkiz bebeklerinin doğumundan sonra hızla kilo veren ve güzelleşen Gülben Ergen, arkadaşlarıyla buluşarak kahve keyfi yaptı.
Son düzenleyen Safi; 22 Ocak 2016 00:52 Sebep: kırık link