Arama

Nasıl kas yaparım? - Sayfa 12

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Mart 2015 Gösterim: 188.713 Cevap: 247
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2011       Mesaj #111
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben 13 yasındayım hergün sabah ve akşam 70 75 şınav 20 30 da mekik çekiorum basende ağırlık kaldırıorum neredeyse 1 2 ay oldu ama kaslarım fazla şişmedi ne yapmam lazım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2011       Mesaj #112
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasıl bilekleri geliştircem acaba
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2011       Mesaj #113
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeşim bunun en güzel yolu evde doğal olarak yapmaktır 10 kilolul dumbell (dambıl) set al ve başla ama baştan ısınma hareketleri sonra ise şınav çek sonra mekik çek şınavdan 2 set yap 10 tane çek 20 sn dinlen mekik standart deil baştan 10 tane ile başla 5 er 5 er arttır daha sonraki günlerde ve kendını bazen kırgın hissedersen 1 gün ara vererek çalıs dambıllarla kaldır indir kaldır indir eminim kas yaparsın kolaylıkla
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mart 2011       Mesaj #114
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yere yat dumbblle lı 2 yana aç yukarı kaldır

yere yat elini kafa hizana koy 90 derecelik bir açı yap ve yukarı kaldır

eğil sırt dik yerden yukarı doğru dumbblle kaldır

düz bank yap
ayağını yukarı kaldırıp düzleştir

barfiks
şınav
mekik
pasif mekik

kolunu kafanın hizana koy 90 derecelik bir açı yap ve yukarı kaldır (dizler kırılcak )

sırt üstü yat bacağını arasında tenis topu var diye düşün ve kaldır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2011       Mesaj #115
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn 14 yaşındayım evde şınav çekiyorum 30 tane ve göğüs kaslarım 1 ayda bayaaa gelişti dambıl kullanmadan hep şınavla bütün kaslarım gelişti suan ilde en kaslı çocuk bnm Msn Grin düzgün cekilen bir sınavda her kas gelişir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2011       Mesaj #116
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben daha 12 yaşımdayım 1,57 boyum 43 kilo yum her gün 20 veya 30 barfiks çekiyorum şınav ve mekik çekmiyorum 7 hafta böyle yapıyorum ama sadece kol kaslarım gelişti neden acaba söylermisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2011       Mesaj #117
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 12 yaşımdayım 1,57 boyum 43 kiloyum çok iyi tekme atabiliyorum. ama boyum uzun diye çok zayıf gözüküyorum ayak kaslarım harika ama kol kası yapmak istiyorum nası yapabilirim.yoksa zayıfım diye kasım olmaz mı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2011       Mesaj #118
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence maktağa gibi zor işler yapın bende 16 yasımdayım ve kaslarım digerlerine göre daha iyi.Bu tarz zor işler yapın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2011       Mesaj #119
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 15-16 yaş civarlarındayım 8+8 ağırlık kullanıyorum 60 şına çekebilip ağırlıklarla 45-60 dk çalışa biliyorum 100-125 mekik çekebiliyorum bunlara yapabilmeöin en önemli sebebi köylü birisi olup çok ağırlıklarla ilgili iş yapmamdır sana önerim 4+4 ağırlık al 15 şınav çekMsn Sadkolaylıştıkça fzla çek hergeçen gün) 30 mekik çek (kolay geldikçe ilerrliyen günlerde birazdaha fazla çekmeye çalış) ağırlıklarla çeşit çeşit haraketler yap bunları internetten nasıl hareket olduklarını çok kolayca araştırıp öyrene bilirsin sana bişey söyleyim motivasyon olsun çok önemli bir araştırmaya göre belli bir kitle haftada birgin biraz zorlukla çalışmış 3 ay sonrasında gözle bile görülecek deyerde mesafe kaydedilmiş 1 yıl sonraki farka inanamıyacaksın işallah hayalindeki vucüduna kavuşursun zor gelmesin azimli ol sonra sernde alışkanlık olacak istesende zaten snra bırakmak zor olur istesenden bırakamasın arkadaşımdad bendeden öle oldu 2-3 yıldır yapıom benii hele arkadalımı bir görmem lazım bunca şeyi yazdım ciddiye alıp dinnersen farkta ciddi olur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2011       Mesaj #120
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
11 yaşındayım 170 boy 56 kilom var kasımda var Msn Grin