Arama

Burun piercingi yani hızma nasıl yaptırılır? - Sayfa 10

Güncelleme: 9 Ekim 2016 Gösterim: 133.365 Cevap: 157
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2011       Mesaj #91
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar benimde burnumda hızmam var ama sivilce benzeri bişy çıktı. Nası giderebilirm bunu 3 ay oldu ben deldireli. Başlarda bişy yoktu fakat 2 ay sonra bi de baktım ki şişti. bu sivilce benzeri şeyi nasıl indirebilirm kullanılan bi krem solüsyon gibi bişy varsa ismini öğrenebilirmiyim arkadaşlar lütfen
Sponsorlu Bağlantılar
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
14 Mayıs 2011       Mesaj #92
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaşlar benimde burnumda hızmam var ama sivilce benzeri bişy çıktı. Nası giderebilirm bunu 3 ay oldu ben deldireli. Başlarda bişy yoktu fakat 2 ay sonra bi de baktım ki şişti. bu sivilce benzeri şeyi nasıl indirebilirm kullanılan bi krem solüsyon gibi bişy varsa ismini öğrenebilirmiyim arkadaşlar lütfen

Muhtemelen kullandığınız hızmadan kaynaklanan birtür sivilce.antibiyotik içerek deri merhemi alıp sürebilirsiniz bu süre içindede hızma kullanmamanızı tavsiye ederim ayrıca ucuz kalitesiz hızmalar kullanmayın gümüş tercih edin Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2011       Mesaj #93
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben aslında profosyonel bi yerde deldirdim ve her dediklerini de uyguladım. zaten bu konuda biraz hassasım her bulduğumu takmam kullandığım titanyum bi küpe. neden böyle oldu anlamadım ama teşekkür ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mayıs 2011       Mesaj #94
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kesinlikle korkmayın ben kulagımı bıle deldırmekten korkuyorum arkadasımla gıttım burnumu deldırmek ıcın emın olun cok korkuyodum spry sıkıyo zaten 2 sanıyelık bısey tabanca ıle deldı ve ınanın hıc bısey hıssetmedım kulagım halen delık degıl ama burnum delık 1 bucuk sene oldu ve mıkrop kapmadım tabancann ucuna hızmayı takıyolar hızma delıyo zaten hızla
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mayıs 2011       Mesaj #95
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya ben daha önce burnumu tabancayla deldirmiştim delim anında hiç acımadı ama sonra burnumun içi şişti hiç inmedi şişlik bende çıkardım şuan kapandı ama şimdi tekrar deldircem şişlikte gitti. daha az acılı olması ve içinin şişmemesi için napabilirim neden şişmiştir iğne yöntemiyle falan mı yaptırsam bu sfer Msn Confused ama oda acır diye korkuyorum of bana yardım edin lütfen Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Haziran 2011       Mesaj #96
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
burnumu deldirelii iki üç saat oldu . ilk defa deldirdim çok pimpirikliyim . kalın hızmayla tabancayla deldi ancak ben onu çıkarım ince olanlardan ve ucu olta gibi olanlardan taktım az önce . şu an da çıkartamıyorum çok canım yanıyo . daha yeni olduğu için mi böyle ne yapayım çıkarmak için uğraşıyım mı yoksa hiç mi ellemiyim ne olur biri akıl versin
pesimist - avatarı
pesimist
Ziyaretçi
6 Haziran 2011       Mesaj #97
pesimist - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

burnumu deldirelii iki üç saat oldu . ilk defa deldirdim çok pimpirikliyim . kalın hızmayla tabancayla deldi ancak ben onu çıkarım ince olanlardan ve ucu olta gibi olanlardan taktım az önce . şu an da çıkartamıyorum çok canım yanıyo . daha yeni olduğu için mi böyle ne yapayım çıkarmak için uğraşıyım mı yoksa hiç mi ellemiyim ne olur biri akıl versin

Burnunu delen kişi cıkartmamanı söylemedi mi? Bir kaç gün durmalıydı öle sonra değiştireceksen değiştirirdin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2011       Mesaj #98
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
FazLa canım yancak mı ? Msn Grin Sağ veya soL en güzel hangi tarafa durur sizce ? Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2011       Mesaj #99
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben yaptırdım deldirirken acıyor doğruyu söylemek gerekirsee bidee hemen kapanıyor çıkardığın an kreme falan gerek yok abartılacak birşey değil
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Haziran 2011       Mesaj #100
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar korkmayın ben daha önce burnumu iğne ile deldirdim, uyuşturucu sprey sıktıkları için hiçbirşey hissetmedim ama bu uzun sürdü. neyse bepanten ile güzelce baktım burnuma. hiçbir enfeksiyon kapmadı. okul nedeniyle çıkarmıştım ama yarın tekrar deldiricem. bu sefer tabancayı denicem inşallah yine enfeksiyon kapmaz Msn Happy